Προς το περιεχόμενο

H "καλυτερη" ομαδα ποδοσφαιρου ολων των εποχων


liapinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 91
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Είμαι βέβαιος ότι εάν επιλέξουμε μόνον Έλληνες ποδοσφαιριστές ο δείκτης αδρεναλίνης/διασκέδασης του τόπικ θα πάει στα ύψη.

 

βλέπε Φαμπιάτος, Τζίμης Πατίκας :-) κλπ. Ε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ έφτιαξα την υπερομάδα αποκλειστικά και μόνο με αστέρες που πέρασαν από τον Πειραιά:

 

Τέρμα:Λέμενς-Καζιμιέρσκι.

Μπάκ:Κρεμενλίεφ-Ρεφενές.

Στόπερ:Κουλοχέρης-Βράμπλιτς.

Κέντρο:Νόβακ-Ρέζιτς.

Επίθεση:Τάτσης-Ρόμπερτς-Αμποάγκουε-Ντάνι.

 

Αλλαγή:Γεκινί,Άλβεζ,Μπόρχα.

 

Προπονητής:Κόλιας.

 

ΕΛΑΤΕ ΡΕ,ΟΛΟΥΣ ΣΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΥΚΟΛΑ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή η γιαγιά μου αν είχε ρόδες θα ήταν ferrari, ιδού η καλύτερη ελληνική ενδεκάδα όλων των εποχών, βάση αποτελέσματος:

 

Οικονομόπουλος, Τομαράς, Σούρπης, Καμάρας, Βλάχος, Ελευθεράκης, Καψής, Δομάζος, Φυλακούρης, Γραμμός, Αντωνιάδης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης βάση αποτελέσματος η ομάδα που κατέρριψε όλα τα πανευρωπαϊκά ρεκόρ:

 

Ελευθερόπουλος, Πάντος, Ανατολάκης (68' Γεωργιάδης), Κωστούλας, Βενετίδης, Καρεμπέ, Καφές (61' Γκώνιας), Μαυρογενίδης, Τζόρτζεβιτς, Καστίγιο, Τζιοβάνι (77' Νινιάδης).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με συγχωρείτε το τόπικ είναι εντελώς άκυρο... Πού πάτε δηλαδή χωρίς τον αξέχαστο Ραμπεσαντρατανά; :-)

 

φυσικά και τον έχουμε βάλει...

 

για κοίτα καλύτερα! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστεύω οτι μια θέση στους προπονητές αξίζει και ο μπάκε. επίσης συμφωνώ με τον ten-ten για τον zizi roberts ο οποίος σημειωτέον οτι στην εθνική της χώρας του έπαιζε στόπερ.

Αξίζει και μιά θέση στο πάγκο για τον άλβες του ολυμπιακού , που έπαιρνε 300 εκ. ευρώ το χρόνο για να τον κρατάει ζεστό.

Στα αριστερά άνετα έβαζα τον Φύσσα(για κούρσες και σέντρες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και επίσης βάση αποτελέσματος η ομάδα που κατέρριψε όλα τα πανευρωπαϊκά ρεκόρ:

 

Ελευθερόπουλος, Πάντος, Ανατολάκης (68' Γεωργιάδης), Κωστούλας, Βενετίδης, Καρεμπέ, Καφές (61' Γκώνιας), Μαυρογενίδης, Τζόρτζεβιτς, Καστίγιο, Τζιοβάνι (77' Νινιάδης).

 

Ναι και χάρικες τώρα δεν κοιτάς τα δικα σου χάλια μου βάζεις και Ζιοβανι στους Χειρότερους Αυτόν τον μεγάλο παίκτη που παραλυρούσε όλο το γήπεδο με το άκουσμα του ονόματος του και με τα ωραία Δώράκια(Ξέρεις εσύ 1-4 και τα λοιπά)που μοίραζε σε "ομαδούλες" οπώς Παο Αεκ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και χάρικες τώρα δεν κοιτάς τα δικα σου χάλια μου βάζεις και Ζιοβανι στους Χειρότερους Αυτόν τον μεγάλο παίκτη που παραλυρούσε όλο το γήπεδο με το άκουσμα του ονόματος του και με τα ωραία Δώράκια(Ξέρεις εσύ 1-4 και τα λοιπά)που μοίραζε σε "ομαδούλες" οπώς Παο Αεκ

 

Μελος του 7-0.

 

Το ποδοσφαιρο ειναι ομαδικο αθλημα. Ακομα και για μεγαλους "γενναιοδωρους" παιχτες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και χάρικες τώρα δεν κοιτάς τα δικα σου χάλια μου βάζεις και Ζιοβανι στους Χειρότερους Αυτόν τον μεγάλο παίκτη που παραλυρούσε όλο το γήπεδο με το άκουσμα του ονόματος του και με τα ωραία Δώράκια(Ξέρεις εσύ 1-4 και τα λοιπά)που μοίραζε σε "ομαδούλες" οπώς Παο Αεκ

 

Καλα και εσυ θιχτηκες απο τετοιο τοπικ? μιλαμε για κομπλεξ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα άλλαζα την επίθεση σου, βάζοντας Σινιόρι και Ιρανίλντο (απο Άρη...)

 

Ωπα ρε, ο Σινιορι τιποτα, μια αλλα στον Ηρακλη. Οχι οτι γενικα ηταν παλτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...