Προς το περιεχόμενο

Τραγουδιστής-Τραγουδίστρια για σφαλιάρες


igeorgak

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η θα μας πεις οτι το 90% του Ελληνικου λαου,και οχι μονο,εχει μαζοχυστικες τασεις?.

 

Φιλε μου σε μια δημοκρατια,παντα ηταν σεβαστη η γνωμη της μειοψηφιας.Εισαι και εσυ μεσα στο 10%.

 

Καλά ηρέμησε λίγο,όχι και 90% ακούει Καζαντζίδη και εμείς οι 10% που δεν ακούμε,είναι σεβαστή η γνώμη μας.Δεν νομίζω να είναι και ΤΟΣΟΙ πολλοί που ακούνε...μην λέμε και ότι θέλουμε.Αν δεις τα περισσότερα παιδιά(ηλικίες 14-17) τι ακούνε στις μέρες μας δεν νομίζω να εξακολουθήσεις να λες τα ίδια.Μην φανατίζεσαι έτσι χωρίς λόγο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 228
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
@prisila Κοίτα. Το κοινό του Καζαντζίδη, Διονυσίου κ.λ.π φαντάζομαι το 90% αποτελείται απο ανθρώπους μεγάλης ηλικίας κυρίως. Οπότε και μου φαίνεται χαζό να ασχολούντε με φαν κλαμπ ή οτιδήποτε.

ολες οι αθλητικες ομαδες εχουν φαν κλαμπ,η κ.Βεφα Αλεξιαδου εχει φαν κλαμπ,διαφοροι ηθοποιοι εχουν φαν κλαμπ..κ σε ρωτω,γιατι λοιπον να μην εχει ο μεγαλυτερος ελληνας τραγουδιστης κ ας αποτελειται απο ανθρωπους μεγαλης ηλικιας(πιστεψε με ειναι κ πολλοιιιιι νεοι)κ ειναι απαραδεκτο να το αποκαλεις 'χαζο'!

Γιατί αν μου κάνεις σύγκριση του Χιώτη με Σαρμπέλ κτλ τότε χρειάζεσαι και έναν ψυχολόγο.

θυμισε μου σε παρακαλω ποτε εκανα αυτη τη συγκριση για να μη λεει ο καθενας οτι θελει στην τελικη!!

Τα γεγονοτα μιλανε μονα τους φιλε μου.Δεν ειναι τυχαιο ολο αυτο το παραληρημα του κοαμου με τον συγκεκριμενο καλλιτεχνη.Με ποιον αλλον εγινε ποτε κατι τετοιο?.Δεν σε βαζει σε σκεψεις αυτο?.Η θα μας πεις οτι το 90% του Ελληνικου λαου,και οχι μονο,εχει μαζοχυστικες τασεις?.Ελεος πια.Ενας ηταν.... ΕΙΝΑΙ !!!!

ΣΩΣΤΟΣ!

Δεν νομίζω να είναι και ΤΟΣΟΙ πολλοί που ακούνε...μην λέμε και ότι θέλουμε.Αν δεις τα περισσότερα παιδιά(ηλικίες 14-17) τι ακούνε στις μέρες μας δεν νομίζω να εξακολουθήσεις να λες τα ίδια.Μην φανατίζεσαι έτσι χωρίς λόγο.

 

τα νομισματα στην τραπεζα :P οσο για τα παιδακια που αναφερεις ανηκουν κ αυτα στο 10% :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα νομισματα στην τραπεζα :P οσο για τα παιδακια που αναφερεις ανηκουν κ αυτα στο 10% :-D

 

Δεν ξέρω αν αυτό που έγραψες περί νομισμάτων και τραπεζών το έγραψες για πλάκα,αν το λες σοβαρά όμως τότε με βάζει σε σκέψεις...(μη τυχών ανήκεις κι εσύ στη συγκεκριμένη ομάδα που ανέφερα σε προηγούμενο post).

