Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto IV [GTA 4][PC]


warcraftman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To αν θα βγει δεν νομίζω πως είναι θέμα. Το πότε είναι...

 

 

εγώ αυτό που ξέρω,είναι ότι όταν θα το παίξεται για πρώτη φορά οι pc gamers,το παιχνίδι εμείς θα το έχουμε για τα σκουπίδια...ξεπερασμενο δηλαδη.:-)

 

Kαλό είναι να το πετάξετε από τώρα στα σκουπίδια... :lol:

 

gta4trees.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομίζω να υπάρχει παιχνίδι που να μην είναι στο pc ανώτερο είτε από εταιρία είτε από χρήστη.Απλά αν αναλογιστείς φίλε bougas πόσοι χρήστες έχουν κάρτα γραφικών dx10 (όχι dx9 γιατί πολλές από αυτές δεν θα παίζουν το game) και πόσοι έχουν xbox 360.Αντίπαλος το xbox360 είναι το ps3 όχι το pc με το pc αντίπαλος είναι το laptop και πάει λέγοντας.Και μην ξεχνάτε η M$ θα έκανε τα πάντα για να προωθήσει τα προϊόντα της..Και του xbox αν δεν απατώμαι είναι του Bill...Οπότε είναι καθαρά θέμα marketing..Παλιά αυτό δεν γινόταν με το ps2 γιατί η πειρατεία και η M$ δεν είχαν μεγάλη επιρροή στα pc games...Αυτά από εμένα.Χωρις να θέλω να προκαλέσω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

Kαλό είναι να το πετάξετε από τώρα στα σκουπίδια... :lol:

 

gta4trees.gif

 

Θα δούμε σήμερα,αν τελικά είναι θέμα κόπιας τα bugs αυτα,η αν είναι του παιχνιδιού.:-)

Σε λίγες ώρες θα ξέρουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kάτι λένε για κυκλοφορία στο pc τον Οκτώβριο. Δείτε εδώ

 

http://news.softpedia.com/news/GTA-IV-for-PC-Release-Date-Leaked-84459.shtml

 

gross%5C3201701.jpg

 

και το γερμανικό site

 

http://www.citydisc.ch/games/detail.cfm?art_nr=9483014&lang=d&section=pc&cat=

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ γέλιο είχε σήμερα, το είχαν στις ειδήσεις τους τουλάχιστον δύο κανάλια, το Alter και το "έγκυρο" και "σοβαρό" Mega. Η ηλιοκαμμένη Τρέμη μιλούσε για αυτό με τα χειρότερα λόγια.

Γέλιο που έχουν τα καραγκιοζάκια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έλα ρε τσιλ,που μας λές πόσο καλύτερο θα είναι 1 χρόνο μετά την επίσημη κυκλοφορία του στις κονσόλες.χαίρω πολύ,και το GTA 5,σε 4 χρόνια θα είναι πολύ καλύτερο στο καινούριο xbox,που θα κυκλοφορήσει,απο την GTA IV έκδοση του pc...

 

Σε λίγο θα μας πείς, "μήν ανχώνεστε παιδιά! το Halo 3,σε 5 χρόνια που θα βγεί για pc,θα είναι πολύ καλύτερο απο την έκδοση του 360 το 2006!!!!

 

εγώ αυτό που ξέρω,είναι ότι όταν θα το παίξεται για πρώτη φορά οι pc gamers,το παιχνίδι εμείς θα το έχουμε για τα σκουπίδια...ξεπερασμενο δηλαδη.:-)

 

δεν θέλω να προκαλέσω,άλλα το σκεπτικό σου ώρες ώρες δεν το καταλαβαίνω.μας λές πόσο καλύτερο θα είναι το GTA VI,όταν θα βγεί στο pc σε κάτι χρόνια απο τώρα,και όταν ένας console gamer,θα παίζει με το καινούριο;

 

Το Gow πόσο καιρό αργότερα βγήκε? Δεν ήταν κλάσεις ανώτερο?

Στο Mass Effect όπως λένε οι δημιουργοί του θα είναι πολύ καλύτερο, μήπως μας άργησε έναν αιώνα και αυτό? Την παπαριά με το όνομα HaLOL στην χαρίζω δεν μπαίνω καν στον κόπο να ασχοληθώ....

 

Όσον αφορά το gta, συνήθως 6 μήνες αργεί να έρθει....σε 6 μήνες θα παίζεις το gtav εσύ ε? Μάλιστα....Και αν είχες δει το gta3 πως μεταμορφωνόταν με ένα supermod θα καταλάβαινες καλύτερα.

