Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης, βούρκωσα όταν είδα ξανά τη σκηνή που σταματάει ο χρόνος για τον Barney. Ωραίο επεισόδιο ήταν εκείνο.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wXw6znXPfy4&feature=related

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρελό οφ τόπικ, οπότε spoiler

 

@bnvdarklord,

είσαι λάθος. Ο Manuel, απ' τα μηνύματα που έχω διαβάσει κατά καιρούς, δείχνει πολύ σωστό άτομο και ξέρει πολλά από ψυχολογία, χάρισμα που αν είχαν περισσότεροι άντρες, τα ζευγάρια δε θα τσακώνονταν τόσο. Είναι πολύ απογοητευτικό που κάποιοι, όχι μόνο δεν προσπαθούν να είναι έτσι, αλλά αντίθετα το ειρωνεύονται όπως εσύ.

 

ΥΓ: Ελπίζω να μην παρεξηγηθώ.

 

 

 

Όσο για το επεισόδιο, και μένα μου άρεσε αρκετά :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Zugzwang

 

 

Απλα αστειευόμουν, θελω να πιστευω οτι δεν παρεξηγήθηκε ο Μanuel, και οτι κατάλαβε οτι το βαλα για πλάκα. Δεν εχω πρόβλημα να παραδεχτώ οτι στο σημείο που λεει και γω βουρκωσα οταν το είχα δει.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@bnvdarklord

 

 

Κατά κάποιο τρόπο, χαίρομαι που σε παρεξήγησα! χαχαχα

Οφείλω μια συγνώμη σε κάθε περίπτωση. Συγνώμη λοιπόν :-)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Zugzwang

 

 

Δεν πειράζει αλλα... γιατι χαιρεσαι ; :P

 

 

 

 

Σχετικά με το cameo του Conan O'Brien λεει στο wikipedia

 

 

Talk show host Conan O'Brien makes a very brief cameo appearance in the episode as a non-speaking patron at MacLaren's. O'Brien won the role via a 2011 charity auction.[2] According to show co-creator Carter Bays, they started to brainstorm ideas about what O'Brien could play before he replied that he just wanted to be an extra who would blend in. "We realized this was really the funniest version [of a cameo]", said Bays. "In New York, every now and then you'll see somebody famous at a bar, but nobody really makes a big deal out of it."[3] You can recognize him in the second part of the episode, a bit after Barney storm out of the bar, he is talking to a girl near the entrance/exit of the bar.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@bnvdarklord

 

 

Γιατί απογοητεύομαι πολύ όταν κάποιοι ειρωνεύονται τους συναισθηματισμούς

και χαίρομαι όταν συμβαίνει το αντίθετο.

Θα φάμε κράξιμο για τα οφ τόπικ και θα έχουν δίκιο! :P

Καλό βράδυ!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ, κι εγώ offtopic:

 

Καλά τα λέει η ( ; ) Zugzwang. Ακριβώς επειδή είμαι τόσο συναισθηματικός δεν τσακώνομαι σχεδόν ποτέ με το αγόρι μου. Άκους εκεί gay.

 

Juuuust kidding.

 

Ευχαριστώ για τα καλά λόγια.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους ενα ωραιο επεισοδιο!

 

Στο τελος λιγο με ξενερωσε διοτι εκει που ησυχασα οτι τελειωσαμε μια και καλη με

Τεντ-Ρομπιν, μας πεταξε αυτο το not yet ο Μαρσαλ και μας εστειλε

 

 

Αλλα μετα διαβασα κατι που μου αρεσε πολυ και στεκει:

 

