Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα ! Αντιμετωπιζω ενα προβλημα με το cod world at war το πειρα original πριν απο το original ειχα σπασμενο του skullptura cod world at war διεγραψα το σπασμενο απο το δισκο και απο την registry μου και κανω install το original πλεον game μπαινω στο game και μου βγαζει αυτο το μηνυμα οταν παω να βαλω το name μου <acount could not be created.The name you have entered is not available> και μου λεει να πατησω ok και μετα τπτ αλλο ειμαι offline και εγω θελω να παιξω Online και αυτο γινετε και στο multiplayer Pου εχει και στο Solo-co-op plz help γιατι κριμα ειναι original game και να μου κανει τετοια τωρα :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το παιχνιδι παιζει κανονικα αλλα δεν μπορω να παιξω στο solo game.

αφου παιξει τα βιντεακια μετα μου βγαζει οτι το punck buster ειναι απνεργοποιημενο...

φτεει αυτο που δεν παιζει το παιχνδι?

τα μενου δουλευουν οκ...οταν παω στο solo game για να παιξω τις κανονικες πιστες δν μου δουλευει τπτ... ενω παταω το επιπεδο δισκολιας δεν ξεκιναει...ειναι σαν να μην το πατισα..

 

τι φτεει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το προβλημα ειναι οτι ενω παιζω online, ξαφνικα μου βγαζει: "connection interrupted" και παγωνει για 10sec περιπου. Αυτο επαναλαμβανεται καθε λεπτο περιπου. Το PC μου συνδεεται ασυρματα σε ενα LINKSYS royter (WAG345 νομιζω). Τρεχω Vista 64bit. Αυτο μου το παρουσιασε σημερα. Χτες ολα ηταν μια χαρα!

Καμια ιδέα???

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γεια

Βοηθηστε με γιατι τρελαινομαι

Εχω το γνωστο προβλημα.Δεν μπορω να συνδεθω σε online server ειτε μεσω xfire ειτε μεσω εντολων μεσα απο το cod.Μου λεει create online profile.Πριν κανω φορματ δεν θυμαμαι τι στο διαολο εκανα και το COD λειτουργουσε αψογα.Εχω φαει 2 μερες ψαχνοντας αλλα τιποτα.Δοκιμασα κατι πραγματα απο το youtube και το μονο που καταφερα ειναι να εξαφανισω το παραθυρο που λεει create online profile.Κανοντας join ενα server απο το xfire μου δειχνει το βιντεο και μετα τιποτα.Βαζοντας εντολη /connect <και η ΙΡ> δεν κανει τιποτα.Τι πρεπει να κανω??Τα φωτα σας!!:fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια...μπαινω στο ιντερνετ μεσω ασυρματου access point και καλωδιου ethernet (σε public wifi δηλαδη)

Και το COD5 και μονο αυτο,μου ριχνει την συνδεση απο το access point !!!Εχω κανει χιλιαδες πραγματα,κατεβασματα 10gb συνεχομενα ,αλλα online games, αλλα σε αυτο το παιχνιδι μου ριχνει την συνδεση !Μου λεει για την ακριβεια scanning στο WAP και πρεπει παλι να συνδεθω.Κατεβασα ολα τα patch,εκανα φορματ αλλα τιποτα.Πως το εξηγειτε ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες με τον ελληνικό το server τι έγινε? Τον 87.243...... λέω. Έκλεισε?

 

Ω ναι, ο Fun Arena για το CoD 5 έκλεισε λόγω μειωμένης συμμετοχής.

Τσέκαρε και εδώ: http://www.codwars.eu/forums/call-duty-world-war-2008/3109-05-03-09-call-duty-world-war-pc-patch-1-3-a.html#post20717

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω ενα προβλημα με το παιχνιδι....πρωτα το ειχα παρει σπασμενο τωρα το κατεβασα απο το ιντερνετ...και τις 2 φορες κανει το ιδιο δλδ παιζει κανονικα μπαινω στο μενυ ολα καλα και οταν παω να παι3ω σολο μου ζηταει δυσκολια παταω και μετα δεν κανει τπτ ......και δεν παιζει ξερετε τι φταιει η τι πρεπει να κανω???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχω ενα προβλημα με το παιχνιδι....πρωτα το ειχα παρει σπασμενο τωρα το κατεβασα απο το ιντερνετ...και τις 2 φορες κανει το ιδιο δλδ παιζει κανονικα μπαινω στο μενυ ολα καλα και οταν παω να παι3ω σολο μου ζηταει δυσκολια παταω και μετα δεν κανει τπτ ......και δεν παιζει ξερετε τι φταιει η τι πρεπει να κανω???

 

Έλεος...Αγόρασε το ρε συ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...