 

Δεν μπορώ από την άλλη να καταλάβω,γιατί θεοποιείτε τον καζατζίδη(και το κάθε καζαντζίδη)και λέτε κάποια πράματα χωρίς να τα σκέφτεστε.Θεωρείς ότι η νεολαία της ελλάδος ανήκει στο 10 % και δεν ακούει καζαντζίδη ? Γιατί αν πας σε 2-3 σχολεία και ρωτήσεις,οι περισσότεροι ΔΕΝ θα ακούν καζαντζίδη.Αυτά περί ποσοστών κλπ είναι απλά υπερβολικά και καλό θα ήταν να μιλήσουμε λίγο αντικειμενικά,όπως είναι τα πράματα και όχι όπως θέλετε και νομίζετε εσείς ότι είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχές

 

 

όταν είσαι "πιτσιρίκος", ζητάς απο την γιαγιά σου γαριδάκια

 

άμα μεγαλώσεις, τρώς υγιεινά

 

καλή χρονιά "νέοι" :-)

και εκπλήρωση όλων σας των ονείρων !

 

.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mwre o kazantzidhs exei fwnara...ta tragoudia einai asta na pan (imho panta) kai den akougontai...

 

ThReSh,εκτος απο την μοναδικη φωνη του,που δεν μπορεσαν ουτε οι ειδικοι να αναλυσουν,και κατεληξαν στο ανεξηγητο "πορισμα", εγκεφαλικη φωνη,ειχε και αλλα πολλα ξεχωριστα χαρισματα αυτος ο ανθρωπος,που για να τα απαριθμισουμε θα χρειαστει πολυς χρονος.Το κυριωτερο δε,ηταν ΓΡΟΘΙΑ ΣΤΟ ΚΑΤΕΣΤΗΜΕΝΟ,και αυτο ετσουζε πιο πολυ.Γι αυτο και του το βουλωσαν τοσα χρονια.Μηπως γνωριζεις την ιστορια με τους 3 ρεπορτερς τι ειχε γινει τοτε?.Ξερεις οτι εκανε διαβημα διαμαρτυριας η Ισραιλινη πρεσβεια, στην τοτε Ελληνικη κυβερνηση,για καποια απλυτα που εβγαλε στα φορα, και αφορουσαν της δισκογραφικες εταιριες. Ξερεις οτι συνηλθε εκεινη την βραδυα εκτακτως μινι υπουργικο συμβουλιο για να παρθουν αποφασεις,μετα την διαμαρτυρια της πρεσβειας.?Ρωτα εαν θελεις να μαθεις περισσοτερα, τον Χαρδαβελα,τον Δημαρα,και τον Λιανη,τοτε δημοσιογραφοι.

Μηπως θυμασαι ποτε ακουγονταν τα τραγουδια του Στελιου, πριν πεθανει,η μετα?.

Οταν πεθανε βεβαια, τοτε βγηκαν τα ραδιοφωνα τα ΜΜΕ και κατι τραγουδιστακια,και αρχισαν να ψελιζουν τραγουδια του κολοσσου, και αυτα κατοπιν αυστηρης επιλογης,να μην αγγιξουν κα το κατεστημενο ντε...μη, κανει τζιζ εκει.Και αυτο το εκαναν γιατι?.Και μην πει κανεις τιμης ενεκεν,στον ΕΝΑ.Οχι βεβαια,αλλα γιατι το θεριο νεκρο ειναι ακινδυνο.Ειπαμε,οταν δυει ο ηλιος,τοτε μονο αρχιζουν και σκανε μυτη οι αστερισκοι.Ο Στελιος κυνηγηθηκε,γιατι μεσα απο τα τραγουδια του μαστιγωνε καποιους,που σημερα καποιοι αλλοι ασφυοκαμπτες, τους γλυφουν τα παπουτσια.Εδω σταματαω γιατι θυμηθηκα καταστασεις και εχω ταση προς εμετο.Ο Στελιος ειναι μια πολυ μεγαλη ιστορια φιλοι μου,και γι αυτο τα περισσοτερα τραγουδια του σταζουν πονο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο WotLK στο εισαγωγικό video σκάει μύτη ο Arthas με το frostmourne σε σχήμα μπουζουκιού και τραγουδάει το υπάρχω.... :P ε τότε θα σου αρέσει και σένα!!!!

