Προς το περιεχόμενο

Τραγουδιστής-Τραγουδίστρια για σφαλιάρες


igeorgak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να αλλάξει ο τίτλος και το θέμα, και να γίνει κάτι σαν.. Τραγουδιστής-Τραγουδίστρια που αυτοί που τους ακούν θέλουν σφαλιάρες για να έρθουν στα συγκαλά τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Εγώ λέω να πούμε ποιός ΔΕ θέλει κλωτσιές.2-3 θα είναι, να τους αναφέρουμε να ξεμπερδεύουμε.

 

+1. Άντε να είναι το πολύ 5. Οι υπόλοιποι είναι για ωτοασπίδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την σιχαμερή την Θώδη, είναι λαϊκή απαίτηση να την σκοτώσουνε και στην κυδεία της να μοιράζουνε δισκάκια του Θέμη Αδαμαντίδη έτσι για να κάνουμε αποτοξίνωση....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο καθενας με την αποψη του εγω σιχαινομαι κατα τα αλλα τους ποιοτικους Βανδη Σφακιανακη Ρεμο και Θεοδοριδου ο καθενας με τα γουστα του

 

τους ποιοτικους

 

τους ποιοτικους

 

o καθένας με τα γούστα του,ναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

β) Θεοδωρίδου;

γ) Καρράς;

 

Διαλέχτε!

 

Καλά εσένα από τόσα και τόσα ελέη του ελληνικού πενταγράμμου αυτοί οι 2 είναι που σε πειράζουν? ΟΚ δεν είναι ποιοτικοί αλλά τουλάχιστον έχουν τραγουδήσει και μερικά ωραία τραγούδια που θα τα ακούσεις όταν πας να διασκεδάσεις. Κάτι Καλομοίρες ας πούμε, κάτι Οικονομοπουλαίους, Νίνους κτλ κτλ που έγιναν τραγουδιστές σε 2 μέρες και κύριο κριτήριο είναι το πόσο γκόμενοι/ες είναι δν πειράζουν?

Εκτός και αν είσαι ροκάς ο κύριος εχθρός των σκυλάδων, οπότε...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψωνισμένοι και/ή για σφαλιάρες τραγουδιστές/τριες δε νομίζω πως υπάρχουν. Όλοι τους γίνονται γνωστοί και «φτιάχνονται» από τα ίδια Μ.Μ.Ε., όλοι τους έχουν το κοινό που τους αξίζει (και τ'ανάπαλιν). Υπάρχει χώρος για όλους...

Δεν φτιαχνονται βασικα απο τα Μ.Μ.Ε. αλλα απο τον κοσμο, καθως αν τους προβαλαν τα Μ.Μ.Ε. και ο κοσμος τους αγνοουσε τοτε θα εσβηναν ή καλυτερα δεν θα ειχαν δημιουργηθει καν....

 

Εγώ λέω να πούμε ποιός ΔΕ θέλει κλωτσιές.2-3 θα είναι, να τους αναφέρουμε να ξεμπερδεύουμε.

:mrgreen::mrgreen: Σωστος!:lol:

 

 

Παντως να παρατηρησω το εκπληκτικο φαινομενο:

Βλεπεις εδω στο φορουμ πχ, ολοι μας να λοιδορουμε ολους αυτους τους "ασχετους" και τραγικους τραγουδιστες, αλλα το φορουμ αποτελειται απο ατομα "καθημερινα", της κοινωνιας.

Ομως αυτοι οι "τραγουδιστες" επιβιωνουν γιατι υπαρχουν παρα πολλοι κυριως νεοι και νεες, φυτα αν μου επιτρεπετε να τους χαρακτηρισω, που "πεθαινουν" για αυτους και ειναι fan τους οπως λεμε.

Αυτοι λοιπον ολοι οι fan ειναι μερος της κοινωνιας και λογικα ειναι και αυτοι μελη αυτου του φορουμ.

 

Γιατι λοιπον ενω στο φορουμ(το εχω παρατηρησει και σε αλλα φορουμ οπου ολοι βλεπουν και αντιτιθενται στην κατασταση των τραγικων τραγουδιστων/τριων που επικρατει) δεν ακους φωνες υποστηριξης για αυτους τους τραγικους τραγουδιστες, παρα μονο απεχθειας?

Μηπως γιατι μερικοι ντρεπονται, φοβουνται να δειξουν οτι ακουνε πραγματι αυτα τα τραγουδια-αισχος?

Ή μηπως το παρον φορουμ περιεχει μονο μελη που εχουν υψηλη ποιοτητα ως προς το ακουσμα μουσικης? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα που οι περισσότεροι γίνανε εθνικοί stars μήπως πρέπει να μετράμε στα δάκτυλα ποιοι ΔΕΝ είναι για σφαλιάρες?

 

Σε παρακαλώ,εθνικός σταρ είναι μόνο ένας και αυτό δεν αλλάζει.:mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...