Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto IV [GTA 4][PC]


warcraftman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αρα φτινιαρικη telegamesvg το ιδιο λεμε :lol::lol:

 

Δεν λεμε το ιδιο γιατι "φτηνιαρικη" ειναι κατι το υποτιμητικο , ενω στην πραγματικοτητα οι κονσολες ειναι αξιοπρεπεστατες και μαλιστα βαζουν πολλες φορες τα γυαλια σε high end pc's....π.χ GOW πριν απο 1,5+ χρονο ...

 

Αυτο εχουμε πει πολλες φορες γιατι συμβαινει ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι πχ το gow?? ας το ειχανε βγαλει ταυτοχρονα σε pc και τοτε το συζητουσαμε, εφοσον δεν ειχε γινει αυτο εγω δεν ειχα δει πουθενα γυαλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
γιατι καθομαστε και λεμε τα ιδια παλι? η κονσολα ειναι συμβιβασμος τελεια και παυλα ειναι η φτινιαρικη επιλογη.

 

back λοιπον στο topic

 

Φτηνιαρικη επιλογη που υποστηριζεται δεκαδες φορες περισσοτερο απο τους devs,απ'οτι το pc.Φτηνιαρικη λυση στα χρηματα λοιπον αλλα η καλυτερη λυση για το gaming κομματι.

 

τι πχ το gow?? ας το ειχανε βγαλει ταυτοχρονα σε pc και τοτε το συζητουσαμε, εφοσον δεν ειχε γινει αυτο εγω δεν ειχα δει πουθενα γυαλια

 

Εκει ειναι το προβλημα των pc's το ας...και το αν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα. Πάντως το gta θα το δούμε και στα pc μας σίγουρα και το καλό είναι όταν θα το δούμε θα έχουν βγει οι 9900 της nvidia και οι μαζί με τις 4870 τις ati. Δλδ θα το δούμε ακόμα καλύτερα :D

Ετσι καια αλλιώς το χόμπι μας είναι αυτό. Να φορτώνουμε τα pc μας με hardware των 1000? και άνω μονο και μόνο για να παίξουμε ένα game που μπορεί να παίζει και άνετα σε κονσόλες των 300?. Τι να κάνουμε αυτό είναι το ψώνιο μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Ετσι καια αλλιώς το χόμπι μας είναι αυτό. Να φορτώνουμε τα pc μας με hardware των 1000? και άνω μονο και μόνο για να παίξουμε ένα game που μπορεί να παίζει και άνετα σε κονσόλες των 300?. Τι να κάνουμε αυτό είναι το ψώνιο μας.

 

Οχι ρε συ,δεν σας κατηγορισε κανεις για το χομπι σας αυτο,καθε αλλο:-)

Απλα πρεπει να το ξεχωρισουμε λιγακι αυτο το χομπι απο το καθαρα gaming κομματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα όταν μιλάμε για gaming και ιδίως στην πιο hardcore του κατάσταση μόνο για pc μπορούμε να μιλάμε. Εσύ είναι σαν να μιλάς για αγώνες ταχύτητας και να μου μιλάς για κόντρες με fiatakia και εγώ να σου λεώ για formula.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα μην λετε οτι ειναι φτηνη λυση για να παιξεις εσυ αυτο που θα παιξει το xbox360 θελεις τουλαχιστον 2 χρονια και σκεψου οτι ειναι ηδη κοντα στα 3 χρονια στην κυκλοφορια.Και κατι αλλο το crysis δεν εχει ακομα τα very high γιατι κανενα pc δεν τα παιζει αλλα θα τα ενεργοποιησουν σε καποιο uptade :-).Το pc σιγουρα σε πολλυχρηστηκοτητα ειναι 3000 φορες καλυτερο αλλα σε θεμα gaming υστερει εδω και 2000 να σκασει για pc gaming to xbox360 θα ειναι καλυτερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά εσείς οι κονσολάδες αυτό δεν μπορείτε να καταλάβετε ότι η μαγεία στο pc gaming δεν είναι μονο τα παιχνιδια αλλά και το moding που τα συνοδεύει. Δλδ η αναβάθμιση, το πείραγμα το ψάξιμο άμεσα στο internet για trainer και ότι άλλο μπορείς να φανταστεις. Το pc gaming είναι τελείως διαφορετικό σαν εμπερία από το κονσολάδικο ακόμα και στο online του κομάτι. Στα pc έχεις και ένα πληκτρολόγια να γράψεις σε ένα mmorpg

"WTF"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Μα όταν μιλάμε για gaming και ιδίως στην πιο hardcore του κατάσταση μόνο για pc μπορούμε να μιλάμε. Εσύ είναι σαν να μιλάς για αγώνες ταχύτητας και να μου μιλάς για κόντρες με fiatakia και εγώ να σου λεώ για formula.

