Προς το περιεχόμενο

κανένα νέο για Q9450 ?


rem451

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Αλοίμονο σε μένα που θέλω ολόκληρο σύστημα και δεν ξέρω από συναρμολόγηση :-(

Πάντως 340+μεταφορικά είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΗ τιμή.

Που σου ειπαν καλε τετοια τιμη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που πήρα τηλέφωνο πάντως και ρώτησα αν γίνεται να παραγγείλω όλο το σύστημα τώρα, για να μην εξαντληθεί ο επεξεργαστής και δεν προλάβω, μου είπαν οτι δεν γίνεται!!! Πρέπει να έρθει πρώτα και μετά να γίνει η παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που πήρα τηλέφωνο πάντως και ρώτησα αν γίνεται να παραγγείλω όλο το σύστημα τώρα, για να μην εξαντληθεί ο επεξεργαστής και δεν προλάβω, μου είπαν οτι δεν γίνεται!!! Πρέπει να έρθει πρώτα και μετά να γίνει η παραγγελία.

 

Αυτο ισχει μονο αν παραγγειλεις απο το καταστημα. Απο ιντερνετ και τωρα αμα θελεις παραγγελνεις. Δεν ξερω γιατι υπαρχει αυτη η διαφορά αλλα ισχυει. Αν περιμενεις κανα 1-2 μηνες λογικα θα πεσουν αρκετα οι τιμες με τη βελτιωση της διαθεσιμοτητας των Πενρυν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που πήρα τηλέφωνο πάντως και ρώτησα αν γίνεται να παραγγείλω όλο το σύστημα τώρα, για να μην εξαντληθεί ο επεξεργαστής και δεν προλάβω, μου είπαν οτι δεν γίνεται!!! Πρέπει να έρθει πρώτα και μετά να γίνει η παραγγελία.

 

Ακριβώς έτσι γίνεται πάντα. Και στο Multirama που πήρα πριν λίγο τηλ μου είπαν ότι τους περιμένανε για σήμερα αλλά δεν, θα υπάρχει καθυστήριση πάλι άγνωστο για πόσες μέρες... Την τρέλα μου :X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια κ εδω,τελος Απριλιου μετα απο τηλ. στο Πλαισιο κ τον ειχα βαλει pre-order πριν 8-9 μερες μαζι με αλλα πραματα.

 

το overclockers καλα αρπακτικα,πουλανε την ΟΕΜ εκδοση που εχουν στοκ πιο ακριβα απο την Retail που δεν εχουν στοκ.χαχαχα

 

απο ποτε τα ΟΕΜ εγιναν πιο ακριβα απο τα Retail???

 

350euro βγαινει μαζι με μεταφορικα ο 9450 κ το σκεφτομαι πολυ σοβαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή για να καταλάβω, μέσα στον Απρίλη Penryn Quad Q9450 (το γράφω γιατί ελπίζω να κάνετε λάθος ρε παιδιά...:lol:) δεν θα δούμε έτσι;;;; να πάνε να !@##$$#@@# οι @##!@#$@@@@ τρέλαθηκα βραδιάτικα.... Α μην με ξεχάσετε εμένα στον ένωση που θα κάνετε...:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 Απριλιου μου ειπε το παλικαρι,αλλα κ ποιος μου λεει οτι δε θα παει κ αρχες 5-10 Μαιου????

 

οσο για το overclockers,διαβασα στο φορουμ του οτι καπιος πηγε να τον αγορασει απο το καταστημα αφου ειδε οτι ειχε 10+ στο site,κ του ειπαν οτι δεν υπαρχει τπτ κ οτι ειναι λαθος της database τα 10+ κομματια που δειχνει κ ισως φερουν νεα παρτιδα 3 Απριλιου.

 

ο επιμενον κ υπομενον παντα νικα ομως!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 Απριλιου μου ειπε το παλικαρι,αλλα κ ποιος μου λεει οτι δε θα παει κ αρχες 5-10 Μαιου????

 

οσο για το overclockers,διαβασα στο φορουμ του οτι καπιος πηγε να τον αγορασει απο το καταστημα αφου ειδε οτι ειχε 10+ στο site,κ του ειπαν οτι δεν υπαρχει τπτ κ οτι ειναι λαθος της database τα 10+ κομματια που δειχνει κ ισως φερουν νεα παρτιδα 3 Απριλιου.

 

ο επιμενον κ υπομενον παντα νικα ομως!!!!

Ρε δε πανα...να τουσ πεις...Περιμενουμε τοσο καιρο σα...μη πω τιποτα βραδιατικα!!!

Τους εχουν αποθηκη και τους κρατανε...

Αντε μη μου τη βαρεσει και παρω κανενα Extreme

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...