Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπορεί να ηταν προβλέψιμο

αν και εγω ψάρωσα εκεί που τα έλεγε με την Ρομπιν,

αλλα ηταν ενα επεισόδιο μονο Μπαρνει!!! Και απο τα καλά μάλιστα...:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως πολυ καλο επεισοδιο οι παραγωγοι αντιληφθηκαν το λαθος που ειχαν κανει με το να βαλουν τον μπαρνει σε σχεση με αποτελεσμα η σειρα να μην εχει σχεδον κανενα ενδιαφερον. Βεβαια μπορει το επεισοδιο να ηταν καλο βεβαια δεν χαρακτηριζοταν απο πρωτοτυπια μιας και χρησιμοποιηση το δυνατο χαρτι της σειρας που ειναι ο χαρακτηρας του μπαρνει. Εγω εχω ξεχασει πια και ουτε καν με ενδιαφερει να μαθω ποια ειναι η μητερα, ειναι πλεον κατι δευτερευον στη σειρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα,

διάβασα την όλη κουβέντα και μπορώ να πώ οτι με πείσατε να την ξεκινήσω την σειρά. Το θέμα μου όμως είναι το εξής. Ο "θείος" τα επεισόδια που μου έστειλε έχουν μόνο 175ΜΒ το επεισόδιο, βλέπονται;;; Και άν όχι μπορώ να την βρώ στα DVD-clubs;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες την πρώτη σεζόν σε xvid και αν δεν την παλεύεις,δεύτερη,τρίτη,τέταρτη και η τρέχων πέμπτη υπάρχουν και σε 720p HDTV 559mb/επεισόδιο και 720p BluRay rip 895mb/επεισόδιο.Στείλε μου pm για περισσότερες λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ ευχαριστώ guys...Ναι η αλήθεια είναι οτι μ'αρέσει αυτό που βλέπω να έχει μία Α' ποιότητα εικόνας, ώστε να βλέπεται ξεκούραστα!!! nikos21aek σου στέλνω πμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...