Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όχι. Το 17 το έχω παρατημένο στη μέση γιατί με πήρε ο ύπνος. Ποίον; Εμένα. Στο himym.. Είμαι σίγουρος οτι δεν δείχνει και τίποτα στα τελευταία 10 λεπτά. Εδώ δεν έδειξαν σε ολόκληρη σεζόν.

 

Τέλος πάντων. Απλά άρχισε να μου τη δίνει πολύ. Καμία εξέλιξη. Καμία.

How i bang bigidity bang chicks να το πούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εξελιξη θες ρε?δεν ειναι το lost...δηλαδη ο καημος σου 5 σεχον τωρα ηταν το πως γνωρισε την μητερα τους?

 

μια χαρα ειναι η σειρα, ακομα βγαζει γελιο, δεν ζηταω τιποτα παραπανω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οκ. Δεν ξεχωρίζει πλέον απο οποιαδήπτοε σειρά του κιλού out there. ΟΛΗ η 4η σεζόν, εκτός απο 2 επεισόδια, ήταν εξώφθαλμα fillers. 1..2..3..4..5.. Ε όχι και όλη η $#@$σεζόν όμως.

Γούστα είναι αυτά κατα τα άλλα. Και εμένα μου αρέσει. Αλλα δεν με τρελαίνει πλέον. Είναι "μία ακόμα σειρά..."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά τα σπάει όσο αφορά τα "μπρος-πίσω" σε λεπτομέρειες της ιστορίας ή κάποιων σκηνικών που γίνονται

 

πχ αυτό με την κίτρινη ομπρέλα ή παρόμοιων σκηνικών

 

αυτό κάνει για μένα την σειρά να ξεχωρίζει

 

πι ες... θα γράψω σε ανύποπτη Τρίτη ξημερώματα ρε κιορατά Κλαϊν "επιτέλους είδαμε την μάνα" να τα χάσεις και να σου φαίνεται το downloading του επεισοδίου αιώνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η σειρά τα σπάει όσο αφορά τα "μπρος-πίσω" σε λεπτομέρειες της ιστορίας ή κάποιων σκηνικών που γίνονται

 

πχ αυτό με την κίτρινη ομπρέλα ή παρόμοιων σκηνικών

 

αυτό κάνει για μένα την σειρά να ξεχωρίζει

 

πι ες... θα γράψω σε ανύποπτη Τρίτη ξημερώματα ρε κιορατά Κλαϊν "επιτέλους είδαμε την μάνα" να τα χάσεις και να σου φαίνεται το downloading του επεισοδίου αιώνας.

 

Ναι και μένα. Πόσα ανούσια fillers όμως χωρίς αυτά τα στοιχεία είδες φέτος;

Και γω γουστάρω ρε είναι γνωστό αυτό. Αλλα αυτά τα ψιψιψόνια αν τα είχε λίγο πιο συχνά έστω και μέσα στα fillers θα ήταν καλύτερα. Έτσι για να μας κρατάει σε εγρήγορση. Τώρα δεν περιμένω τίποτα.

Μόνο ένα καταραμένο προτελευταίο επεισόδιο και ένα cliffhanger για season finale.

 

p.s: FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Η σειρά τα σπάει όσο αφορά τα "μπρος-πίσω" σε λεπτομέρειες της ιστορίας ή κάποιων σκηνικών που γίνονται

 

πχ αυτό με την κίτρινη ομπρέλα ή παρόμοιων σκηνικών

 

αυτό κάνει για μένα την σειρά να ξεχωρίζει

 

πι ες... θα γράψω σε ανύποπτη Τρίτη ξημερώματα ρε κιορατά Κλαϊν "επιτέλους είδαμε την μάνα" να τα χάσεις και να σου φαίνεται το downloading του επεισοδίου αιώνας.

 

1ον: Συμφωνώ.

 

2ον: Ήθελα να το γράψω στο επεισόδιο που έλεγε ότι δεν το είδε ολόκληρο, σε φάση "δηλαδή δεν είδες στο τέλος την μάνα;!", αλλά σκέφτηκα too obvious...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2ον: Ήθελα να το γράψω στο επεισόδιο που έλεγε ότι δεν το είδε ολόκληρο, σε φάση "δηλαδή δεν είδες στο τέλος την μάνα;!", αλλά σκέφτηκα too obvious...

 

Παλι καλα δεν του κανετε κανα τετοιο.. Θα μας παθει τιποτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πλάκα ακόμα, αλλά όντως σαν ιστορία παρατραβάει ...

 

 

Ειδικά μετά την αναμενόμενη αλλαξοκρεββατιά του 4ου κύκλου άρχισε να χτυπάει ο κώδωνας του κινδύνου.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...