Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

εμφανίστηκε μετά απο καιρό η Lilly με μία τεράστια τσάντα κι ένα μπουφάν μπροστά στην κοιλιά της χεχε

 

ήταν ιδέα μου ή δε μας έδειξε στο επεισόδιο ΚΑΝ τι ήταν αυτό που άλλαξε την ιστορία; εντάξει τα ξαναβρήκε στη Στέλλα και στον καρατεκιντ αλλα απο κει και πέρα τίποτα

 

καλο επεισοδιάκι, με φοβερές ατάκες Μπάρνι (ειδικά πριν τους τίτλους)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα και εγώ επιτέλους.

 

Πολύ touching επεισόδιο. Ήταν καλό που δεν τράβηξαν περισσότερο το όλο "stella thingy" και συνέχισαν κανονικά. Σήμερα πάντως συμπάθησα αρκετά την Στέλα και όλο αυτό ήταν ένα closure το οποίο έπρεπε να συμβεί κάποτε. Επίσης μου φάνηκε και πιό ωραία απο πότε.

Το murder house ήταν ενδιαφέρον και επίσης μας έδωσαν και μία ακόμα παραπομπή με το βιβλίο του μιγιάγκι για άλλο επεισόδιο... Να δώ που θα τα βάλουν όλα αυτά... Ας βρεί τη mother θεούλη μου στην 5η σεζόν.. Εγώ θα παντρευτώ και θα κάνω παιδιά και αυτός ακόμα θα την ψάχνει :P(φτου φτου)

Σεναριακά δεν είδα δυστυχώς κάτι. Η λίλυ γύρισε και ο τέντ κατέληξε με την κίτρινη ομπρέλα και πάλι εξω απο το σπίτι. Περίμενα πολύ περισσότερα στα τελευταία επεισόδια της σεζόν... Τα γενέθλια και την κατσίκα θα τα δούμε ποτέ; Υπομονή υπομονή...

"She's coming as fast as she can..."

Δεν μπορώ να φανταστώ αναμονή όλο το καλοκαίρι :cry:

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

moreover:

Spoiler που έχει να κάνει με το φινάλε της σεζόν:

 

Το τελευταίο επεισόδιο λέγεται "Leap". Ξέρουμε όλοι οτι το leap έχει αναφερθεί παλιότερα και έχει να κάνει με το μεγάλο βήμα που θα κάνει ο ted... Λέγεται οτι θα πάρει την θέση του καθηγητή μιας και στα plot keywords είναι η λέξη teacher και προφανώς θα έχουμε κάτι σε relationship break-up(boyfriend girlfriend relationship plot keyword) όπως και σε ΟΛΑ τα υπόλοιπα φινάλε της σεζόν. Το θέμα είναι οτι έχουμε ήδη δεί δεί τα ted/robin - masrhall/lilly - ted/stella οπότε τώρα;.... Λέγεται επίσης οτι στη σχέση barney/robin δεν θα γίνει μια απλή σχέση αλλα κάτι παραπάνω.. Έχω μια υπονοιούλα αν χρονικά είμαι σωστός οτι ίσως η robin να είναι έγγυος απο κάποιον γνωστό μας ;). Πάντως αν δεσμεύσουν τον μπάρνευ η σειρά θα χάσει πολύ... Ποιός ξέρει..

 

Ποιό θα είναι άραγε το leap... :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάφερα και το είδα και εγώ.

 

 

Δεν μπορώ να πω οτι μου έλειπε το closure ανάμεσα σε ted/stella αλλα τουλάχιστον ήταν αστείο καθώς πρόσθεσαν τον τονυ προσφέροντας δουλειές στον τεντ με κορυφαίο το murder house *lol*

 

 

Οι ατάκες του Barney κλασικά κορυφαίες αλλά πιστεύω η καλύτερη στιγμή του επεισοδίου ήταν όταν

πήγε η Στέλλα να βρει τον Τεντ και του λέει οτι ο Τονυ την παράτησε εξαιτίας αυτού που του είπε και η Ρομπιν αντιδρά σαν δεύτερος Μπάρνευ!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι στην αρχή της 2ης σεζόν... Τα τελευταία επισόδεια του 1ου κύκλου ήταν κάπως καλύτερα απο τα προηγούμενα.

Προσφέρει αρκετό γέλιο η σειρά, και ελπίζω όλα όσα έχω ακούσει για τα επόμενα να ισχύει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

The leap :)

 

Αν και δεν έγινε τίποτα παραπάνω η τίποτα παρακάτω απο αυτά που περίμενα το επεισόδιο μου άρεσε αρκετά γιατί είχε αυτή την himymική μελαγχολία.. She was in that class λοιπόν... :-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι? Δειχνει κατσικα? ΤΗΝ ΚΑΤΣΙΚΑ??

 

:lol::lol::lol:

 

Ναι ναι... ΤΗΝ κατσίκα :P

Αρκετά την έδειξε βασικά.. δεν έχω παράπονο.. απλά για κάτι που περιμένουμε τόσο καιρό περίμενα κάτι πιο αστείο ή πιο κομβικό αλλα ντάξ.. :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

So

she was in that class and this story is just beginning

 

 

Για να δούμε λοιπόν. Κατα τα άλλα ωραίο το επεισόδιο ειδικά εκεί με

το leap του Marshall αλλά και να δούμε που το πάνε επιτέλους με Ρομπιν και Μπαρνευ. Αυτό με ενδιαφέρει πιο πολύ και από το να δούμε τη μητέρα

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Ασχετο αλλα τελικα γενισε στην πραγματικοτητα?

 

Επειδη στο τελευταιο επισοδειο, την δειχνει σε μια φαση με το μπολ να καλυπτει την κοιλια της, καθως και στην ταρατσα με διαφορα τεχνασματα αποφευγει να εμφανιστει ολοσωμη, αλλα μολις κανει το αλμα, φαινεται να εχει επιστρεψει στην καληγραμμη σιλουετα της...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...