Προς το περιεχόμενο

8800GTS 512MB


super_Vegeta

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kala e eimai karanoobo toso kairo anoiga to crysis se directx9 mode giafto eixa ta provlimata ... theli na anoigis to eikonidio me dexi klick kai epilogi directx10 .. paizo se very high xoris provlimata ...giati exei aftes tis epiloges sto eikonidio otan patisis dexi click ??? .... kseri kaneis ... an patisis sto playdirectx9 meta den tha mporis na pexeis se very high sosta ??? kano aftes tis erotiseis giati parakato lene diafora

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 194
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
mas exeis zalisi me ta problimata sou,afou den travai h karta sou pistepseto oti einai mia moufa

 

afto to forum giafto akrivos einai gia na mas lini ta provlimata kai exoume polla .... giafto eimai edo

 

mipos thes na tin kano antalagi me ti dikia sou ??? skeftome na anavathmiso melontika me 1950pro :-D

 

simera istera apo format to etrexe poly kala to crysis se very high xoris kolimata

 

kai min anisixis se 2 meres terma ta minimata mou .. to pc mou den grafi ellinika ... kai etsi den tha se enoxlo meta

( tora prepei na psakso gia neo forum .... ThReSh kseris kapio alo kalo forum giati den ksero pou na pao )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από βδομάδα θα είμαι και εγώ ένας ευτυχής(ε?) κάτοχος μιας 8800GTS..

Σήμερα έψαξα όλα τα μαγαζιά που πουλάνε είδη υπολογιστών στην Πάτρα και δεν υπήρχε πουθενά. Στο τελευταίο που πήγα μου είπαν ότι έχουν αδειάσει όλοι τις αποθήκες τους για να κάνουν απογραφή. Τσάμπα το ψάξιμο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω και λιγες ημερες ειμαι κι εγω κατοχος της ενλογω καρτας http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=20&category=69977735&product=1051512 αφου μαζι αλλαξα και mobo, μνημες, cpu dual core 4600 κλπ Την δουλευω σε αναλυση 1680Χ1050 σε high level στο crysis και cod4 και εχω παθει πλακα με τα γραφικα και την ταχυτηα που ανταποκρινεται διχως ιχνος κολληματος!!:-) Τα αξιζει τα λεφτα της πιστευω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν την γλυτώνει θα την τσιμπήσω όπως πάει.

Κρίμα για την 7600GT που τα καταφέρνει καλά (εκτός Crysys),αλλά θέλω να παίζω κυρίως το COD4 στο full.

Είμαι λίγο διστακτικός όμως για την παθητική ψύξη της sparkle..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια πριν λιγες μερες αγορασα την lg 24" l245wp και ψαχνομαι για καρτα τωρα.Τι προτεινεται .

1.Να παρω δυο 3870 σε crossfire η μια 8800 gts 512 γαι αρχη και μετα να την πουλησω και αγορασω την νεα σειρα(3870 x2 h 9800 x2).Σημειωτεων οτι θελω να παιζω native αναλυση 1920χ1200 και οτι δεν υποστηριζω sli(abit ip35 pro)

 

Εαν κλινεται προς 8800 gts 512 προτεινεται μου ενα μοντελο από e-shop kaθοτι εχω πιστωση 170 γιουρια.

Ευχαριστω εκ των προτερων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οτι και να παρεις παντως ειναι λιγο για την αναλυση που θες. Θα ελεγα οτι με crossfire θα εχεις καλυτερες επιδοσεις οταν υποστηριζεται σωστα απο ενα παιχνιδι. Ισως crossfire 3870Χ2 να ειναι η καλυτερη επιλογη, αν μπορεις να περιμενεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...