 

Άντε γιατί ξεχάσαμε τον ΕΝΑ!!!! Τον Arthas εννοώ βεβαίως βεβαίως :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και δεν θα σου πώ τίποτα τέτοιο. Γιατί γράφεις ΕΛΕΟΣ μόνο δεν κατάλαβα ρε συ αδερφέ? Δεν μπορώ να πω ελεύθεερα την γνώμη μου (?) ή η γνώμη μου είναι τόσο τραβηγμένη που προκαλέι το ''έλεος'' μερικών? ΕΠΙΣΗΣ ποια γεγονότα φίλε μου? Πέρα απο αυτό το κοινό που είναι ΦΑΝΑΤΙΣΜΕΝΟΙ με τον Καζαντζίδη απο εκεί και πέρα δεν βλέπω και τίποτα άλλο τόσο κοσμοιστορικό σαν παραλήρημα κ.λ.π κ.λ.π.

 

Είπα το 90 % απο τους ανθρώπους που ακούνε Καζαντζίδη... Όχι ότι το 90 % της Ελλάδας ακούει Καζαντζίδη. Μην τρελαθούμε κιόλας. ΌΧΙ αλλα τραγούδια για την ξενητιά. Γράψτε και κάτι για αυτούς που μείνανε.

 

Ακριβως ετσι.Ειπες την λεξη κλειδι.Γιατι να συμβαινει αυτο μονο με τον Καζαντζιδη,και οχι και με αλλους.Λυσε μου την απορεια.Μαλλον οχι σε εμενα,γιατι εγω και εκατομμυρια αλλοι γνωριζουμε τους λογους.Ισως πρεπει να απαντησεις στον εαυτον σου ποιες ειναι οι διαφορες που εχουν θεοποιησει τον ΕΝΑΝ !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν αυτό που έγραψες περί νομισμάτων και τραπεζών το έγραψες για πλάκα

χαριτολογοντας το ειπα..

Δεν μπορώ από την άλλη να καταλάβω,γιατί θεοποιείτε τον καζατζίδη

δεν το θεοποιει κανεις,απλα αναγνωριζουμε την ΑΞΙΑτου

(και το κάθε καζαντζίδη)

παλι τα ιδια θα λεμε?ΕΝΑΣ ηταν!

και λέτε κάποια πράματα χωρίς να τα σκέφτεστε

εγω παντα σκεφτομαι αυτο που λεω,μηπως εσυ λες απλα αυτο που σκεφτεσαι?:P

Θεωρείς ότι η νεολαία της ελλάδος ανήκει στο 10 % και δεν ακούει καζαντζίδη ?

εσυ παλι γιατι εβαλες ολη τη νεολαια?σαφως κ δεν ακουει ολη η νεολαια..

Γιατί αν πας σε 2-3 σχολεία και ρωτήσεις,οι περισσότεροι ΔΕΝ θα ακούν καζαντζίδη

τι λες..?παμε μαζι?;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι μάταιο,δεν αξίζει να συζητώ γιατί εσείς οι φαν του δεν θα παραδεχτείτε ποτέ ότι φανατίζεστε χωρίς λόγο.Στη προηγούμενη σελίδα λέει ο άλλο ότι μόνο με τον καζαντζίδη φανατίστηκαν και γι αυτό είναι και τόσο μοναδικός...δηλαδή δεν έχουν φανατίστεί με κανέναν άλλον(ξένο πιο πολύ)τραγουδιστή έτσι ??

