Προς το περιεχόμενο

αντρες...


magoufisa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 83
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
δν ειμαι σαν τα συνηθισμενα 18χρονα κ η σχεση μ ειναι σοβαρη κ θελω να κανω καποια πραγματα μαζι τ γτ αν ημουν σαν τα υπολοιπα 18χρονα θα εβρισκα εναν οποιον να ναι θα ξεσκιζομουνκ θα κανα κ οτι ηθελα.κ δν τον κατηγορησα επειδη το κανε πρωτη φορα μαζι μ..επειδη δν τον ενδιαφερει να ψαξει το θεμα μ τη δινει

 

Aρα ένα η και περισσότερα από τα παρακάτω συμβαίνει.

 

1.Έχει αρκετά λεφτά

2.Σε αγαπάει πολύ γιατί είσαι η πρώτη του και παίζουν feelings.και σου βγάζει και σένα feelings

3.Την έχει μεγάλη .

4.Είσαι ασχημούλα.

 

Το ότι είναι καλο παιδί...τι να λέει....υπάρχουν αρκετά καλά παιδιά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γτ αν ημουν σαν τα υπολοιπα 18χρονα θα εβρισκα εναν οποιον να ναι θα ξεσκιζομουνκ θα κανα κ οτι ηθελα

 

Σε ποιο μέρος της Ελλάδος υπάρχουν τέτοια 18χρονα να παώ κι εγώ? :-) Γιατί 9/10 είναι μονιμάδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι πολυ μπερδεμενη αν κ στο forum εγραψα γενικα για τσ αντρεσ π δν πολυβγαινουν κ δν καταλαβαινουν κ τισ αναγκεσ του αλλου

 

ελα να βγουμε οι δυο μας να δεις οτι υπαρχουν και αντρες που βγαινουν και καταλαβενουν απολυτος τις αναγκες του αλλου....

και πιστεψε με η αναγκη του αλλου (της γυναικας δηλαδη) δεν ειναι μονο να βγαινει αλλα ακομα και στο σπιτι να κατσεις με καποιον, αν αυτος ο καποιος μπορει να σε καταλαβει τοτε ζεις ευτυχισμενη....

 

καλος ή κακος χωρις να το παιζω καποιος αλλα σε αυτο το θεμα ειμαι master...

 

σε πληροφορω οτι εχω περισσοτερες φιλες παρα φιλους!

οι αντρες εχουν μονιμο θεμα συζητησης, ποδοσφαιρο, αυτοκινητο, ιντερνετ και το πως θα ριξουν καμια γκομενα ή ποσες εχουν πηδηξει κτλ... (χωρις φυσικα να ειναι παντα αληθεια)

πιστεψε με οτι στις αντρικες παρεες αυτα που λεγονται ειναι 60-70% ψεματα με σκοπο να εντυπωσιασει ο ενας τον αλλον.

 

στις γυναικες παρεες ομως ανοιγονται πολυ πιο ευκολα και τα λενε σχεδον ολα (φυσικα οι γυναικες χωρις κομπλεξ).

σε γυναικες παρεες θα ακουσεις με καθε λεπτομερια το πως εκανε σεχ μια την προηγουμενη νυχτα! στις αντρικες παρεες ΠΟΤΕ!

 

εγω οταν βγω θα βγω μια φορα με αντρικη παρεα και 5 με γυναικια.

αυτη ειναι η αναλογια....

οταν βγαινω με φιλους αντε κανενα 3ωρο..

με φιλη ή φιλες συνηθως στο 5ωρο και πολλες φορες κλεινω και 8-9ωρο...

 

και επειδη πολλοι εξυπνοι αντρες θα μιλησουν τωρα πανω στο θεμα αυτο για μενα, θυμησου και τι εγραψα πιο πανω.

(πιστεψε με οτι στις αντρικες παρεες αυτα που λεγονται ειναι 60-70% ψεματα με σκοπο να εντυπωσιασει ο ενας τον αλλον.)

 

και για βουλωσουν μερικα στοματα (θα πεσω και γω σε αυτο που ειπα πιο πριν αφου ειμαι αντρας), κυριοι σας πληροφορω οτι σε αυτο το forum εκτος απο πληροφοριες που μαζευω για το ιντερνετ και τους υπολογιστες, εγω γνωριστει ΠΟΛΥ καλα με μερικες κοπελες απο το forum του insomnia!

εχουμε βγει, εχουμε μιλησει ωωωρες ατελειωτες, ειναι αξιοθαυμαστες κοπελες, εξυπνες και με ολες εχω τακτικη επικοινωνια σαν ανθρωπος.

και φυσικα εχουν τη καλυτερη εντυπωση για μενα....

 

μην αρχισετε τωρα τις γνωστες μαμακιες οτι το παιζω καποιος κτλ... ξερω και ξερουν πολυ καλα ποιος ειμαι.

δεν εχω αναγκη κανεναν σας να μιλησει για μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ποιο μέρος της Ελλάδος υπάρχουν τέτοια 18χρονα να παώ κι εγώ? :-) Γιατί 9/10 είναι μονιμάδες

 

 

πιστεψε με παντου υπαρχουν ολων των ειδων γυναικες!

οτι γουσταρεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...