Προς το περιεχόμενο

Command and Conquer: Red Alert 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο amazon.co.uk δοκιμάστε... 36.5 περίπου με μεταφορικά.

 

Software, PC & Video Games, Toys & Games and Gift items

 

* Amazon.co.uk and Amazon Merchants: Austria, Belgium, Denmark, Finland, France, Germany, Gibraltar, Greece, Iceland, Italy, Republic of Ireland (Amazon Merchants only for PC & Video Games, Toys & Games and Gift items), Liechtenstein, Luxembourg, Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden, Switzerland and the United Kingdom (England, Northern Ireland, Scotland and Wales).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Ξέρω οτι δεν στέλνει ηλεκτρονικές συσκευές κτλ αλλα αυτό δεν ξέρω γιατι όχι...

 

Standard Shipping Rates to Europe $3.99

Product Category

Books, VHS videotapes, Software, Video Games, Jewelry, Clothing Items, Shoes, Baby, Toys

 

Να θες να αγιάσεις (lol ρε) και να μην σε αφήνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την κανονικη εκδοση την στελνουν.την premier ειναι που δεν στελνουν.

Product Details

Shipping: Currently, item can be shipped only within the U.S. and to APO/FPO addresses. For APO/FPO shipments, please check with the manufacturer regarding warranty and support issues.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μπορουμε να παρουμε το παιχνιδι απο amazon η απο play.com?

 

Επισης κοιτώντας στο amazon τα reviews των χρηστων ειδα οτι αναφερουν περι 3 activation μονο, drm και αλλες αηδιες. Οντως ισχυουν? Ειδικα αυτο με τα 3 activation δεν μου καθεται καλα, δηλ. μετα το παιχνιδι θα δουλευει μονο με κρακ?!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εβαλε κανεις παιδια να μας πει εντυπωσεις?? (ο θειος μου αργει λιγακι) απο τα λιγα screens που ειδα μου φαινονται παρομοια τα γραφικα με το C&C 3..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μπορουμε να παρουμε το παιχνιδι απο amazon η απο play.com?

 

Επισης κοιτώντας στο amazon τα reviews των χρηστων ειδα οτι αναφερουν περι 3 activation μονο, drm και αλλες αηδιες. Οντως ισχυουν? Ειδικα αυτο με τα 3 activation δεν μου καθεται καλα, δηλ. μετα το παιχνιδι θα δουλευει μονο με κρακ?!

 

παρτο απο play.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα στο play λεει πανω απο 30 gbp δεν στελνει ελλαδα ενω το παιχνιδι κοστιζει 27 gbp.

 

Απλα παντα πληρωνω μεσω paypal για να ειμαι καλυμμενος σε περιπτωση που γινει στραβη (και με εχει σωσει ηδη 2 φορες..) αλλα εδω δεν το δεχονται! Ειναι ρισκο ετσι απευθειας πληρωμη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα σήμερα το πρωϊ για λίγο, ίσα να βεβαιωθώ ότι η 'έκδοση' που βρέθηκε στα χέρια μου :rolleyes: παίζει κανονικά.

Ε Ν Τ Υ Π Ω Σ Ι Α Κ Ο !!!

 

Απόψε το βράδυ θα το ξεσκίσω. Λεπτομέρειες αύριο. ΣΤΟΠ.

λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το εβαλα πριν λιγο...Να σας πω την αληθεια μου σαν gameplay ειναι πολυ καλο, σαν ιστορια επισης, αλλα κατι με χαλαει στα γραφικα ρε γμτ...

τα γραφικα του C&C 3 μου φαινεται οτι ηταν πιο ομορφα..ή ηταν πιο καλα γενικως..

σαν να ειναι λιγο "παιδιαριστικα" μου φαινεται...

αλλες αποψεις? για να δω αν ειμαι μονο εγω ο στραβος εδω..χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E όχι!!!! Η πιο προχωρημένη τεχνολογία τον συμμαχων στην μύκονο?!!! AXAXAXAXAX πάει ξέφυγαν!!

Ευτυχώς είναι πιο γρήγορο από την beta,μου άρεσε μπορώ να πω!Αν και τα γραφικά του παρα είναι παιδικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα γραφικά αυτό που με ενοχλεί κυρίως είναι το κίτρινο περίγραμμα γύρω από το επιλεγμένο unit. Είναι πολύ χοντρό κατά τη γνώμη μου. Γνωρίζει κανείς αν απενεργοποιείται κάπως;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το εβαλα πριν λιγο...Να σας πω την αληθεια μου σαν gameplay ειναι πολυ καλο, σαν ιστορια επισης, αλλα κατι με χαλαει στα γραφικα ρε γμτ...

τα γραφικα του C&C 3 μου φαινεται οτι ηταν πιο ομορφα..ή ηταν πιο καλα γενικως..

σαν να ειναι λιγο "παιδιαριστικα" μου φαινεται...

αλλες αποψεις? για να δω αν ειμαι μονο εγω ο στραβος εδω..χαχα

 

+1 και απο εμένα, ολα καλά αλλά για έναν περίεργο λόγο νιώθω λίγο παπους όταν το παίζω. Σαν να το φτιάξανε για 14 χρονα ρε γμτ.

 

Υ.Σ. παντως τα μουν@κια πολύ καλά :P :p :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις το έπαιξα. (αρκετές ώρες κάψιμο)

 

Αρχικά το παιχνίδι δίνει μια αίσθηση καρτούν από το μενόυ του.. Θα ήθελα κάτι πιο σοβάρο όπως το ra2 ή το c&c3. Η ιστορία του που εμπλουτίζεται με ενδιαφέροντα video είναι πράγματι εντυπωσιακή! Σε κάνει να θέλεις να το ξεζουμίσεις όλο με μιας!

Το gameplay του θυμίζει σε μεγάλο βαθμό τους προηγούμενους τίτλους της σειράς, αλλά με μια καλοδεχούμενη προσθήκη των action points (ή όπως αλλιώς λέγονται, αυτά που παίρνεις όσο πολεμάς).

Πλέον η μάχη δεν βασίζεται τόσο στον στρατό αλλά στα υπερόπλα καθώς μπορείς πολύ εύκολα να εξαφανίσεις όλες τις μονάδες του αντιπάλου σε λιγότερο από μισό λεπτό (αρκεί ένα στιγμιαίο του λάθος).

Τα γραφικά είναι σχετικά ελαφριά (πολύ καλό αυτό), αλλά θα μπορούσαν να είναι πιο προσεγμένα εν έτη 2008...

Σε γενικές γραμμές (μην γράψω και ολόκληρο κατεβατό..) περίμενα πολλά περισσότερα. Είναι καλό το παιχνίδι αλλά υπάρχουν σαφώς καλύτερα στο είδος του. Ειλικρινά αν δεν ήμουν fan του ra2 τότε δεν θα είχε ελπίδα για δεύτερη ευκαιρία.. Πάντως το κρατάω καθώς θέλω να δω όλη την εξέλιξη της νέας ιστορίας μας (τον φάγαν τον αϊνστάιν μας ρε.. πάει η Ε=mc^2).

 

 

Το μισό μέγεθος του παιχνιδιού το πίανουν τα video! Αυτό δεν είναι παιχνίδι για pc αλλά παραγωγή Hollywood!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...