Οτι η μανα, λεγεται και αυτη Ρομπιν. Βεβαια δεν εξηγει το not yet του Μαρσαλ διοτι πολυ απλα δεν μπορει να το ξερει ακομα ΑΛΛΑ ας θυμηθουμε το πρωτο επεισοδιο και το trollariσμα του Τεντ στα παιδια του. Τους εξηγουσε και καλα το πως γνωρισε την μανα τους και στο τελος τους λεει "ετσι που λετε γνωρισα την ΘΕΙΑ Ρομπιν". Θα ηταν λογικο, καπου στο ενδιαμεσο τα παιδια να το καταλαβουν ΕΚΤΟΣ κι αν και η μανα τους λεγεται Ρομπιν και απλα ο Τεντ στο φιναλε ξεκαθαρισε πως μιλουσε για την ΘΕΙΑ και οχι την μανα. Ε?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους ενα ωραιο επεισοδιο!

 

Στο τελος λιγο με ξενερωσε διοτι εκει που ησυχασα οτι τελειωσαμε μια και καλη με

Τεντ-Ρομπιν, μας πεταξε αυτο το not yet ο Μαρσαλ και μας εστειλε

 

 

Αλλα μετα διαβασα κατι που μου αρεσε πολυ και στεκει:

 

Οτι η μανα, λεγεται και αυτη Ρομπιν. Βεβαια δεν εξηγει το not yet του Μαρσαλ διοτι πολυ απλα δεν μπορει να το ξερει ακομα ΑΛΛΑ ας θυμηθουμε το πρωτο επεισοδιο και το trollariσμα του Τεντ στα παιδια του. Τους εξηγουσε και καλα το πως γνωρισε την μανα τους και στο τελος τους λεει "ετσι που λετε γνωρισα την ΘΕΙΑ Ρομπιν". Θα ηταν λογικο, καπου στο ενδιαμεσο τα παιδια να το καταλαβουν ΕΚΤΟΣ κι αν και η μανα τους λεγεται Ρομπιν και απλα ο Τεντ στο φιναλε ξεκαθαρισε πως μιλουσε για την ΘΕΙΑ και οχι την μανα. Ε?

 

 

Έξυπνο.

 

Lost το κάναμε το thread.

 

 

Ναι, ναι τόσα χρόνια μετά μπλα μπλα, ακομα μιλάμε για το λοστ μπλα μπλα αρα ηταν και γαμώ.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτελους ενα ωραιο επεισοδιο!

 

Στο τελος λιγο με ξενερωσε διοτι εκει που ησυχασα οτι τελειωσαμε μια και καλη με

Τεντ-Ρομπιν, μας πεταξε αυτο το not yet ο Μαρσαλ και μας εστειλε

 

 

Αλλα μετα διαβασα κατι που μου αρεσε πολυ και στεκει:

 

Οτι η μανα, λεγεται και αυτη Ρομπιν. Βεβαια δεν εξηγει το not yet του Μαρσαλ διοτι πολυ απλα δεν μπορει να το ξερει ακομα ΑΛΛΑ ας θυμηθουμε το πρωτο επεισοδιο και το trollariσμα του Τεντ στα παιδια του. Τους εξηγουσε και καλα το πως γνωρισε την μανα τους και στο τελος τους λεει "ετσι που λετε γνωρισα την ΘΕΙΑ Ρομπιν". Θα ηταν λογικο, καπου στο ενδιαμεσο τα παιδια να το καταλαβουν ΕΚΤΟΣ κι αν και η μανα τους λεγεται Ρομπιν και απλα ο Τεντ στο φιναλε ξεκαθαρισε πως μιλουσε για την ΘΕΙΑ και οχι την μανα. Ε?

 

 

Πολυ ενδιαφέρουσα θεωρία, γενικά τους αρέσει να μας τρολλάρουν οπότε γιατι οχι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως περίμενα ότι στο τέλος του επεισοδίου

 

όπως έχουν κάνει και άλλες φορές, θα μας δείξει τον Τέντ στο μέλλον με φαλάκρα όπως ανέφερε κάποιο στοίχημα.

 

 

Και ένα ακόμα spoiler για μελλοντικό επεισόδιο στο site του cbs

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...