Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: World at War [PC]


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 792
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ενδιαφερεται κανεις να ανταλαξουμε ψευδονυμα στο cod 5 για να παιζουμε με τα ζομπι η campaign για καρτες να εχουμε και καλο πινγκ οποιος θελει " InsertC0in " το δικο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεί να έχει ξαναπεράσει η ερώτηση: μόλις το πήρα και πρέπει να κατεβάσω patch για να παίξω multiplayer.

Στο official site υπάρχουν όλα τα patch, από version 1.1 έως 1.5.

Εμένα η έκδοση είναι 1.0.κάτι.

Ερώτηξις: πρέπει να τα πάρω ένα-ένα κατά σειρά στην εγκατάσταση, ή να κατεβάσω το 1.5, που είναι και 900κάτι mb και τέλειωσα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

κατέβασε το 1.5 patch και δες το filename...αν έχει τπτ 1.4 to 1.5 τότε αναγκαστηκά σε βλέπω να κατεβάζεις και τα προηγούμενα...

 

αλλά από ότι θυμάμαι εγώ τα είχα κατεβάσει ξεχωριστά...είναι σχεδόν 2gb όλα τα patches :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις δίκιο, πάει από 1.4 to 1.5 το τελευταίο.

Για την ώρα κατεβαίνουν τ' άλλα δυο (1.2 και 1.2 to 1.4)...

υπομονή λοιπόν...

ευχαριστώ για την απάντηση! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να χρειαζεται το 1.0 κ 1.1

 

Εγω εβαλα 1.2 , 1.2to 1.4 και 1.4to1.5 και παιζει κανονικα...

 

ενω οταν πηγα να βαλω κατευθειαν το 1.4το1.5 μου ζηταγε το 1.4..

οταν εβαλα το 1.2 δεν ζητησε να εχω βαλει το 1.1

 

αν δεν μπερδευτικατε ετσι οπως τα γραψα...:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, μια χαρά εγκαταστάθηκε. Έχει δίκιο πάντως ο nikosgiann.

Ενώ υπήρχε λινκ για το patch 1.1 (πήγα μέσω softpedia), με έκανε redirect στο 1.5 (απ' όπου είχα μπει στο site)

πάλι βέβαια όλα τα patches είναι κοντά στα 2 γβ.

Δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με το single, αφού υπάρχει τόσο χορταστικό multiplayer.

Ένα πράγμα που με ξένισε αρκετά είναι αυτό το διαβολεμένο το bullet penetration. Νταξ, ρεαλισμός και τα μυαλά στα κάγκελα. :P

Ούτε να κάτσεις κάπου ήσυχος και να περιμένεις δεν μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
ενδιαφερεται κανεις να ανταλαξουμε ψευδονυμα στο cod 5 για να παιζουμε με τα ζομπι η campaign για καρτες να εχουμε και καλο πινγκ οποιος θελει " InsertC0in " το δικο μου

 

Για ζόμπι είμαι μέσα!!! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
cod 5 cd-key μονο 17ευρω!

στο directgamekeys.com το ειδα

αγορα με paypal

http://www.directgamekeys.com/products.php?product=Call-of-Duty-5-%3A-World-at-War-CD%252dKey&revpage=2&setCurrencyId=3#

 

Το link δεν δουλεύει πια. Μπας και μπορούμε να αγοράσουμε από πουθενά αλλού το key ή ακόμα και να κατεβάσουμε το αυθεντικό παιχνίδι? Τώρα που βγήκε το CoD:MW2 είναι ευκαιρία να τσιμπήσω το WaW φτηνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

Καλησπέρα παίδες.Πριν λίγο μπήκα να παίξω multiplayer και ξαφνικά μου βγάζει να κάνω new profile για να παίξω online ,ενω παίζω εδώ και μια βδομάδα και έφτασα rank 35 .Απ' οτι φαίνεται χάθηκε το profile μου αλλά δεν ξέρω τον λόγο.Υπάρχει κάποιος τρόπος να ανακτήσω το profile μου ????

Πείτε μου γιατί κοντευώ να τρελαθώ....ειλικρινά.....

Έστειλα και e-mail στο support του COD αλλά ποιος ξέρει πότε θα μου απαντήσουν.

Το game το έχω original

Thanks !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην ανησυχείς. Το έχω πάθει κι εγώ (υποψιάζομαι ότι ο Ινδός που μου πούλησε το key από το ebay, πρέπει να το έχει δώσει και σε τουλάχιστον άλλον έναν).

 

Ξαναφτιάξε προφιλ με το username που είχες και τράβα τα αρχεία από το Application Data/Local/Activision, το προφίλ σου είναι σωσμένο εκεί. Μόλις το αντικαταστήσεις θα ξαναγίνεις level 35.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Σημερα αγορασα το Call of Duty World At War. Παω να το εγκαταστησω και οταν η μπαρα γεμιζει ως τη μεση περιπου μου λεει "Error 1305.Error reading from file E:\Setup\Data\main\localized_english_iw02.iwd. Verify that the files exists and that you can access it."

Βοηθεια γιατι πληρωσα 40 ευρώ και κοντευω να τρελαθώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα αγορασα το Call of Duty World At War. Παω να το εγκαταστησω και οταν η μπαρα γεμιζει ως τη μεση περιπου μου λεει "Error 1305.Error reading from file E:\Setup\Data\main\localized_english_iw02.iwd. Verify that the files exists and that you can access it."

Βοηθεια γιατι πληρωσα 40 ευρώ και κοντευω να τρελαθώ

 

Παιζει να φταιει το dvd..

Κοιταξες αν ειναι καθολου γρατζουνισμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...