Προς το περιεχόμενο

Lost VS Prison Break


GeorgeVls

Lost VS Prison Break  

134 μέλη έχουν ψηφίσει

  1. 1. Ποιο προτιμάτε?

    • Lost
      80
    • Prison Break
      45
    • Και τα 2
      9


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εντάξει, για να λέμε του στραβού το δίκιο, είναι άδικο... Να συγκρίνεις το LOST με κάποια άλλη σειρά... το LOST είναι εμπειρία... Είναι λατρεία... είναι θρησκεία... Είναι το Star Wars σε σειρά... Είναι Kate, Jack, Lock, Sawyer, Ben... τί να λέμε τώρα...

 

Είναι άδικες τέτοιες συγκρίσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει, για να λέμε του στραβού το δίκιο, είναι άδικο... Να συγκρίνεις το LOST με κάποια άλλη σειρά... το LOST είναι εμπειρία... Είναι λατρεία... είναι θρησκεία... Είναι το Star Wars σε σειρά... Είναι Kate, Jack, Lock, Sawyer, Ben... τί να λέμε τώρα...

 

Είναι άδικες τέτοιες συγκρίσεις...

 

ε καλα για κοψε κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπερβολή είναι και μόνο η σύγκριση! Αχαχαχα... (πλάκα κάνουμε εδώ)

 

το ξερω, αλιμονο ποτε το lost να γινει καλυτερο του prison...!!:rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, ρούφα το (σχεδόν) double score τώρα εσύ και άσε τις εξυπνάδες...

 

σου ξαναπει επανειλλημενες φορες να προσεχεις την γλωσσα σου.

για να μην αρχισω και γω εκφρασεις του τυπου οτι το prison break μαμει σαν σειρα το lost κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου ξαναπει επανειλλημενες φορες να προσεχεις την γλωσσα σου.

για να μην αρχισω και γω εκφρασεις του τυπου οτι το prison break μαμει σαν σειρα το lost κτλ...

 

Έχεις δίκιο, μου έχεις εφιστήσει τη προσοχή επανειλλημένως κι εγώ συνεχίζω και παρασύρομαι από τον ενθουσιασμό μου. Στο μέλλον θα είμαι πιο προσεκτικός. Promise.

 

Καλό θα ήταν πάντως να μην αρχίσεις τέτοιου είδους εκφράσεις που αναφέρεις πιο πάνω γιατί θα αναγκαστώ να πάρω θέση επί του θέματος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο, μου έχεις εφιστήσει τη προσοχή επανειλλημένως κι εγώ συνεχίζω και παρασύρομαι από τον ενθουσιασμό μου. Στο μέλλον θα είμαι πιο προσεκτικός. Promise.

 

Καλό θα ήταν πάντως να μην αρχίσεις τέτοιου είδους εκφράσεις που αναφέρεις πιο πάνω γιατί θα αναγκαστώ να πάρω θέση επί του θέματος.

 

αντα να δουμε... μην ξεχνας οτι εδω δεν εχουν θεση οι φανατισμοι και αλλες παρομοιες θεσεις...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...