Προς το περιεχόμενο

Τρομακτικές ιστορίες


aLek0s

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα με λενε βασιλη ειμαι νεο μελος στο site και διαβασα ολα οσα εχετε γραψει εως την σελιδα 20...μερικες ιστοριες μου φανηκαν τρομαχτηκες και φρικιαστικες...τελος παντων θα σας διηγηθω την δικη μου

προσωπικη εμπηρεια που δεν προκειτε να ξεχασω ποτε μου!!!..

 

Πριν 2 εβδομαδες ημουν στο PC και ασχολιομουν με κατι παιχνιδια η ωρα ηταν 11.30 το παραθυρο ειναι ακριβως διπλα μου ηχε αερα και η κουρτινα πηγενε περα δωθε...σε καπια φαση ακουω 2 φορες να λεει μια αποκοσμη

φωνη το ονομα μου...τρομοκρατιθηκα σηκωθηκα επανω κιταξα προς το μερος του παραθυρο...και δεν ηδα απολητως τιποτα..!!! ηταν πολυ παραξενο...δεν εδωσα σημασια απλα σκευτηκα πως θα ηταν η φαντασια μου..

 

περασε η ωρα..ηταν 12 ακριβως ημουν ακομη στο PC και εβλεπα ροζ βιντεο...σε καπια φαση νιωθω καποιος να μου αγγιζει την πλατη...πεταχτηκα πανω γυρησα με φορα πισω και δεν ηδα τιποτα!!!...τι διαολο ειπα συμβενει??

το πρωι κανα τις 9 παρατεταρτο την κανω ανησηχος για υπνο...ξαπλωνω στο κρεβατι...κληνω τα ματια μου...σε καπια φαση νιωθω μια ανασα πανω στο πρωσωπο μου λεω τωρα την εχω γα****σει....πεταχτηκα πανω δεν ηδα παλι τιποτα

ντηνομαι φευγω απ'το σπιτι και τρεχω στον δρομο πανηκοβλητος με φοναξε η αδερφη μου μεσα στο σπιτι της που μενει στην ιδια πολυκατικια αλλα απο εξω μερια εχουμε τον ιδιο σπιτονυκοκυρη...αφου της ειπα τι μου ειχε συμβει..

με ρωτισε αν απαντησα στο καλεσμα αυτο...-οχι ρε με δουλεβεις τωρα ???....α ευτιχως ειπε.....μου ειπε πως αυτος που με καλουσε ηταν ο σατανας και ειπε αν απαντουσα θα μου επερνε την φωνη η διαφορετικα αν πηγαινα

εξω στην αυλη θα μου επερνε την ψυχη...τρομοκρατηθηκα με αυτα που ειπε...επιτα μου ειπε την δικη της ιστορια οτι μια φορα δουλεβε σε ενα μπαρακι ηταν τοτε 23 χρωνων και σχολαγε κανα τις 5.30 αφου σκολασε λιπον

γυρναγε στο σπιτι της...δεν υπηρχε ψυχη εξω ουτε αυτοκινητα ουτε τιποτα μονο οι κολονες τις ΔΕΗ...και τα φωτα και αφου περπαταγε ακουσε μια αποκοσμη φωνη να λεει 3 φορες το ονομα της επεσε κατω...σηκωθηκε και

εβαλε ενα τροχαδι τα ποδια εφτασαν στην πλατη της σε 5 δευτερα ειπε εφτασε στο σπιτι...και αφου ακουσα την ιστορια της εφυγα και μετακομισα για λιγο στο σπιτι του κολητου μου εχω να παω στο σπιτι μου 2 εβδομαδες τωρα

απο την φοβια που εχω παρει...σκευτομαι να βαλω στο σπιτι εναν παπα και να εξορκισει το σπιτι να φηγουν τα κακα δαιμονια...ελπιζω να σας αρεσε η ιστορια μου αν την πιστεψατε η δεν την πιστεψατε το ιδιο μου κανει..

 

τα συμπερασματα δικα σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περασε η ωρα..ηταν 12 ακριβως ημουν ακομη στο PC και εβλεπα ροζ βιντεο...σε καπια φαση νιωθω καποιος να μου αγγιζει την πλατη...πεταχτηκα πανω γυρησα με φορα πισω και δεν ηδα τιποτα!!!...τι διαολο ειπα συμβενει??

 

ceiling_cat_is_watching_you_masturbate.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τέλειωσα το διάβασμα και απογοητεύτηκα λίγο. Περίμενα πιο πειστικές ιστορίες γιατί στην εφηβία το είχαμε ψάξει αρκετά το θέμα με την παρέα μου. Σπηλιές, στοές, βουνά, σπίτια κτλ... ΕΦΗΒΙΑ!!

