Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Considering the phenomenal support that the community has thrown behind Map Pack 1 and the demands that they’ve made for additional content, we’ve decided a 2nd Map Pack is in order! Today, we’re happy to bring you the first details of our next DLC.

Call of Duty: World at War Map Pack 2 expands the addictive CoD multiplayer experience with three new multiplayer maps and one new co-op/Zombie map. Battle to control the river bridge in “Banzai” - a bright jungle map featuring a waterfall and hidden caves. In “Corrosion” face down your enemy in a shattered train yard, and in “Sub Pens” wipe the monsoon rain from your eyes as you struggle over a bombed-out submarine base. The Zombies make a return in “Shi No Numa” (Zombie Swamp) featuring Perk machines, the deadly new Wunderwaffe DG-2, new Achievements / Trophies… and flaming Hell Hounds!

Map Pack 2 is slated for release this June. Keep an eye out here at CallOfDuty.com for more information regarding Map Pack 2, and follow @JD_2020 on Twitter for the latest news as it breaks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Λοιπον φιλοι.Κανω εγκατασταση στο λαπτοπ μου το παιχνιδι.Ολα καλα.Εισαγωγικο βιντεο,ολα καλα.Επιλογη επιπεδου δυσκολιας ολα καλα.Αλλα οταν φτανει στην επομενη οθονη παταω enter,αλλα ξαναγυρναει στην ιδια οθονη.Η συνθεση του Λαπτοπ ειναι:intel c2d p7350,3gb ddr2,250 gb hdd,nvidia 9600gt.Το εχω δοκιμασει και σε xp professional και σε vista home premium.Για πεςτε καμια ιδεα στο τι μπορει να φταιει.

0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον φιλοι.Κανω εγκατασταση στο λαπτοπ μου το παιχνιδι.Ολα καλα.Εισαγωγικο βιντεο,ολα καλα.Επιλογη επιπεδου δυσκολιας ολα καλα.Αλλα οταν φτανει στην επομενη οθονη παταω enter,αλλα ξαναγυρναει στην ιδια οθονη.Η συνθεση του Λαπτοπ ειναι:intel c2d p7350,3gb ddr2,250 gb hdd,nvidia 9600gt.Το εχω δοκιμασει και σε xp professional και σε vista home premium.Για πεςτε καμια ιδεα στο τι μπορει να φταιει.

0

Είσαι γκαντέμης :P

 

Με την σειρά:

Δοκίμασε με όλα στα χαμηλώτερα δυνατά γραφικά.

Εγκατέστησε το 1.4 patch αν δεν το έχεις

Δοκίμασε άλλο .exe

Αν είναι αυθεντικό κοίτα το firewall σου γιατί μπορεί να το εμποδίζει να πάρει online data κατά το φόρτωμα του game.

Κάνε άλλο profile μέσα από το παιχνίδι.

Δοκίμασε επίσης να σβήσεις όλα τα profile σου και να τα δημιουργήσεις manual (με την βοήθεια του CoDWaWProfileFix.rar )

Ζήτα/ψάξε για βοήθεια εδώ: codboards.com

Δες εδώ, έχει διάφορες λύσεις

Δοκιμάζεις uninstall-καθαρισμό registry και profiles folders-εγκατάσταση ξανά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
OXI παλι ww2! Ηταν το καλυτερο που εχω παιξει το 4.Απλα εκπληκτικο (αν και πολυ μικρο). Κριμα και παλι κριμα...

 

Ρε παιδιά πλέον η activision βγάζει διαφορετική τελείως σειρά για Call of Duty: Modern Warfare. Θα είναι σαν να είναι 2 διαφοετικά παιχνίδια. Γι' αυτό και το 6 δεν λέγεται Call of Duty 6 αλλά Call of Duty:Modern Warfare 2. Είναι καινούρια σειρά παιχνιδιών.

 

 

 

 

 

Call of Duty Modern Warfare rules!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Call of Duty: World at War PC Patch 1.5 Arriving Tomorrow, Map Pack #2 Included Free

 

PC players of Call of Duty: World at War will receive the shooter's second map pack for free in a new patch set to arrive tomorrow, developer Treyarch has announced.

 

Packing four new multiplayer arenas--including one for the popular zombie mode--Map Pack #2 hit one million sales on consoles in only four days when it was released for $10 in June. The first map pack also arrived free for PC players in a patch.

 

PC Patch 1.5:

 

* CO-OP hosts can now kick players from their lobby

* Improved dog spawning in MP

* Addressed an issue with Zombie pathing

* Fixed an instance of the player model displaying incorrectly

* Some unhandled exception errors have been addressed

* Improved server browser's refresh functionality when the Source is set to 'Favorites'

* Added support for CODTV

* "cg_DrawFPS 1" now only displays FPS and cg ms/frame

* Added RCon command "teamstatus" to display players' team information

* Mods: Added joinsquad script function

* Mods: Players can now join CO-OP lobbies that are hosting map names with more than eighteen characters

* Mods: Users can now load custom maps when the usermaps folder contains fifty or more custom maps

* Mods: Removed the loading of duplicate assets that contributed to the '2048 materials' error

* Mods: Increased the amount of mods displayable in the Mods menu

* Mods: Fixed a crash related to the mod.arena file

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις που θα βρω το patch που εχω κανει ηδη install για να το κανω uninstall? το 1.3 εχω

και αν ξερει κανεις για αυτο που λενε να το κανεις 48000 Hz to 44100 Hz. δεν το βρισκω αυτο που ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Ρε παιδιά έχω εγκαταστήσει το παιχνίδι κ patch μέχρι 1.4 και δεν μπορώ να παίξω SOLO με τίποτα. Μόλις κάνω New Game επιλέγω επίπεδο δυσκολίας και μετά γυρίζει πίσω στο New Game menu ξανά! Ούτε απλά μία αποστολή μπορώ να παίξω γιατί πάλι μόλις διαλέξω αποστολή και δυσκολία με γυρίζει πίσω στο New Game... Δεν παίζω παιχνίδι πρώτη φορά αλλά αυτό εδώ θα με τρελάνει εντελώς!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά έχω εγκαταστήσει το παιχνίδι κ patch μέχρι 1.4 και δεν μπορώ να παίξω SOLO με τίποτα. Μόλις κάνω New Game επιλέγω επίπεδο δυσκολίας και μετά γυρίζει πίσω στο New Game menu ξανά! Ούτε απλά μία αποστολή μπορώ να παίξω γιατί πάλι μόλις διαλέξω αποστολή και δυσκολία με γυρίζει πίσω στο New Game... Δεν παίζω παιχνίδι πρώτη φορά αλλά αυτό εδώ θα με τρελάνει εντελώς!!!

 

Αδερφε πρεπει να τρεξεις αυτο http://rapidshare.com/files/263920948/NKCSS_CoD_5_WaW_Profile_Fix.exe.html και να δωσεις ενα ονομα και ετσι θα δημιουργηθει ενα προφιλ και θα μπορεις να παιξεις ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...