Προς το περιεχόμενο

Crysis 2


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,4k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Εγώ προσπαθώ να κάνω register από την δουλειά, αλλά κάπου διάβασα ότι είναι το gamespy account;

Θα δω όταν πάω σπίτι, δεν πρέπει να ασχολούμαι με τέτοια τώρα... <_<

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το κατεβάζω και εγώ, πάντως με τα graphics κάπως έτσι δεν ήταν και με το GTA IV? στο patch είχαν διορθώσει κάποια πράγματα και ξεκλείδωσαν κάποια setting? λογικά κάπως έτσι θα γίνει και εδώ, ελπίζω μόνο να μην αργήσουν ΑΝ δεν τα φτιάξουν στην final version.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Πάντως τα άτομα του InCrysis.com φαίνονται να μην το θέλουν καθόλου.

Αλλά διαβάζω και μερικά πράγματα όπως αυτό το aim down the sights toggle (όχι το aim assist των gamepads) και ένας έλεγε ότι έπρεπε να έχει διαφορετικό κουμπί για jump και power jump και λίγο πιο μετά γράφει ότι η CryNet "μας κρατάει το χέρι". Γιατί δεν κοιτάει πόσο πατάει το κουμπί; Δεν είναι αρκετά hardcore; :P

 

Και πριν πείτε:

"Καλά ρε Ghost, κι εσύ δεν γκρίνιαζες ότι το παιχνίδι online θα είναι σαν το COD;", ναι, θυμίζει όπως είχα πει αρκετά COD με nanosuit, αλλά συνήθισα και το βρίσκω πιο καλό σε συνοχή και πιο προσεγμένο από του Crysis / Crysis Wars.

Βέβαια δεν θα με χάλαγαν τα οχήματα και κάποιες αλλαγές (έχω παραγίνει ανοιχτόμυαλος), αλλά όχι πάλι VTOL >>>>> All.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο demo πόση ώρα παίρνει για να δημιουργηθεί ένα account ? μου έχει κολλήσει εκεί... creating account και γυρνάνε 3 εξάγωνα γύρο γύρο... καμιά ιδέα ? (κοντεύω 5λεπτο τώρα)

 

edit: το φορουμ στο mycrysis έχει πέσει ή μόνο σε εμένα συμβαίνει αυτό?

 

An HTTP error occurred while getting: http://www.mycrysis.com/forums/

 

Details: "connect timed out to /80.237.209.12:80".

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια κι εδώ , και στο site επίσης μια απ΄τα ίδια..Δοκίμασα με το gamespy account που είχα φτιάξει κάποτε και μπήκε πάντως..Εκτός αν έγινε τελικά το registration στο mycrysis και δεν το έδειξε(τα στοιχεία μου είναι ίδια και στο gamespy).

 

BTW , έχω την εντύπωση πως το performance είναι πολύ καλύτερο από αυτό της leaked beta.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ίδια κι εδώ , και στο site επίσης μια απ΄τα ίδια..Δοκίμασα με το gamespy account που είχα φτιάξει κάποτε και μπήκε πάντως..Εκτός αν έγινε τελικά το registration στο mycrysis και δεν το έδειξε(τα στοιχεία μου είναι ίδια και στο gamespy).

 

BTW , έχω την εντύπωση πως το performance είναι πολύ καλύτερο από αυτό της leaked beta.

 

 

για τα γραφικα τι settings εχει ? Ανεβασε μας εαν μπορεις μια φωτογραφια να παρουμε ματι τα sets εαν δεν βαριέσαι :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

για τα γραφικα τι settings εχει ? Ανεβασε μας εαν μπορεις μια φωτογραφια να παρουμε ματι τα sets εαν δεν βαριέσαι :rolleyes:

 

Gamer (low), Advanced (medium), Hardcore (High).

Όπως και στην beta και υπάρχουν φόβοι ότι έτσι θα είναι και στο κανονικό παιχνίδι μιας και η Nvidia έκανε benchmarks σε αυτά τα presets.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Gamer (low), Advanced (medium), Hardcore (High).

Όπως και στην beta και υπάρχουν φόβοι ότι έτσι θα είναι και στο κανονικό παιχνίδι μιας και η Nvidia έκανε benchmarks σε αυτά τα presets.

 

για DX9 όμως, λογικό τότε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...