Δυο από τις πιο πειστικές ιστορίες που έχω ακούσει, αλλά δεν ήμουν μάρτυρας, αφορούν εκκλησίες. Τον ναό της Παναγίας στη Δημητσάνα Αρκαδίας και τους Άγιους Ασώματους Πεντέλης. Έχετε ακούσει τίποτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ηταν 12 ακριβως ημουν ακομη στο PC και εβλεπα ροζ βιντεο...σε καπια φαση νιωθω καποιος να μου αγγιζει την πλατη...πεταχτηκα πανω γυρησα με φορα πισω και δεν ηδα τιποτα!!!...τι διαολο ειπα συμβενει??

το πρωι κανα τις 9 παρατεταρτο την κανω ανησηχος για υπνο..

 

Αν αυτό δεν είναι τρομακτικό και εγώ δε ξέρω τι είναι. 8 ώρες και 45 λεπτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σας πω κατι που συνεβη πριν 2 βδομαδες.

Ο δρομος που μενω φανταστειται ειναι σε σχημα Τ.

Γυρναγα σπιτι αργα (κατα τις 2 νομιζω).Για να παω σπιτι πρεπει να στριψω δεξια ενω στα αριστερα το 2ο σπιτι οταν ημασταν μικροι λεγαμε οτι ειναι στοιχειωμένο κλπ κλπ γιατι εμενε μια γριουλα που πεθανε και κανεις συγγενεις δεν ασχοληθηκε με το σπιτι ποτε!

Το σπιτι ηταν ανεγγιχτο για χρονια!Κανενας δεν ειχε μπει μεσα.!

Οποτε γυριζοντας εκεινο το βραδυ κοιταω τελειως μηχανικα αριστερα και βλεπω το σπιτι στον 2ο οροφο με ανοιχτα τα παραθυρα,φωτα,μουσικη κλπ.

Εγω σκαλωνω λιγο.αλλα συνεχιζω προς το σπιτι μου.Με το που στριβω δεξια η μουσικη κοβεται και ακουω μια αποτομη στριγγλια!

Δεν γυρισα καν να δω.Εφτασα σπιτι σε κλασματα του δευτερολεπτου!!!

Εντωμεταξυ το σπιτι πηγα να το δω το επομενο πρωι και ηταν κλασσικα ολα κλειστα κλειδαμπαρωμενα σκονισμενα κλπ!

 

Περιττο να πω οτι χεστηκα πανω μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω θα σας πω κατι που συνεβη πριν 2 βδομαδες.

Ο δρομος που μενω φανταστειται ειναι σε σχημα Τ.

Γυρναγα σπιτι αργα (κατα τις 2 νομιζω).Για να παω σπιτι πρεπει να στριψω δεξια ενω στα αριστερα το 2ο σπιτι οταν ημασταν μικροι λεγαμε οτι ειναι στοιχειωμένο κλπ κλπ γιατι εμενε μια γριουλα που πεθανε και κανεις συγγενεις δεν ασχοληθηκε με το σπιτι ποτε!

Το σπιτι ηταν ανεγγιχτο για χρονια!Κανενας δεν ειχε μπει μεσα.!

Οποτε γυριζοντας εκεινο το βραδυ κοιταω τελειως μηχανικα αριστερα και βλεπω το σπιτι στον 2ο οροφο με ανοιχτα τα παραθυρα,φωτα,μουσικη κλπ.

Εγω σκαλωνω λιγο.αλλα συνεχιζω προς το σπιτι μου.Με το που στριβω δεξια η μουσικη κοβεται και ακουω μια αποτομη στριγγλια!

Δεν γυρισα καν να δω.Εφτασα σπιτι σε κλασματα του δευτερολεπτου!!!

Εντωμεταξυ το σπιτι πηγα να το δω το επομενο πρωι και ηταν κλασσικα ολα κλειστα κλειδαμπαρωμενα σκονισμενα κλπ!

 

Περιττο να πω οτι χεστηκα πανω μου!

 

ψηνεσαι να παμε να το τσεκαρουμε ενα βραδυ? ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν και θα ψηνομουν να ειχα μια τετοια εμπειρια οπως αυτες που διαβαζω δυστυχως δεν ειχα ποτε μου.... :-(

 

Κι εγώ το ίδιο το λέω. Όσοι είχαν όμως (ή έστω νομίζουν ότι είχαν) λένε το αντίθετο :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
ψηνεσαι να παμε να το τσεκαρουμε ενα βραδυ? ;)

 

χαχαα!:lol:

 

παμε :P αλλα θα φερουμε και τους Ghostbusters για παν ενδεχομενο!;)

Επεξ/σία από iRox
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...