Προς το περιεχόμενο

Command and Conquer: Red Alert 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

1300 για λάπτοπ δεν σε πείραξαν τα 35 είναι όμως πρόβλημα...Ρε το θέμα είναι καθαρά ψυχολογικό.Και εγώ δεν το έχω ξεπεράσει,δεν έχω προσπαθήσει αλλα το little big planet θα το αγόραζα για Ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λέει το παιχνιδάκι, όσοι το έχετε? Αξίζει? Ρωτάω γιατί θέλω να το αγοράσω αυθεντικό.

 

Η Premiere τι παραπάνω παρέχει από την απλή έκδοση?

 

Red Alert 3 Premium Edition for PC Extra Content:

 

  • Limited edition collectorʼs tin.
  • Five exclusive multiplayer/skirmish maps.
  • Bonus DVD featuring: Full-length Raising the Iron Curtain making-of movie with exclusive interviews from the star-studded cast, Concept art montage video (From Pens to Pixels), Bloopers and outtakes from the cinematics sessions, Women of Red Alert 3 montage video, An inside look into the future of Command & Conquer and Red Alert, Tips on how to unlock the secrets of each side, directly from the developers, Complete video walk-thru on one of the gameʼs hardest missions! And more!
  • Game Soundtrack including exclusive remixes of Hell March and Hell March 2 by From First to Last, plus the all-new Hell March 3.
  • Exclusive Beta Key to a future C&C game!
  • A C&C Red Alert 3-exclusive item for Warhammer Online: Age of Reckoning (also available with the standard edition of C&C Red Alert 3).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1300 για λάπτοπ δεν σε πείραξαν τα 35 είναι όμως πρόβλημα...Ρε το θέμα είναι καθαρά ψυχολογικό.Και εγώ δεν το έχω ξεπεράσει,δεν έχω προσπαθήσει αλλα το little big planet θα το αγόραζα για Ps3.

 

Μόλις πήγα να το παραγγείλω αλλά είδα ότι έχω μόνο 33? στην κάρτα... ποιος τρέχει τώρα στην τράπεζα...

 

Επίσης μου λέει ότι στέλνει μόνο σε UK address... τι κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός απο τις αξίες δεν νομίζω να αλλάζει κατι αλλο αν πατήσεις το ?. Τουλάχιστον αυτός ο περιορισμός δεν έχει λογική να αλλάζει με το νόμισμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, πάλι δεν στέλνει. Τώρα πραγματικά υπερέβησα εαυτόν. Τόση προσπάθεια για να αγοράσω αυθεντικό παιχνίδι... μαϊνα... βάλε μπρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η απλή έκδοση μαζί με μεταφορικά απο amazon στα 33.47?

Η premier 52?

 

We're sorry. This item can't be shipped to your selected destination.

 

δεν θα δούμε χαΐρι... βάλε μπρος το premium

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρω οτι δεν στέλνει ηλεκτρονικές συσκευές κτλ αλλα αυτό δεν ξέρω γιατι όχι...

 

Standard Shipping Rates to Europe $3.99

Product Category

Books, VHS videotapes, Software, Video Games, Jewelry, Clothing Items, Shoes, Baby, Toys

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...