Προς το περιεχόμενο

Command and Conquer: Red Alert 3


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 259
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Σε παιχνίδι lan έχω παρατηρήσει τα εξής 2 προβλήματα: επιλέγοντας τους Ρώσσους δεν μπορώ να ρίξω τον δορυφόρο επάνω σε κάποιο αντίπαλο κτίριο. Στο single player λειτουργεί μια χαρά. Επίσης πριν από λίγο παρατήρησα ότι στα αερόστατα (δεν θυμάμαι ακριβώς το όνομά τους) που βγαίνουν από τα αεροδρόμια, υπάρχει η επιλογή να μπορούν να τρέξουν για κάποια δευτερόπτα. Ούτε αυτή η λειτουργία δουλεύει.

Έχει συμβεί αυτό και σ' εσάς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α ναι Kirovs! Μου χχε μεινει το mission που δεν επρεπε να βγει ουτε ενα απο το χαρτι και νομιζω ο σοβιετικος στρατηγος ελεγε σε καποια φαση "... we have many Krikovs toy sent" θα χα παρακουσει

 

KIROV REPOOORTIIING!!!

 

kirov01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα σας....εχω ενα προβλημα με το κρακ στο red alert 3 το εχω περασει κανονικα αλλα οταν παει να ξεκινησεις το παιχνιδη τοτε μου ζηταει κατι για επαληθευση κατοχου κτλ....ξερει κανεισ τι μπορω να κανω.?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα αερόστατα?

 

:)

 

Μήπως εννοέις τα Ζέππελιν που βγαίνουν απο το αεροδρόμιο?

 

Τα λένε krikovs

 

KiRov Reporting

 

Α ναι Kirovs! Μου χχε μεινει το mission που δεν επρεπε να βγει ουτε ενα απο το χαρτι και νομιζω ο σοβιετικος στρατηγος ελεγε σε καποια φαση "... we have many Krikovs toy sent" θα χα παρακουσει

 

KIROV REPOOORTIIING!!!

 

 

Ναι, τα Kirov εννοούσα :-D

Έχετε παρατηρήσει το ίδιο πρόβλημα με μένα; Σε lan να μην λειτουργεί η δυνατότητα που έχουν για κάποια δευτερόλεπτα να επιταχύνουν, για να αποφύγουν τον εχθρό; (πατάω το εικονίδιο και δεν γίνεται τίποτα)

Και το μεγαλύτερο πρόβλημα είναι κυρίως που δεν μπορώ να ρίξω τον δορυφόρο σε αντίπαλο κτίριο :shifty:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παιδια ειμαι σε μια φαση που πρεπει να προστατεψω μια βαση για 6 λεπτα για να μην την παρει ο αντιπαλος παιζει κανενα save δεν μπορω να την περασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

A ΜΩΡΕ! ΜΗΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΤΟΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΤΑ -τι ηταν τελοσ παντων-

 

ΠΡΙΝ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΠΕΡΙΚΥΚΛΩΣΕ ΤΟΝ ΜΕ ΣΤΡΑΤΟ.

 

εχεις ιντερνετ? ΘΕΣ ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΜΑΖΙ?

 

Υ.Γ.

"εχεις ιντερνετ?"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Command & Conquer: Red Alert 3 - Uprising Announced

Stand-alone Digital Download

 

The PC version of Command & Conquer: Red Alert 3, released last October, will receive a digital download-only expansion this March, publisher Electronic Arts announced today.

 

Titled Uprising, the stand-alone expansion will offer four mini-campaigns for each faction, along with an additional campaign focusing on the origins of the Empire of the Rising Sun's commando Yuriko.

 

Command & Conquer Red Alert 3: Uprising also introduces the "Commander's Challenge". This feature will allow you to test your skills against a set of nine commanders from different territories and difficulty levels in 50 challenges, all with their own conditions and game rules.

 

Also look for new live-action cutscenes. Gemma Atkinson and Ivana Milicevic are among those actors returning; additional cast members will be announced soon.

 

"Uprising is a game that in many ways reflects the feedback we have gotten from the Command & Conquer community," said EA Los Angeles senior producer Amer Ajami.

 

"We're giving gamers more of what they want - more of the fast, fluid and fun gameplay, more of the story we began to tell in Red Alert 3 and more cutscenes featuring top-notch Hollywood talent. At the same time, we're excited we're going to be able to bring new things to the mix, including new units and the Commander's Challenge, which is a great way for players to hone their skills and get deeper into the combat."

 

i393936_ra3uprising01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...