Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ο καθενας εχει την αποψη αλλα μια ειναι αυτη που υπετερει των αλλων. Η δικη μου. HIMYM > FRIENDS . Μπορει να μην το εχω δει ακομα αλλα ειμαι σιγουρος οτι σπερνει.

 

Περα απο την πλακα, αν και ηταν αναποφευκτη η συγκριση με το FRIENDS δεν θα σταθω εκει. Το HIMYM μπορει να ξεκινησε σαν rip-off των Φιλων αλλα εξελιχθηκε σε κατι διαφορετικο (οχι πολυ διαφορετικο). Προσωπικα, το καταευχαριστιεμαι παρα πολυ. Εχω δεθει κατα καποιο τροπο με τους χαρακτηρες αυτης της σειρας. Δυστυχως δεν μπορω να πω το ιδιο και τους 6 Φιλους. Βεβαια, το humour τους και η Ηθοποια τους ειναι πολυ ανωτερα του HIMYM. Αλλα οπως ειπα και πριν, εγω δεν θελω να τις συκρινω τις 2 αυτες shitcoms.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς γίνεται να μη σας αρέσει η 4η σεζόν ρε παιδιά;! Μου κάνει πολύ εντύπωση. Χεχε. :-)

 

Με επεισόδια όπως

2- The Best Burger in New York

4- Intervention

7- Not a Father's Day

8- Woooo!

9- Naked Man

11- Little Minnesota

12- Benefits (αυτό που ο Τεντ και η Ρόμπιν κάνουν "ειδική συμφωνία" και ο Μάρσαλ ντρέπεται να "διαβάσει περιοδικό")

13- Three Days of Snow

14- The Possimpible

15- The Stinsons

17- The Front Porch

 

Είμαι ο μόνος που τη θεωρεί μακράν την καλύτερη; Με μεγάλη διαφορά κιόλας. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, δεν εισαι ο μονος. Υπαρχουμε και αλλοι. :-D

 

Εντιτ: Επισης, την 4η σεζον την παρακολουθουν και περισσοτεροι αμερικανοι τηλεθατες (αν και παιζουν και αλλοι παραγοντες γι'αυτο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μόνο που με χαλάει στην 4η σεζόν είναι οτι ο προγραμματισμός. Εχει καταντήσει να έχει επεισόδιο βδομάδα παρα βδομάδα. Καλύτερα να κάνανε ένα μεγάλο spring hiatus και να παιζόταν όλα μαζεμένα τα τελευταία παρά αυτο το χάλι.

 

Barney rules!! Legen-wait for it- dary!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε να δούμε που θα το πάνε το θέμα με τον

Barney και τη Robin. Πολύ το έχουν ξεχάσει το θέμα, πετάνε ορισμένα hints που και που και μετά τέλος.

 

 

Εμεινα με την απορία

what's the difference of peanut butter with jam

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πώς γίνεται να μη σας αρέσει η 4η σεζόν ρε παιδιά;! Μου κάνει πολύ εντύπωση. Χεχε. :-)

 

 

Είμαι ο μόνος που τη θεωρεί μακράν την καλύτερη; Με μεγάλη διαφορά κιόλας. :-)

 

 

Τι να λεμε ρε παιδια, τα παντα ολα που λεει και ο γνωστος.

Ειναι κορυφη αυτη η σεζον.:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πέσει πάντως ο Barney. No more chicks, no more legen-dary. Είναι ακόμα uber alles φυσικά αλλά κάτι πρέπει να κάνει :-)

 

o barney εχει πραγματικα πολυ καλο και αβανταδορικο ρολο αλλα πρεπει να ειναι απο τους χειροτερους ηθοποιους στον πλανητη ή εγω δεν χωνευω τα μουτρα του :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

o barney εχει πραγματικα πολυ καλο και αβανταδορικο ρολο αλλα πρεπει να ειναι απο τους χειροτερους ηθοποιους στον πλανητη ή εγω δεν χωνευω τα μουτρα του :P

 

Μάλλον το δεύτερο γιατί ο ΝΡΗ τα σπάει :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον το δεύτερο γιατί ο ΝΡΗ τα σπάει :-)

 

Σίγουρα το δεύτερο, γιατί είναι εξαιρετικός ηθοποιός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...