Προς το περιεχόμενο

Περί οθονών... Μικρός οδηγός αγοράς


haHa

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά διαβάζω για οθόνες και έχω ψιλοχαζέψει. Θέλω να κινηθώ σε 24 η 27 ίντσες με budget μέχρι 300. Σκέφτομαι στις 24 σαν μοναδική επιλογή την Dell και στις 27 http://www.plaisio.gr/Peripherals/PC-Monitors/Monitors/Samsung-LED-27-S27B370H-LS27B370HS-EN.htm η http://www.bestprice.gr/item/2152925483/lg-ips277l-bn#item-features . Το θέμα μου είναι τι αξίζει περισσότερο στα λεφτά του. Η χρήση που θέλω είναι για κώδικα και gaming. Ακούω απόψεις!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 673
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

τα 1920Χ1200 της U2412m θα βοηθήσουν περισσότερο για κώδικα, σε 27αρι σίγουρα θα είσαι στα 1920Χ1080 με μικρότερη επιφάνεια εργασίας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανένας αν υπάρχουν οθόνες με ίδια "ποιότητα" (δεν ξέρω αν είναι ο σωστός όρος αυτός) απεικόνισης με υπολογιστές τύπου iMac νεότερης τεχνολογίας? Αν δεν κάνω λάθος είναι το τζάμι που έχουν οι συγκεκριμένοι υπολογιστές που κάνει τη διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για LG την οποία θα αντικατασταθεί απ τη δικιά μου που εχει ένα προβληματικό πιξελ, με ποια να ζητήσω να αλλάχτει;; Είχα την w2361V-PF και ενδέχεται να μπορέσω να πάρω και 24", ειναι καλύτερα 24 αντί των 23"; Και θέλω να ναι monitor tv. Ενα μοντέλο που μου πρότεινε ειναι το M2352D-PZ και το αντίστοιχο σε 24".

Τι άλλο υπάρχει εξίσου καλο σε LG?

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι. Την δική μου την είχα αγοράσει 175€, απλα υπάρχει ένας γνωστός που μπορεί να βοηθήσει για κατι καλύτερο....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...