Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είδα μαζεμένα τα 3 τελευταία επεισόδια. Ίσως τελικά είναι καλύτερα να τα βλέπω έτσι, παρά ένα-ένα, γιατί πολύ απλά τα σπάσανε και τα 3. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα μαζεμένα τα 3 τελευταία επεισόδια. Ίσως τελικά είναι καλύτερα να τα βλέπω έτσι, παρά ένα-ένα, γιατί πολύ απλά τα σπάσανε και τα 3. :-)

 

Μαλλον εχεις απολυτο δικαιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Διαφωνω , η σαιζον ειναι σκαλες ανωτερη της 4ης και να φανταστεις οτι την 4η την ειδα μονοκοπανια και τη σιχαθηκα, ενω την 5η τη βλεπω κανονικα και μου αρεσει πολυ περισσοτερο. Περσυ στα περισσοτερα επεισοδια βαριομουν ανελεητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά υποκειμενικά είναι αυτά αλίμονο

 

περι ορέξεως κολοκυθόπιτα

 

πλέον τα βλέπω απο συνήθεια επειδή μας έχει κρατήσει 4 σαιζόν με πολύ γέλιο κάτι που την πέμπτη δε συμβαίνει. Δεν έχω βρει ούτε ένα επεισόδιο αστείο φέτος. Για φέτος πρώτη φορά θα πω big bang > mother

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάθε σειρά κάνει και κοιλιά ειδικά όταν παίζει για πάνω από 2-3 χρόνια.

Αρκεί αυτή η κοιλιά να μη κρατήσει για πάντα.. περιμένουμε να βγει το καλό επεισόδιο για να μας αποζημιώσει.

Άλλωστε και τα μέτρια επεισόδια δεν είναι και τόσο άσχημα ώστε να πει κάποιος οτι χαράμισε μισή ωρίτσα από τη ζωή του.

Με λίγα λόγια μπορεί να μην είναι η καλύτερη σαιζον αυτή αλλά τουλάχιστον ...βλέπεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω χάσει το ενδιαφέρον απο τα 3-4 πρώτα. Ας πούμε χθές είδα 8-9-10. Κάτι το οποίο ούτε θα το σκεφτόμουν παλιότερα.

Ένα ακόμα σίτκομ ήταν αυτή η σεζόν. Τίποτα παραπάνω και τίποτα απο το himym που έχω κάψει τα εγκεφαλικά μου κύτταρα μαζί του.

Αν θυμηθούν να κάνουν καμια νύξη για mother στο τελευταίο επεισόδιο να την βάλουν στον $#@! τους.

10 επεισόδια μπούρδες(καλά για σειρούλα, άσχημα για himym).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως έχω χάσει το ενδιαφέρον απο τα 3-4 πρώτα. Ας πούμε χθές είδα 8-9-10. Κάτι το οποίο ούτε θα το σκεφτόμουν παλιότερα.

Ένα ακόμα σίτκομ ήταν αυτή η σεζόν. Τίποτα παραπάνω και τίποτα απο το himym που έχω κάψει τα εγκεφαλικά μου κύτταρα μαζί του.

Αν θυμηθούν να κάνουν καμια νύξη για mother στο τελευταίο επεισόδιο να την βάλουν στον $#@! τους.

10 επεισόδια μπούρδες(καλά για σειρούλα, άσχημα για himym).

 

αυτό ακριβώς εννοώ!

αν δεν είχα δει κανένα πριν και μου δείχναν αυτά τα 10 πρώτα επεισόδια τη σειρά ούτε που θα την άγγιζα μετά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Διαφωνω , η σαιζον ειναι σκαλες ανωτερη της 4ης και να φανταστεις οτι την 4η την ειδα μονοκοπανια και τη σιχαθηκα, ενω την 5η τη βλεπω κανονικα και μου αρεσει πολυ περισσοτερο. Περσυ στα περισσοτερα επεισοδια βαριομουν ανελεητα.

 

Συμφωνω οτι η 5 ειναι πολυ καλυτερη της 4ης. Και εγω τα βαριομουν απιστευτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...