Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα μικρα εχουν προσφωνησει τον Τεντ ως πατερα, η robin ειναι θεια και μαλιστα τα παιδια δυσανασχετουν στο 1ο επεισοδιο που χασομερισε(και που να ξεραν :P)o tent και δεν τους ειπε για τη μανα τους.

 

Πολυ Lost βλεπετε εχω να πω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχεμ... αυτό ακριβώς έγραψα 2-3 πόστ πιο πάνω σε spoiler. :P

 

Βάζω στοίχημα ότι όταν έγραψες αυτό το μήνυμα η έκφραση του προσώπου σου θα ήταν όπως και η έκφραση του σκύλου στο avatar σου...

 

Btw επιτέλους παλιό καλό Himym...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μικρα εχουν προσφωνησει τον Τεντ ως πατερα, η robin ειναι θεια και μαλιστα τα παιδια δυσανασχετουν στο 1ο επεισοδιο που χασομερισε(και που να ξεραν :P)o tent και δεν τους ειπε για τη μανα τους.

 

Πολυ Lost βλεπετε εχω να πω :P

 

Χμμ.. Άραγε έχει κάποιο νόημα οτι ο ted και ο εκφωνητής δεν έχουν ίδια φωνή; :-)

@παρσι μην αποκλείεις τίποτα... αν δεν γίνει κάτι απο αυτά θα παραείναι γραμμικό το σενάριο

@σέλερς.. μπά περισσότερο ήταν :P ή έκφραση.. ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά η θεωρία του klainmaingr μαμάει και δέρνει. (Μονος σου την σκέφτηκες ρε θηρίο?)

 

Και ένα πράγμα που υποστηρίζει την άποψη ότι ο Τέντ θα καταλήξει με την Ρόμπιν. Και αυτό για μένα είναι νόμος απαράβατος. Την σειρά την γράφουν Αμερικάνοι. Συνεπώς στο τέλος ο Τέντ ΠΡΕΠΕΙ να πάει με την Ρόμπιν. Σαν να λέμε ότι όταν τελείωσε το Friends ο Ρος δεν πήγε με την Ρέιτσελ αλλά με την Μόνα. Ή την Έμιλυ. (Που την θυμήθηκα συτή e?) Δεν τους έχω για τόσο πρωτότυπους και ειδικά τους σεναριογράφους του Himym.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο πρώτο πρώτο επεισόδιο της πρώτης σαιζόν ο Τεντ αναφέρει "kids befora I was DAD!"

 

Νομίζω οτι είναι παρατραβηγμένο να μην είναι THEIR DAD! Όχι οτι θα με χαλάσει να με αφήσει με ανοιχτό στόμα αρκεί να βγάζει νόημα! χεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Πολυ Lost βλεπετε εχω να πω :P

 

Χαχα! Ήμουν έτοιμος να γράψω ακριβώς το ίδιο!

 

Πολύ σενάρια ρε παιδιά. Η σειρά δεν έχει τέτοιες καταστάσεις, δεν είναι το Lost. Έχει απλά ένα romantic quest και εκεί στηρίζεται, δεν είναι σειρά μυστηρίου. Εγώ δεν πιστεύω πως θα έχει κάποια ανατροπή τέτοιου τύπου ή κάτι το απίστευτο. Απλά παρακολουθούμε μια πορεία.

 

Δε θέλω πάντως να τελειώσει η σειρά τόσο γρήγορα, δηλαδή άλλον έναν χρόνο μόνο. Νομίζω άνετα κάνει ακόμα 2-3 σεζόν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1χ07 Η κοπελα λεει στην αρχη του επεισοδιου λεει "Wow that was a great story dad"..

@klainmaingr: Ο εκφωνητης ειναι ο τεντ στα 50 του. Επισης οταν αναφερεται στον τεντ λεει "Εγω" κ.ο.κ. Επισης αν ψαχνεις να βρεις μη γραμμικο σεναριο μαλλον κωμωδια στυλ himym δεν ειναι και η καλυτερη λυση:P

 

@Sellers: ΜΑ για αυτο εδωσαν οτι πλεον ο τεντ δεν γουσταρει ρομπιν και την γουσταρει τρελα ο Μπαρνει. Ωστε μετα οταν θα σου δωσουν τον Τεντ με μια αλλη να μην σου κακοφανει. Εγω για π.χ. δεν ψηνω Ρομπιν-Τεντ εδω και 2 σεζον. Αλλωστε κατσε να γνωρισει τη mother, ε μετα δεν θα εχουμε και 4-5 σεζον μεχρι να παντρευτουν??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά επειδή βλέπω τη σειρά απο την αρχή τής και πάνε χρόνια τώρα, μου έχει δημιουργήσει την αίσθηση ross/rachel και δεν μπορώ να φανταστώ happy end πέραν αυτού :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Μετά θα γίνει spin-off, που θα λέγεται "How I married your mother"

 

...και φυσικά, θα σκάσει μύτη και η τσόντα-παρωδία "How I made you with your mother".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καποιος πιο πάνω ανέφερε για μία ακόμα σεζόν. Είναι επίσημο αυτό? Να αρχίσω να πανικοβάλλομαι οτι δεν θα βλέπω αλλο Μπαρνευ??? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...