Προς το περιεχόμενο

αντρες...


magoufisa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

βασικα σχετικα με αυτο π ειπες στην αρχη δε νομιζω πως το να ζει καποιος εντονα σημαινει να ειναι συνεχεια στα κλαμπ κ στα μπουζουκια...τωρα αν φτανει στο αλλο ακρο και ειναι ενας βαρεμενος που πεφτει ξερος για υπνο απο τις 12,δεν εχει κανενα ενδιαφερον και δε σε ικανοποιει τοτε δεν καταλαβαινω τι σε κραταει μαζι του..κατι πρεπει να υπαρχει...τι? βαριεσαι να ψαχνεις αλλον? ειναι κατι μεταξυ brad pit και σακη ρουβα? μηπως για τα προσοντα του? για τι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα σχετικα με αυτο π ειπες στην αρχη δε νομιζω πως το να ζει καποιος εντονα σημαινει να ειναι συνεχεια στα κλαμπ κ στα μπουζουκια...τωρα αν φτανει στο αλλο ακρο και ειναι ενας βαρεμενος που πεφτει ξερος για υπνο απο τις 12,δεν εχει κανενα ενδιαφερον και δε σε ικανοποιει τοτε δεν καταλαβαινω τι σε κραταει μαζι του..κατι πρεπει να υπαρχει...τι? βαριεσαι να ψαχνεις αλλον? ειναι κατι μεταξυ brad pit και σακη ρουβα? μηπως για τα προσοντα του? για τι?

 

γι'αυτο το μαμημενο ΚΛΙΚ που γινεται συνεχεια!

δεν υπαρχει λογικη εξηγηση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

aledjo σευχαριστω γι αυτα π μ ειπεσ..εισαι πολυ ενταξει παιδι..σε αντιθεση με αλλουσ....

 

τιποτα magoufisa

ασε τους αλλους να συνεχισουν να λενε τα δικα τους εδω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alejo: μεταξύ μας τώρα, δεν νομίζω να είναι κανένας προκατειλημμένος μαζί σου.

 

και αν είναι, το μόνο σίγουρο είναι πως εσύ θα τον έχεις κάνει, με αυτά που γράφεις κατά καιρούς. ;)

 

εμένα ας πούμε, η ταπεινή μου άποψη είναι πως δεν απέχεις και πολύ από αυτό που κριτικάρεις.

με αυτά που γράφεις, (μπορεί λανθασμένα, μπορεί να με αποπροσανατολίζει και λίγο το avatar σου), αλλά μου κάνεις λίγο από αυτούς τους greek lovers, που όταν είναι με τους φίλους τους, δεν χάνουν ευκαιρία να αναλύσουν τις φοβερές εμπειρίες τους, που δυστυχώς εν τέλει ανήκουν στην καλπάζουσα σφαίρα της φαντασίας τους.

 

στα γράφω τελείως φιλικά, δεν έχω καμμία κακή διάθεση απέναντί σου. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...