Προς το περιεχόμενο

κανένα νέο για Q9450 ?


rem451

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Καντε υπομονή παιδιά :) Τελη απριλιου με αρχές μαρτίου

Ο Μαρτιος περασε...

Εκτος κι αν λες για του χρονου...LOL LOL LOL

Μη μας το θυμιζεις συνεχεια, αυτο λεμε εδς και δυο σελιδεσ τωρα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι Μαιο σόρρυ :) Και γώ έχω μείνει με το πιστωτικό στο χέρι και περιμένω να σκάσει μύτη να τον αγοράσω :)

Εσυ ομως εχεις συστηματακι τζιτζι αποτι βλεπω απο κατω...

Εμεις που χουμε μεινει...μην πω με τι...

Περιμενουμε να κανουμε την επενδυση μας...LOL LOL LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΗΑΗΑΗΑΗΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑ :) Συμβαίνουν και αυτά καμιά φορά. Αλλα πιστεύω με τα 12mb cache στον Q9450 θα είμαι ευχαριστημένος :) Που λες οταν πήγα στον υπάλληλο στο service μου λέει τι έχει το cpu ? Τίποτα του λέω απλά θέλω να πάρω άλλο καλύτερο :) Εκτίμησε την ειλικρίνεια μου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΗΑΗΑΗΑΗΗΑΗΑΗΑΗΑΗΑ :) Συμβαίνουν και αυτά καμιά φορά. Αλλα πιστεύω με τα 12mb cache στον Q9450 θα είμαι ευχαριστημένος :) Που λες οταν πήγα στον υπάλληλο στο service μου λέει τι έχει το cpu ? Τίποτα του λέω απλά θέλω να πάρω άλλο καλύτερο :) Εκτίμησε την ειλικρίνεια μου :)

Σωστος ο παικτης!!!

Να΄σαι καλα Πλαισιο!!!

LOL LOL LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

να δω ποιος κακομοίρης όμως θα πληρώσει σαν καινούριο τον Ε8400 που έδωσε πίσω ο kosmas :P

(δεν πιστεύω να νομίζει κανείς ότι δεν θα τον πουλήσουν σαν καινούριο? :P )

 

αλλά who cares ε? την δουλειά μας να κάνουμε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

HAHAHHA ναι όντως παίζει αυτό. Ντροπή μου δεν κοίταξα το κοινωνικό όφελος και κοίταξα την πάρτη μου :) Thresh έτσι κιαλλώς είπαμε αγοράζουμε μόνο σε κομμάτια cpu και όχι έτοιμα pc :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε φαίνεται ρε :) Μπορείς να καταλάβεις απο την επιφάνεια πάνω αν είναι καινούριος :) Απο την πάστα που βάζουμε δεν καθαρίζει εντελώς το cpu. Μένουν κάτι σημαδάκια και στα γραμματα που γράφουν το μονέλο :) Γυαλίζει το καινούριο cpu :) Ενα φιλαράκι μου παρήγγειλε εναν 8400 απο Net. Λες να στείλουν τον δικό μου ? ΗΑΗΑ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

με ισοπροπυλική αλκοόλη (ή όπως γράφεται τέλως πάντων) καθαρίζει μια χαρά και γίνεται σαν καινούριος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...