Προς το περιεχόμενο

Lost VS Prison Break


GeorgeVls

Lost VS Prison Break  

134 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο προτιμάτε?

    • Lost
      80
    • Prison Break
      45
    • Και τα 2
      9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπεσα στη καλοστημένη παγίδα σου.

Μαλ@κία μου.

 

Δεν το νομιζω καθολου. Μονος σου εκδηλωθηκες...

 

 

 

Τα αποτελέσματα του imdb δε μας απασχολούν, εδώ μας νοιάζουν τα αποτελέσματα του insomnia.

Και μέχρι στιγμής τα Πριζονάκια τρώνε σκόνη.

Ένα ''ε'' τα αλλάζει όλα.

Χαχα! Τρελό το υποννοούμενο! Ωραία τους την είπες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 298
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν το νομιζω καθολου. Μονος σου εκδηλωθηκες...

 

Σωστό αλλά το τυρί στη φάκα εσύ το έβαλες. Κι εγώ τη πάτησα σαν αρχάριος. Είδα μόνο το τυρί και όχι τη φάκα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό αλλά το τυρί στη φάκα εσύ το έβαλες. Κι εγώ τη πάτησα σαν αρχάριος. Είδα μόνο το τυρί και όχι τη φάκα.

 

Τεσπα αντε το prison να παιρνει τα πανω του σιγα-σιγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστό αλλά το τυρί στη φάκα εσύ το έβαλες. Κι εγώ τη πάτησα σαν αρχάριος. Είδα μόνο το τυρί και όχι τη φάκα.

 

Ελπίζω να μην σε πειράζει η λακτόζη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40-25. Χωρίς σάλιο που λένε.

 

Είμαστε ποιο αντεργκραουντ και καλτ φάση εμείς, δεν θέλουμε να έχουμε πολλούς οπαδούς και ακόλουθους ένταξη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ψηφιζω χαλαρα prison break,ειδικα για την καταπληκτικη 2η σεζον του.δυναμη,αγωνια,κυνηγητο μεχρι τελους,καταπληκτικες ερμηνιες.

και το λοστ μαρεσει παρα πολυ,αλλα η εξελιξη του ειναι ποιο αργη και απο replay.θα μπορουσαν καλιστα να το τελειωσουνε σε 2-3 σεζον,και οχι να μας δειχνουν τον σογιερ να παιζει table tennis με τον χιουγκο,την κειτ να κανει παρτι με ουζα με τζακ-σογιερ,και την σαν να φυτευει κολοκυθακια και τοματες στον μπαξε της,και τον τζιν απο πανω να τις λεει ποσο πολυ την αγαπαει,με μοναδικο σκοπο να τραβηξουν την σειρα για 6-7-8-10 σεζον.το σεναριο ειναι καταπληκτικο,ισως και το καλυτερο που εχω δει σε σειρα,αλλα το τραβανε πολυ,με αρκετα επεισοδια χωρις ουσια,δειχνωντας μας ολα τα υπολοιπα που ανεφερα παραπανω.αν το κανανε σε 3 σεζον,ισως και να μιλαγαμε για την καλυτερη σειρα ολων των εποχων.

εχουμε 10αδες ερωτηματα που θα πρεπει καποια στιγμη να απαντηθουν.δεν θα ηθελα ολα να απαντηθουν στα τελευταια 1-2 επεισοδια,οπως φαινετε οτι πανε να το κανουνε.ελεος,οχι αλλο table tennis και ηλιοθεραπια της σανον,και την κλαιρ να τριγυρναει στο νησι και να δειχνει σε ολους το μιξιαρικο μωρο της,και να της λενε "αχ καλε,τι γλυκο μωρακι ειναι αυτο? πως το λενε? "

Ναι αλλα σαν το Λοστ δεν ειναι κανενα τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλα σαν το Λοστ δεν ειναι κανενα τελος.

 

Έτσι ρε τρελέ! Με μία πρόταση τον έστειλες! Για 4 χρόνια και 3 μήνες νόμιζε ότι είχε το πάνω χέρι αλλά λογάριαζε χωρίς το ξενοδόχο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tώρα να τον δω τον Μπουγά. Μας το παιζε τρελίτσα και τσαμπουκά τόσα χρόνια. Τώρα να δω την μαγκιά του.

 

Άμα τον δεις σφύρα μου. Θα 'ναι κρυμμένος για πολύ καιρό στο λαγούμι του μετά από αυτό το κάζο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...