Προς το περιεχόμενο

αντρες...


magoufisa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να κανω μια ερωτηση βρε παιδια γιατι θα μου στριψει στο τελοσ...ειναι δυνατον ενα παιδι 25 χρονων να περιοριζεται για τη διασκεδαση του στο σινεμα κ στο καφε? αντε κ ενα allou fun park?δν ειναι πιο λογικο να ζει πιο εντονα?κ ειδικα σαν αντρασ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

να ειναι πιο γλεντζες..18 ειμαι κ εγω κ θελω να ζησω καποια πραγματα.. πολυ μουχλα ειναι ρε αδερφακι μ.. για το φιλο μ μιλαω αν καταλαβεσ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε παιδια!!!να παμε πουθενα να χορεψουμε.. να ακουσοθμε μουσικουλα..εδω διακοπεσ πηγαμε κ σενα κλαμπ δεν πηγαμε...επεφτε ξεροσ απ τισ 12!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κατάλαβες πιστεύω από τις απαντήσεις πως (ως κορίτσι) είσαι σαν τη μύγα μες το γάλα εδω μέσα.

Θα παλέψουμε για το δικαίωμα του να τα ξύνει

(no offence, πλακίτσα κάνω όπως κι οι υπόλοιποι πιστεύω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποσο Χρονο εισται μαζι?

Μηπως μπορεις να του προτεινεις κατι στο μεσο... δηλαδη.. να πατε να ακουτε μουσική ακομα κι οταν δεν χορεψετε... ετσι κανατε κατι διαφορετικό... αλλα αν δεν του αρεσει να χορευει, θα ειναι δυσκολο να το κανει.. Ο φιλος μου δεν του αρεσει αλλα ενταξει, χορεψω εγώ.. και εμενα δεν μου αρεσει το ποδοσφαιρο και δεν το βλεπω..

Αλλα αν παντα βαριεσαι μαζι του, τοτε θα επρεπε να σκεφτεις λιγο αν αξιζει τον κοπο..

Ειναι η αποψη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεισ δικιο...το προβλημα δν ειναι ο χοροσ..χορευει..το θεμα ειναι οτι δν θελει πραγματα π μ αρεσουν εμενα..θεατρο μπαλλετο καμια πιστα για το κεφι...ισωσ πρεπει να σκεφτω αυτο π μ πεσ αν αξιζει ..αν αξιζει να συμβιβαζομαι επειδη εινα καλο παιδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...