Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιζει να φταιει το dvd..

Κοιταξες αν ειναι καθολου γρατζουνισμενο?

 

οχι δεν ειναι γραντζουνισμενο αφου αμεσως το εβγαλα απο την κουτα και το εβαλα για εγκατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αλλά το παλικάρι πλήρωσε 40 ευρώ για να έχει το δισκάκι και τα σχετικά...εγώ θα σου έλεγα να το πας πίσω από εκεί που το αγόρασες και να τους το δείξεις..δεν είναι δικό σου λάθος το γεγονός ότι δεν λειτουργεί το game με το που το έβγαλες από τη θήκη του....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα αγορασα το Call of Duty World At War. Παω να το εγκαταστησω και οταν η μπαρα γεμιζει ως τη μεση περιπου μου λεει "Error 1305.Error reading from file E:\Setup\Data\main\localized_english_iw02.iwd. Verify that the files exists and that you can access it."

Βοηθεια γιατι πληρωσα 40 ευρώ και κοντευω να τρελαθώ

 

Για κάνε ενα Windows Update και ξαναπροσπάθησε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Ενω παιζω το παιχνιδι 2-3 μήνες τώρα σήμερα καθώς επαιζα multiplayer μου έβγαλε το εξής μήνυμα: "Call of Duty®: World at War Multiplayer has stopped working

A problem caused the program to stop working correctly. Windows

will close the program and notify you if a solution is available. " Στα φόρουμ που κοίταξα λένε να αλλξω τα sound settings σε 24 bit 48000. Σε αυτούς δούλεψε αλλά σε εμένα όχι. Μήπως έχεται καποια άλλη λύση?

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δοκιμασες να ξανανοιξεις το παιχνιδι? αν κατι μας κρασαρει μια φορα δεν ψαχνουμε σε φορουμς. αν το κανει μονιμα ψαχνουμε.μαλλον ηταν κατι τυχαιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενω παιζω το παιχνιδι 2-3 μήνες τώρα σήμερα καθώς επαιζα multiplayer μου έβγαλε το εξής μήνυμα: "Call of Duty®: World at War Multiplayer has stopped working

A problem caused the program to stop working correctly. Windows

will close the program and notify you if a solution is available. " Στα φόρουμ που κοίταξα λένε να αλλξω τα sound settings σε 24 bit 48000. Σε αυτούς δούλεψε αλλά σε εμένα όχι. Μήπως έχεται καποια άλλη λύση?

 

Ευχαριστώ

 

Αν συνεχίσει να σου κολλάει, κάνε κανένα update στα windows ή κατέβασε κανένα patch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Παιδια γεια σας θα ήθελα την βοηθεια σας για το call of duty 5.Λοιπον να πω αρχικα οτι το παιχνιδι το εχω τερματιση με τα πολυ καλα γραφικα και δεν ειχα κανενα προβλημα.Ομως τωρα που ειπα νε το βαλω ξανα αφου εκανα εγκατασταση το παιχνιδι και το ετρεξα κανονικα εκανε loading αλλα μολις αρχισε το παιχνιδιαρχισε να lagari.και εδω ειναι το ερωτημα μου γιατι κολλαει το παιχνιδι εφ οσων δεν εχω κανει καμια αλλαγη στο hardware απο τοτε?Επισεισ να πω πως μου παιζουν τα δυο τελευταια Cod.Σε υψηλη αναλυση.

 

To συστημα μου ειναι :

Nvidia GTS 250 XFX

intel Pentium 4 στα 3,2Ghz

Ram 2Gb

 

Ευχαριστω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι για το single player μιλαω αλλα απο drivers εχω τους τελευταιους της Nvidia.Καλα θα τον αφισω κλειστο να κρυωσει και μολις ειναι ενατξει θα τον ανοιξω και θα παιξω κατευθειαν να δω αν ειναι αυτο που λες.Ευχαριστω για την βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Εγκατεστησα το call of duty world at war (το αγορασα original) και ενω η εγκατασταση τελειωσε κανονικα οταν παταω το εικονιδιο solo για να παιξει μου ζηταει το cd ενω το cd ειναι κανονικα μεσα στο Pc.Τι μπορει να συμβαινει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...