Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγώ. Μία φορά. Μέχρι να το τερματίσω. :-)

 

Me too.:-)

Παντως εδω που τα λεμε, ανετα θα μπορουσαν να βγαλουν ενα xpansion του cod4. Απιστευτο gameplay και γραφικα...πραγματικα το καλυτερο fps που εχει βγει. Συμφωνω και εγω πως το σεναριο με τους "καλους" και "σωτηρες" αμερικανους που για ακομη μια φορα προσπαθουν να σωσουν τον κοσμο ειναι γελειο...Καλυτερα να επιστρεψουμε στα "πραγματικα" γεγονοτα της περιοδου του ww2 με ενα βελτιωμενο σεναριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Well said!:-D

 

μα, ειλικρινα, ενα εξπανσιον του cod4 θα ηταν οτι καλυτερο...πραγματικα το παιχνιδι (ειπαμε απο αποψη γραφικων και gameplay) ειναι απλα κορυφαιο...

 

 

και μαλιστα εχω ιδεα για το πως θα μπορουσαν να το συνδεσουν το modern warface με τον ww2... Οι αμερικανοι αντιλαμβανονται οτι οι ιρακινοι, ιρανοι ή οποιοσ αλλος (μπορει και ρωσοι:P) εχουν εφευρει την χρονομηχανη και θα προσπαθησουν να αλλαξουν την ιστορια!!εκει επεμβαινουν κλασσικα οι αμερικανοι για να μας σωσουν!!!lol:lol:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανονικα η γερμανια επρεπε να παιρνει ποσοστα απο τις πωλησεις. χωρις hitler και WW2 τι θα γινοταν? :-D

 

παλι εσωσε το καλο gaming αντε με το καλο και WW3 :P (για να εχουμε κατι να παιζουμε οχι τιποτε αλλο...)

 

Αυτό να μη το ξαναπείς ούτε για αστείο! :mad: Έλεος δηλαδή! Έχεις συνειδητοποιήσει πόσο κοντά είναι ο WW3, έχεις? Και αφού γίνει να είσαι σίγουρος ότι δε πρόκειται να παίξεις τέτοιο παιχνίδι αφού είτε θα έχεις πάει για μόνιμη επίσκεψη στους προγόνους σου ή δε θα αντέχεις να βιώνεις τη φρίκη του πολέμου έστω και εικονικά.

 

Και μη παρεξηγηθώ, γουστάρω τετοια παιχνίδια, αλλά αν είχα βιώσει κάτι τέτοιο δε νομίζω ότι θα μπορούσα να τα ξαναζήσω...

 

Και αν είναι να πρέπει να γίνει πόλεμος για να ανανεωθεί το είδος για να έχουμε και εμείς οι μπούληδες κάτι να παίζουμε, να μη σώσει

και ξαναβγεί άλλο videogame! :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως.. μπορεί ο farcry να είναι σαββατογεννημένος και να αρχίσει ο ww3 επειδή το είπε για πλάκα...

Τσκ τσκ τσκ.. Πρόσεχε και εσύ ρε far...

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Humor

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με παρεξήγησες, είπα ότι μας χτυπάει την πόρτα και αυτά δεν είναι αστεία...

 

Τέσπα, δεν έχει νόημα, λάθος μου που εξέφρασα τη δυσαρέσκειά μου... :rolleyes:

 

ΥΓ. Και αν διάβαζες καλύτερα το post μου θα καταλάβαινες ότι αντιλήφθηκα ότι το είπε για αστείο. Και ευχαριστώ που

μου έδειξες που θα πάω να ενημερωθώ για το τι είναι αστείο. :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rumor: Call of Duty 5 Already Playable

 

Sources tell us that the upcoming Call of Duty 5 game in development is already playable, and currently going through quality assurance.

 

Treyarch is also said to be the developer, and the title, we're told, is set in a WWII Pacific environment and will be using Call of Duty 4's engine, the same engine on which the upcoming James Bond: Quantum of Solace movie game is being built.

 

Yesterday, on the company's call to investors, Activision publishing CEO Mike Griffith said CoD5 would be coming to Xbox 360, PlayStation 3, PC and DS, in addition to a return for the franchise to PS2 and Wii for the first time in two years.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...