Προς το περιεχόμενο

How I met your mother


Japan

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορούμε απλά να τον αποκαλούμε ΘΕΟ από εδώ και πέρα για ευκολία :-)

 

indeed :-)

 

Ειμαι στο 3x15. Για να πω την αληθεια, η 3η μου φαινεται κατωτερη της 2ης... Ελπιζω να εχει καλο finish και ανυπομονοω απο τωρα για την 4η. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

indeed :-)

 

Ειμαι στο 3x15. Για να πω την αληθεια, η 3η μου φαινεται κατωτερη της 2ης... Ελπιζω να εχει καλο finish και ανυπομονοω απο τωρα για την 4η. ;)

 

Εννοείς το finish της 3ης?

Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά δεν είναι και τίποτα το ιδιαίτερο. Της πρώτης π.χ μου φάνηκε πολύ καλύτερο και ειδικά της 2ης με την ατάκα του Μπάρνει Wait for it... θεικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

αν και την είχα ξεκινήσει όταν προβαλλόταν την παράτησα γιατί δεν άντεχα να περιμένω κάθε εβδομάδα νέο επεισόδιο, έτσι το τελευταίο 3ημερο είδα ξανά και έφτασα μέχρι το τέλος της 3ης σεζόν.

Έχω να επαναλάβω ότι για μένα είναι η καλύτερη κωμωδία ever και αισθητά ανώτερη από φιλαράκια, ειλικρινά η σειρά είναι σπουδή στην κωμωδία, από τις ατάκες μέχρι το ειδικό χιούμορ που χρησιμοποιούν, δεν είναι βαρετή ούτε στο ελάχιστο και στα συν ο Barney απλά απίστευτος, πώς και δεν είναι ευρύτερα γνωστός μου έχει κάνει εντύπωση. είναι μια σειρά που ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΟΛΟΙ ανεξαιρέτως, αν συνεχίσει έτσι μάλλον θα μνημονεύεται μαζί με τα FRIENDS τα επόμενα χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Είναι ιδέα μου ή ο Τεντ μοιάζει πολυ με τον Johnny Depp στα νίατα του? Δεν ξέρω άλλα όσο βλέπω την σειρά μου έρχετε στο μυαλό ο Depp όταν βλέπω τον πρωταγωνιστή..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εμενα απο ολο το καστ ο τεντ ειναι ο μονος που με χαλαει. Εχει κατι περιεργο στο προσωπο, στο στομα, μοιαζει σαν να παραειναι βαμενος, ωρες ωρες αισθανομαι σαν να βλεπω τον τραγουδιστη τον cure στο ποιο χαζοχαρουμενο.

 

Μαρσαλ, λιλυ και μπαρνευ ειναι πολυ ποιο αστειοι και ταιριαστοι στο ρολο τους.

 

Πολυ καλη αρχη στην 4ρτη σεζον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα ο Τέντ μου θυμίζει πολύ (στις κινήσεις) τον Χατζηπαύλου απο τα Σφηνάκια. Αν δεν τον ξέρετε δεν σας παρεξηγώ και εγώ εξαιτίας της Ράλλη βλέπω αυτήν την εκομπή δολοφονίας του χιούμορ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Εντάξει το δεύτερο επεισόδιο της τέταρτης σεζόν ποιος άντεξε να το δει όλο?

Εγώ

το έκλεισα στην μέση και πήγα να φάω χάμπουργκερ

TRUE STORY...

 

Ευτυχώς

έτυχε να τρώω burger

όταν το είδα οπότε όλα καλά. Δε θα την πάλευα αλλιώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...