Προς το περιεχόμενο

Lost VS Prison Break


GeorgeVls

Lost VS Prison Break  

134 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο προτιμάτε?

    • Lost
      80
    • Prison Break
      45
    • Και τα 2
      9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπράβο φίλε, η ψήφος σου έπιασε τόπο...

 

Είναι πολύ θετικό πάντως που ολοένα και περισσότεροι χρήστες ανακαλύπτουν το thread αυτό της ψηφοφορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε για να μην λεω ψεματα, μαρεσει και το prison break δεν λεω, το εχω δει και δυο φορες και παντα απολαμβανω να το βλεπω. Αλλα το Lost παντα ειχε και θα εχει αυτο το κατι που σε μαγευει που σε ταξιδευει οταν το βλεπεις, και αυτο με κανει να το προτιμω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο φίλε, η ψήφος σου έπιασε τόπο...

 

Είναι πολύ θετικό πάντως που ολοένα και περισσότεροι χρήστες ανακαλύπτουν το thread αυτό της ψηφοφορίας.

 

Και ακόμα πιο θετικό για τον δημιουργό αυτού του thread που δικαιώνεται χρόνια μετά :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Είναι οι 2 αγαπημένες μου σειρές, αλλά χωρίς καθόλου δυσκολία ψηφίζω Lost!!! Η σειρά είναι ό,τι καλύτερο έχει βγει ποτέ στην τηλεόραση!!!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρητορικό φαντάζομαι είναι το ερώτημα της ψηφοφορίας.

Το Prison Break ήταν μια σειρά που σε καθήλωνε, το Lost πάλι καλά που το έδειξε ο ΑΝΤ1 κάποια στιγμή και είδα λίγο, να δω γιατί γινόταν τόσος ντόρος, αν και δεν μπόρεσα να δω ολόκληρο επεισόδιο.

Τελικά, το μόνο που κατάφερα ήταν να διαπιστώσω γιατί λέγεται Lost, γιατί βλέποντάς τη σειρά χάνεις το χρόνο σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρητορικό φαντάζομαι είναι το ερώτημα της ψηφοφορίας.

Το Prison Break ήταν μια σειρά που σε καθήλωνε, το Lost πάλι καλά που το έδειξε ο ΑΝΤ1 κάποια στιγμή και είδα λίγο, να δω γιατί γινόταν τόσος ντόρος, αν και δεν μπόρεσα να δω ολόκληρο επεισόδιο.

Τελικά, το μόνο που κατάφερα ήταν να διαπιστώσω γιατί λέγεται Lost, γιατί βλέποντάς τη σειρά χάνεις το χρόνο σου...

 

Ρητορικό ξερητορικό το Prison Break έχει πάρει τα @@ μας! 62-35 και όσο περνάει η ώρα η ...διαφορά μεγάλωνει! Κλάψε τώρα.

 

Ρητορικό ξερητορικό το Prison Break έχει πάρει τα @@ μας! 62-35 και όσο περνάει η ώρα η ...διαφορά μεγάλωνει! Κλάψε τώρα.

 

Ξαναδιαβάζοντας με προσοχή το προηγούμενο post μου νιώθω ότι ίσως ήμουν λίγο εριστικός. Ζητάω τη κατανόηση, οι καιροι είναι δύσκολοι και η πίεση μεγάλη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...