Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας καταρχήν μπράβο για την ωραία σας κοινότητα. Μετά από πολύ καιρό το NoobWars άνοιξε τον πρώτο του cracked server για το πολύ γνωστό παιχνίδι Call Of Duty World At War. O server λειτουργεί στο 1.3 patch χωρίς mod. H ip του server είναι 87.243.64.73:28964.

Στο παρακάτω url θα βρείτε μια λίστα με όλους τους server των NoobWars

Λίστα server

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

δεν μπορω να συνδεθω online μου βγαζει μυνημα can not connect to online services

 

τι να κανω?

 

σε cracked servers πως μπορω να συνδεθω?

 

μου βγαζει και αυτο online interactions are not rated by the ESRB

Επεξ/σία από bells
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα σας,

Λοιπόν το πρόβλημά μου με το συγκεκριμένο παιχνίδι είναι οτι αφού το κάνω εγκατάσταση, μπαίνω στο κυρίως μενού κανονικά,διαλέγω επίπεδο δυσκολίας, αλλά μέχρι εκεί...Δεν μου δείχνει οτί μπορει να προχωρήσει άλλο ώστε να μπω μέσα στο παιχνίδι.. Αν κάποιος ξέρει οτιδήποτε θα παρακαλούσα για τη βοήθειά του.Ευχαριστώ πολύ!

Το μηxάνημά μου φοράει Core 2 Duo 6850, 3.00 Gb Ram KAI Nvidia 9600gt

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας καταρχήν μπράβο για την ωραία σας κοινότητα. Μετά από πολύ καιρό το NoobWars άνοιξε τον πρώτο του cracked server για το πολύ γνωστό παιχνίδι Call Of Duty World At War. O server λειτουργεί στο 1.3 patch χωρίς mod. H ip του server είναι 87.243.64.73:28964.

Στο παρακάτω url θα βρείτε μια λίστα με όλους τους server των NoobWars

Λίστα server

:-)

 

πλέον τρέχει σε version 1.4

 

hf

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thnx τα βρηκα. Αλλα ειναι σιγουρα τα προφιλ αυτα; γιατι δν μου εχει το ονομα που εχω στο παιχνιδι. Και επειδη εγινε βλακεια με τα patches θα το κανω uninstall και μετα ξανα install. Οταν αντιγραψω τα αρχεια που μου υπεδειξες θα εχω παλι το profile στο online ετσι; Γιατι παιζω multi μεσω garena και δν εχω κανονικο online profile. Οποιος γνωριζει ας βοηθησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Go to Control Panel and in Hardware & Sound click Sound and in the Playback tab just doubble click the device you are using, then in the advanced tab change the sound format to 16-bit(I use the 16bit 48000hz DVD-quality)

 

Στα xp που υπαρχει αυτη η επιλογη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το CoD σε μενα τα εχει παιξει τελείως. Το εχω αυθεντικο και μολις μπηκα να παιξω μου ζητησε να κανω account και το rank μου ειχε χαθει δλδ 1 level ενω πριν ειμουνα 62. Ξερει κανεις τι μπορει να εχει συμβει? :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το CoD σε μενα τα εχει παιξει τελείως. Το εχω αυθεντικο και μολις μπηκα να παιξω μου ζητησε να κανω account και το rank μου ειχε χαθει δλδ 1 level ενω πριν ειμουνα 62. Ξερει κανεις τι μπορει να εχει συμβει? :mad:

 

to online profile ειναι αλλο απο το profile στο δισκο

μαλλον δεν χαθηκε το προφιλ απο τον δισκο ,αλλα δεν βρηκε το online και σου ζητησε να το ξαναβαλεις .

μεσα στο game να κανεις ενα νεο profile με ονομα ακριβως αυτο που ειχες θα ξαναβρει τα ranks ,απλως πρεπει να βγεις κ να ξαναμπεις στο game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...