 

Βασικά υπάρχει μια πολύ μεγάλη πιθανότητα,οι οργισμένοι φαν του καζαντζίδη να μην αναγνωρίζουν καν τα άλλα είδη μουσικής παρά μόνο τον καζαντζίδη και να λένε το είδος "στελάρας" :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτη η κουβεντα μου θυμιζει ενα ρεπορταζ που ειχα δει στο σταρ (που αλλου) που εξηγουσε οτι ο θαυμασμος της νεολαιας για τον Κιαμο εχει γινει φανατισμος εφαμιλλος των οπαδων των ποδοσφαιρικων ομαδων... και εδειχνε κατι πλανα στα μπουζουκια που ηταν ολοι ορθιοι και φωναζαν Πανος Κιαμος οεοεοε.

 

καλος λαικος τραγουδιστης ηταν παντως αλλα οχι και ΕΝΑΣ κλπ. και διαφορα αλλα που γραφονται εδω.

 

 

[Κακια Mode On]Η Βανδη παντως στο λαιβ το απογειωσε το "αγριολουλουδο" :D[Κακια Mode Off]

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

/Maevious mode on "pws tolmas mikre apaideute dhmiografe na les oti o Stelaras den htan o ENAS o NEO o EKLEKTOS!" /Maevious mode off

 

(nai eimai anwrimos kai pitsirikas :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιον Κιαμο Μαμο χαμω, μιλαμε ρε παιδια.Εχετε ακουσει τον Γεωργιου που λεει "Μα τι συγκρινεις τωρα,τα Ιμαλαια με του Φιλοπαππου".Θα αναγκαστω να ξαναφωναξω ΕΛΕΟΣ.Ομως δεν μου απαντησε κανεις ακομα,γιατι ο λαος μας, αλλα και αλλοι λαοι, τον εχουν στο ζενιθ της προτιμησης τους.Σε ποιον αλλον καλλιτεχνη που εχει πεθανει εγινε τετοιος χαμος, στην κηδεια ,που ουτε σε πρωθυπουργο δεν εγινε ποτε,τετοιο ντελιριο.Σε ποιον καλλιτεχνη που πεθανε,ξενυχτησαν ολη την νυχτα μεσα στο νεκροταφειο μεχρι την αλλη ημερα το ξημερωμα, επανω απο τον ταφο του με τα μπουζουκια, τραγουδωντας τραγουδια του κλαιγοντας?.Ποτε ξαναειχαμε τετοια γεγονοτα. ΠΟΤΕ.Οσο για τους σημερινους "καλλιτεχνες",εγω παντως ακουγοντας τους,δεν μπορω να ξεχωρισω κανεναν.Κανεις δεν εχει κατι ξεχωριστο που να κανει την διαφορα απο τους αλλους.Απο ποσα....χιλιομετρα μακρυα οταν ακουγες τον Στελιο, καταλαβαινες ποιος ηταν.Αλλα και αλλοι.Να θυμισω μερικες φωνες που εαν τις εβαζες μεσα σε χιλιους σημερινους,και τραγουδουσαν ολοι μαζι,παλι θα ξεχωριζαν.Ποσο μαλλον ο Στελιος. Διονυσιου,Αγγελοπουλος,Γαβαλας,Περπινιαδης, Κοκοτας(πατεραςενοειται),Μαρινελα,Σκελαριου,Πολυ Πανου, Λιντα,και αλλοι πολλοι.Και αρχοντας ολων αυτων βεβαια ο ΕΝΑΣ.Τελικα θα ξαναρωτησω,ας απαντησει καποιος,με λογικα επιχειρηματα βεβαια,να μου φυγει και εμενα η απορια.Γιατι μονο με τον Στελιο συμβαινουν ολα αυτα....

"Δεν παει πιο κατω,πιασαμε πατο"

"Που εισαι ρε Στελιο,που εισαι ρε Στρατο"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...