Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εμένα μέτριο μου φάνηκε το επεισόδιο αλλα πιστεύω γιατι είχα συνηθίσει να τα βλέπω μαζεμένα

 

---------- Προσθήκη στις 23:45 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 23:44 ----------

 

Κι εμένα μέτριο μου φάνηκε το επεισόδιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαχαχα :lol::lol::lol:

Εριξα πολυ γελιο στο χθεσινο επισοδειο.. Ειχα καιρο να γελασω ετσι με Himym. Χαιρομαι που επιστρεφει σιγα σιγα σαυτα που ξεραμε.

Ο μεθυσμενος Τεντ ειναι θεος :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Πολυ καλο indeed!

 

+1 για τον Ρανζιτ

Μαρεσαν πολυ οι τοοοοσες αναφορες στα προηγουμενα επισοδεια/σεζον. Θυμισε το παλιο καλο himym!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι το βρηκα χαλια. Ωρες ωρες βρισκουν μια δυο συμπαθητικες καταστασεις τις οποιες ξεζουμιζουν μεχρι αηδιας. Μονο η σκηνη που λεει για το naked man αξιζε και η επιστροφη του ρανζιτ, δλδ οι αναφορες σε παλαιοτερες καταστασεις οπως ειπε καποιος. Απο εκει και περα κλαφτα χαραλαμπε (προσωπικη αποψη)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε παιδιά, δίκιο έχει ο disqualified, ψιλομούφα το επεισοδιάκι. Εμένα δεν μ'αρέσει και ο Ρανζίτι, οπότε... Τα προηγούμενα απο αυτό το επεισόδιο ήταν πολύ πιο καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μπορώ να καταλάβω τι έχουν πάθει φέτος. Το ένα επεισόδιο χειρότερο απο το άλλο γαμώτο. Έχουν ξεχειλώσει τους χαρακτήρες. Ο Μπάρνι ότι κινείτε το πηδάει, η ρόμπιν έχει γίνει τελείως που**να, ο μάρσαλ έχει γίνει τελείως το σκυλάκι της Λίλυ και άβουλο ον, η Λίλυ έχει γίνει πολύ **ριόλα και ο Τεντ ίσως είναι ο μόνος που έχει μείνει ουδέτερος.

 

Η μόνη φάση που γέλασα σ'αυτό το επεισόδιο ήταν στη βουτιά του Μπάρνι στον κάδο, γελοίο δηλαδή λόγο ηθοποιού κι όχι λόγω σεναρίου.

 

Βλέπω σκόρπια επεισόδια απο τις 4 προηγούμενες σαιζόν και πραγματικά χωρίς να το έχω ψάξει θα έλεγα οτι έχουν αλλάξει οι σεναριογράφοι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παλι το βρηκα χαλια. Ωρες ωρες βρισκουν μια δυο συμπαθητικες καταστασεις τις οποιες ξεζουμιζουν μεχρι αηδιας. Μονο η σκηνη που λεει για το naked man αξιζε και η επιστροφη του ρανζιτ, δλδ οι αναφορες σε παλαιοτερες καταστασεις οπως ειπε καποιος. Απο εκει και περα κλαφτα χαραλαμπε (προσωπικη αποψη)

 

συμφωνω,οσο παει και χειροτερευει,δεν βγαζει καθολου γελιο ,τα αστεια ειναι γλυκοξινα και το σεναριο λιγο χαλια.πολυ επιπεδες ερμηνειες,καθολου αυθορμητισμος και αυτοσχεδιασμος,ας ελπισουμε να το 'αναστησουν' καποια στιγμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...