Προς το περιεχόμενο

Dell XPS 1530 review


iorulezz

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 495
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Καλορίζικο. Από θερμοκρασίες πως πάει; Έπαιξες κάνα παιχνιδάκι; Πως τα πήγε;[/QUOT

 

Του έχω βάλει το everest και το παρακολουθώ, έχω δεί έως 55 βαθμούς και στους δύο πυρήνες αλλά χωρίς ιδιαίτερη επιβάρυνση, παιχνίδι δεν έχω δοκιμάσει ακόμα, θα ενημερώσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ο καλύτερος τρόπος για παραγγελία από την dell είναι τηλεφωνικά.

 

Θέλω να ρωτήσω τους χρήστες του xps 1530 αν όταν ακουμπούν την περιοχή ανάμεσα στο touch pad και το space bar νιώθουν μια περίεργη υφή, κάτι σαν στατικό ηλεκτρισμό. Νόμιζα μέχρι τώρα πως το υλικό ήταν τέτοιο αλλά διαπίστωσα πως όταν το έβγαλα από την πρίζα έπαψε να έχει αυτήν την υφή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά ο καλύτερος τρόπος για παραγγελία από την dell είναι τηλεφωνικά.

 

Θέλω να ρωτήσω τους χρήστες του xps 1530 αν όταν ακουμπούν την περιοχή ανάμεσα στο touch pad και το space bar νιώθουν μια περίεργη υφή, κάτι σαν στατικό ηλεκτρισμό. Νόμιζα μέχρι τώρα πως το υλικό ήταν τέτοιο αλλά διαπίστωσα πως όταν το έβγαλα από την πρίζα έπαψε να έχει αυτήν την υφή..

 

Δεν είναι τίποτα. Απλά το αλουμίνιο είναι έτσι κατεργασμένο και μερικές φορές δημιουργείται στατικός ηλεκτρισμός.;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Made in Ireland[/QUOTΕ

 

Πάντως υπάρχει και νέο εργοστάσιο στο Λοτζ της Πολωνίας

 

Το δικό μου γράφει όντως Made in Poland, και όσον αφορά τον ΄΄στατικό ηλεκτρισμό΄΄ όχι δεν νιώθω τίποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το δικό μου γράφει όντως Made in Poland' date=' και όσον αφορά τον ΄΄στατικό ηλεκτρισμό΄΄ όχι δεν νιώθω τίποτα[/quote']

 

παντως εγω οντως ειχα καποια χτυπηματα στις γωνιες του laptop, τα οποια εχω καιρο να τα νοιωσω ομως εχω αλλαξει και περιβαλλον λογω μετακομισης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είναι τίποτα. Απλά το αλουμίνιο είναι έτσι κατεργασμένο και μερικές φορές δημιουργείται στατικός ηλεκτρισμός.;)

 

μερικές φορές δημιουργείται στατικός ηλεκτρισμός

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια το laptop μου λένε ότι είναι στη 4η φάση.στην delivery preperation.δηλαδή σε τι στάδιο είμαστε?σε πόσο ακόμα θα είναι σπίτι μου?

 

10 μέρες...περίπου...:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι?ειναι σε delivery status και θα κάνει τόσο καιρό?μα καλά με το πελαργο θα έρθει,μα τι λέω ο πελαργός ποιο γρήγορα θα έρθει...

παιδια το έχει κανείς σε μαύρο για να ανεβάσει καμία φωτό να το δούμε.οι φωτο στην πρώτη σελιδα δεν είναι καλές...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...