Προς το περιεχόμενο

Terminator Salvation: The Future Begins


Toufas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1. Eιδα τα τρεηλερ. Στην αρχη ξενερωσα. Λεω, καμια σχεση με τα πρωτα, οπου ειχες ενα ρομποτ στον κοσμο των ανθρωπων, ειχες αγωνια, ηταν ενας που τους σκιζει ολους, ειχες τον συμβολισμο για τον ανθρωπο εναντιον μηχανης, ειχες την αγωνια για το αν υπαρχει μοιρα και αν μπορει να αλλαξει ή αν απλα την παλευουμε οσο μπορουμε, στο δύο είχες στην ουσία την αποψη περι καλης και κακης χρησης της τεχνολογιας, τεσπα, ειχε και καλο κλιμα και καποια νοηματα. Τωρα με 500 ρομποτ, με το μελλον να ειναι παρον, ολ αυτα χανουν την αξια τους.

 

Μετα ομως θυμηθηκα το Νο3 και ειπα, μηπως οτι ειχαμε να δουμε το εχουμε δει?Μηπως δεν ειχε νοημα ενα 4ο Αρνολντοειδες?Μηπως ειναι τελικα καλυτερη λυση να το γυρισουμε σε ενα αλλο ειδος ταινιων?Δεν ξερω, ειμαι αισιοδοξος οτι μπορει να βγει καλο αρκει οταν το δουμε να μην σκεφτομαστε τις προηγουμενες ταινιες αλλα να την δουμε σαν κατι εντελως ασχετο

 

2. Το TSCC γαμει, η 2η σεζον ειναι ανωτερη της 1ης και χαλαρα ειναι καλυτερη σειρα απο παπαριες τυπου Heroes ή Prison Break οπως αυτες εχουν καταληξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 236
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Προχτές είδα το πρώτο (είχα δει μόνο το 3ο και μου χε αρέσει πολύ) και ακόμα προσπαθώ να καταλάβω το παράδοξο του χρόνου. Πάντως το 3ο μου χε αρέσει λόγω της αναμονής ότι θα ξεκινήσει η αντίσταση κτλ, το πρώτο εστιαζε περισσότερο στην περιπέτεια + φαινόταν ότι ήταν φθηνοπαραγωγή + είχε και μάπα ηθοποιούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Αγαπησιαρικο κλιμα στα γυρισματα.... :-)

 

:X Bale-istic AUDIO

 

Batman goes Bale-istic

Christian Bale can be heard in newly surfaced audio delivering a long, profanity-laced verbal thrashing to a cinematographer and anyone who tried to calm him down on the set of the upcoming "Terminator Salvation."

 

In it, the actor who portrayed Batman in "The Dark Knight" rails against cinematographer Shane Hurlbut for apparently walking behind co-star Bryce Dallas Howard and through Bale's line of sight, considered a film-set foul.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο ανθρωπος περασε μπροστα απο την καμερα ( η καποιον που πρωταγωνιστουσε στην σκηνη ) την ωρα των γυρισματων. ΚΑΛΑ του τα ειπε. Μπραβο αγορι μου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επαγγελματιας ειναι και απλα δεν ανεχεται κανεναν που βαριεται να του χαλαει την σκηνη. Αν νομιζεις πως μια ταινια γυριζεται ευκολα ειδικα στο Hollywood τοτε κανεις μεγαλο λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10zxz41.jpg

o πόντιος και διαβάστε σχόλια που έχουν κάνει διάφορα παιδιά στο site στο imdb

http://www.imdb.com/name/nm0403397/board/flat/112880831?d=112880831&p=1#112880831

τρελό γέλιο έχω παρακολουθήσει το θέμα εδω και 2 μέρες. χάσιμο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...