 

Μπα...Hardcore κατασταση υπαρχει οταν μπορεις να παιξεις πολλα καλα games,δλδ oταν εχεις την πλατφορμα που υποστηριζεται περισσοτερο(δλδ κονσολα) και οχι οταν μπορεις πχ να παιξεις με μεγαλυτερη αναλυση ενα game.

Eτσι εισαι hardcore για το χομπι σου σιγουρα,αλλα οχι για το gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αλλά εσείς οι κονσολάδες αυτό δεν μπορείτε να καταλάβετε ότι η μαγεία στο pc gaming δεν είναι μονο τα παιχνιδια αλλά και το moding που τα συνοδεύει. Δλδ η αναβάθμιση, το πείραγμα το ψάξιμο άμεσα στο internet για trainer και ότι άλλο μπορείς να φανταστεις. Το pc gaming είναι τελείως διαφορετικό σαν εμπερία από το κονσολάδικο ακόμα και στο online του κομάτι. Στα pc έχεις και ένα πληκτρολόγια να γράψεις σε ένα mmorpg

"WTF"

 

Καλα αν εισαι πωρομενος με κονσολες ανετα θα εχεις και το πληκτρολογιο σου διπλα.Και ενοειται οτι στα first person games πιο ωραια ειναι να το παιζεις στο pc αλλη αισθηση.Και btw δεν εχω κονσολα απλως λεω τα γραφικα του απλα δεν τα πιανεις.Σκεψου ποσο λιγοτερη μνημη χρειαζεται ενα παιχνιδι για κονσολα και ποσο για pc.

Πχ το gta4 θα βγει μετα απο κανα 6μηνο για pc.Και τωρα πρωτα βγαινουν για κονσολες και μετα για pc.Αμα θες καθαρα gaming παρε κονσολα αυτο λεω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hardcore ετσι το ενοεις εσυ και το εχεις καταλαβει λαθος. μην μιλας για hardcore gaming με τις κονσολες ειναι γελειο.

εγω γουσταρω αυτο που ειπε ο chek2fire το ψαξιμο το mod το το... αυτα που δεν εχουνε οι κονσολες και φυσικα να βλεπω το game που παιζω στα "τερματα" οπως πρεπει να ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και πιο παιχνιδι παιζεις στα "τερματα" ρε μεγαλε? μας δουλευεις τωρα? 3 φορες ισχυροτερο pc απο το φτηνιαρικο δικο σου εχω,(απανταω στον ιδιο τονο με το δικο σου "φτηνιαρικη κονσολα" που πεταξες πριν),και παιχνιδι πανω απο 1280χ1024 χωρις να γ@μιετε στα κολληματα δεν εχω παιξει.ποια τερματα μας λες εσυ?

 

τεσπα,οτι και να λετε,η ιστορια και οι πωλησεις μιλανε απο μονα τους....τι να κατσουμε να συζητησουμε; το pc gaming σβηνει,ειναι ανυπαρκτο οπως και να το κανουμε.για κανα mmmmogrt (πως το λετε αυτο),καλο ειναι.μεχρι εκει ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αρα εισαι ανικανος να παιξεις στο pc ή πιασανε "κωτσο" γιατι αν εχεις 3 φορες ισχυροτερο που λες θα τα επαιζες σε 1900 οχι 1280

αρα τι πεταγεσε και λες μπαρουφες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
hardcore ετσι το ενοεις εσυ και το εχεις καταλαβει λαθος. μην μιλας για hardcore gaming με τις κονσολες ειναι γελειο.

εγω γουσταρω αυτο που ειπε ο chek2fire το ψαξιμο το mod το το... αυτα που δεν εχουνε οι κονσολες και φυσικα να βλεπω το game που παιζω στα "τερματα" οπως πρεπει να ειναι

 

Ειπα οτι εισαι hardcore για το χομπι σου(ανεβαζω τα γραφικα,και moding) οχι για το gaming και αυτο ισχυει.Eκτος αν τα εχεις μπερδεψει και νομιζεις οτι το gaming ειναι η αναλυση,τα Pixels,το frame rate και το moding.

 

Τα χρηματα πεφτουν στις κονσολες,αυτη ειναι η ουσια.

Oταν η υποστηριξη ειναι πολυ μεγαλυτερη στις κονσολες,θα βλεπεις περισσοτερα και καλυτερα παιχνιδια.Το να μενεις στο pc gaming για να βλεπεις 60 αντι 30 fps ενος πορτ σε κανει casual οσον αφορα το gaming και οχι hardcore,διοτι χανεις τα exclusives των κονσολων,και εισαι εξω απο κει που παιζεται το ''παιχνιδι''.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...