Προς το περιεχόμενο

Lost VS Prison Break


GeorgeVls

Lost VS Prison Break  

134 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο προτιμάτε?

    • Lost
      80
    • Prison Break
      45
    • Και τα 2
      9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλα εσυ μεινε κολλημενος με τους αριθμους...

Δεν κολλάω σε καμία περίπτωση με τους αριθμούς αλλά δεν μπορώ να τους αγνοήσω κιόλας. Δε μιλάμε για μια διαφορά της τάξεως των 5-10. ;)

 

Παρεπιπτόντως, μου άρεσε πολύ το Prison Break. Αλλά το θέμα μας είναι η σύγκριση των δύο σειρών/φαινομένων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγνοείς τους αριθμούς είναι ελαφρώς χειρότερο όμως ;)

 

Δεν αγνοω τους αριθμους απλα δεν μου αρεσει να ειναι καποιοι κολλημενοι μονο με τα στατιστικα αγνοωντας ολα τα υπολοιπα...:rolleyes:

 

Δεν κολλάω σε καμία περίπτωση με τους αριθμούς αλλά δεν μπορώ να τους αγνοήσω κιόλας. Δε μιλάμε για μια διαφορά της τάξεως των 5-10. ;)

 

Παρεπιπτόντως, μου άρεσε πολύ το Prison Break. Αλλά το θέμα μας είναι η σύγκριση των δύο σειρών/φαινομένων.

 

 

Και γω δεν λεω το lost δεν ηταν για τα αναθεμα. ισα-ισα ειχε μια ενδιαφερουσα πλοκη ασχετα με το πως κατεληξε στο τελος...:eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν αγνοω τους αριθμους απλα δεν μου αρεσει να ειναι καποιοι κολλημενοι μονο με τα στατιστικα αγνοωντας ολα τα υπολοιπα...:rolleyes:

 

Το ότι ανέφερε κάποιος σε ένα ποστ τη συντριπτική διαφορά των βραβείων δε σημαίνει ότι είναι και κολλημένος με τους αριθμούς ή ότι αγνοεί όλα τα υπόλοιπα.. Βιάστηκες να τον χαρακτηρίσεις mados. Θα σε παρακαλούσα να αποσύρεις το σχόλιο σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι ανέφερε κάποιος σε ένα ποστ τη συντριπτική διαφορά των βραβείων δε σημαίνει ότι είναι και κολλημένος με τους αριθμούς ή ότι αγνοεί όλα τα υπόλοιπα.. Βιάστηκες να τον χαρακτηρίσεις mados. Θα σε παρακαλούσα να αποσύρεις το σχόλιο σου.

 

φιλε δεν χαρακτηρισα κανεναν κολλημενο απλως ανεφερα οτι με ενοχλουν αυτοι που κρινουν μια σειρα με βασικο κριτηριο τα στατιστικα της...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε δεν χαρακτηρισα κανεναν κολλημενο απλως ανεφερα οτι με ενοχλουν αυτοι που κρινουν μια σειρα με βασικο κριτηριο τα στατιστικα της...

 

Πέντε ποστ παραπάνω:

Καλα εσυ μεινε κολλημενος με τους αριθμους...

 

Το κοινό θα βγάλει τα συμπερασματά του και η ιστορία θα γραφτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέντε ποστ παραπάνω:

 

 

Το κοινό θα βγάλει τα συμπερασματά του και η ιστορία θα γραφτεί.

 

ρε φιλε μην παρερμηνευεις τα σχολια μου. δεν χαρακτηρισα το συγκεκριμενο ατομο κολλημενο απλως ανεφερα οτι με ενοχλει αφανταστα η αριθμολαγνεια στις ταινειες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε φιλε μην παρερμηνευεις τα σχολια μου. δεν χαρακτηρισα το συγκεκριμενο ατομο κολλημενο απλως ανεφερα οτι με ενοχλει αφανταστα η αριθμολαγνεια στις ταινειες...

 

Μη το κάνεις χειρότερο. Την έκανες την ώμα σου, πάει και τελείωσε. Αν θες κάνουμε και poll για να πειστείς. Ίσως να ήσουν επηρεασμένος βέβαια και από τη συντριβή που τρώει το Prison και να έχασες τη ψυχραιμία σου, δεν αντιλέγω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη το κάνεις χειρότερο. Την έκανες την ώμα σου, πάει και τελείωσε. Αν θες κάνουμε και poll για να πειστείς. Ίσως να ήσουν επηρεασμένος βέβαια και από τη συντριβή που τρώει το Prison και να έχασεσ τη ψυχραιμία σου, δεν αντιλέγω.

 

Κανεις πολυ μεγαλο λαθος φιλε μου για αυτο καλυτερα σταματα το εδω. οχι ρε τι επηρεασμενος να ειμαι ελευθερια αποψεων εχουμε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλοσπαντων με παρέσυρες κι εσύ τόση ώρα και μείωσε το Prison Break, χαμπάρι δε πήρα. Αφαιρέθηκα τελείως.

 

θα δεις που σε λιγο θα παρει και κεφαλι...:P

 

Βρε αγόρια, ηρεμία. Δεν παρεξηγούμε τόσο εύκολα! Πείτε με και κολλημένη δεν πειράζει...

 

Οχι ρε προς θεου δεν ειπα οτι εισαι κολλημενη. επισης εχεις καθε δικαιωμα να αναφερεις τα ποσα βραβεια εχει παρει μια σειρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lost 8.4 from 91,398 users

Prison break 8.6 from 116,705 users

 

Οπότε Prison break > Lost

 

Ρωτησες αν ψηφισαμε εμεις; Ουτως ή αλλως το λεει οτι εχει λιγοτερους users το lost!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...