 

Και gamer είμαι δεν είμαι pc gamer, έχω και κονσόλα όπως γνωρίζεις. Και εγώ το παιχνιδάκι το περιμένω στο ps3 γιατί δεν ήθελα να περιμένω όμως ειλικρινά βάζω στοίχημα πως τελικά περισσότερο χρόνο θα περάσω με την έκδοση του gtaiv στο pc....

 

Και την τελική δεν έχει σημασία ποιά χρονική στιγμή το παίζεις αλλά πως το παίζεις. Είναι ανόμοια μεγέθη οι κονσόλες με τα pc ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΣΙΜΑ. Τώρα αν εσύ πιστεύεις ότι ένα μηχανάκι των 200 ευρώ μπορεί να συγκριθεί στο ελάχιστο με ένα high end pc σύστημα τι να σου πω....no comment.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Gow πόσο καιρό αργότερα βγήκε? Δεν ήταν κλάσεις ανώτερο?

Στο Mass Effect όπως λένε οι δημιουργοί του θα είναι πολύ καλύτερο, μήπως μας άργησε έναν αιώνα και αυτό? Την παπαριά με το όνομα HaLOL στην χαρίζω δεν μπαίνω καν στον κόπο να ασχοληθώ....

 

Όσον αφορά το gta, συνήθως 6 μήνες αργεί να έρθει....σε 6 μήνες θα παίζεις το gtav εσύ ε? Μάλιστα....Και αν είχες δει το gta3 πως μεταμορφωνόταν με ένα supermod θα καταλάβαινες καλύτερα.

 

Και gamer είμαι δεν είμαι pc gamer, έχω και κονσόλα όπως γνωρίζεις. Και εγώ το παιχνιδάκι το περιμένω στο ps3 γιατί δεν ήθελα να περιμένω όμως ειλικρινά βάζω στοίχημα πως τελικά περισσότερο χρόνο θα περάσω με την έκδοση του gtaiv στο pc....

 

Και την τελική δεν έχει σημασία ποιά χρονική στιγμή το παίζεις αλλά πως το παίζεις. Είναι ανόμοια μεγέθη οι κονσόλες με τα pc ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΣΙΜΑ. Τώρα αν εσύ πιστεύεις ότι ένα μηχανάκι των 200 ευρώ μπορεί να συγκριθεί στο ελάχιστο με ένα high end pc σύστημα τι να σου πω....no comment.

 

1)το mass effect,μου φαινετε πρεπει να ξανακοιταξεις μια φορα την ημερομηνια κυκλοφοριας του....

2)το gow,ειναι "τι να κλασεις" ανωτερο στο pc.

3)το gta το τερματισα,σε 10 μηνες που θα το παιξεις και εσυ,αν κολλησεις σε καμοια αποστολη,το msn μου ειναι [email protected] .(μεχρι τοτε θα εχω μαθει και ολα τα glitches,οποτε θα το τερματισεις ακομα πιο ευκολα με την βοηθεια μου).οταν θα το παιξεις εσυ,θα ειναι απλα ενα σκουπιδι για εμενα,τα αποφαγια μου.

4)προτεινω το gta VI,να το κυκλοφορησετε σε 4 χρονια,με αναλυση που θα υποστηριζει 2500χ2000 σε oled τηλεωρασεις :lol:

σημασια εχει να το παιξεις σωστα δεν λες? σε 4 χρονια λοιπον :lol:

 

τεσπα,τι να κατσω τωρα να συζητησω μαζι σου...

 

ΥΓ.ζηταω συγνωμη σε ολους τους pc gamers,αλλα το παλικαρι λεει οτι να΄ναι....συγκρινει τα γραφικα ενος παιχνιδιου που βγηκε τωρα,με τα γραφικα ενος παιχνιδιου που θα βγει σε 1+ χρονο....

με αυτο το σκεπτικο,να μην κυκλοφορησουν τωρα ολα τα παιχνιδια που αναμενωνται,γιατι σε 1-2 χρονια απο τωρα η τεχνολογια θα εχει εξελιχθει,και τα γραφικα θα ξεπερασουνε τα 2048p....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θεωρείς ότι και τώρα να έβγαινε θα υπήρχε σύγκριση στα γραφικά ανάμεσα στις κονσόλες και το pc? Ax0a0x0ax0a0x0a0xa0x0a0xa. Πλάκα κάνεις έτσι, δεν μπορεί να μιλάς σοβαρά.... Το είδαμε και στα υπόλοιπα multi που βγήκαν ταυτόχρονα :D. Φτυστά τα άτιμα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
(...)

το gta το τερματισα,σε 10 μηνες που θα το παιξεις και εσυ (...)

Τόσο σύντομα; Κάτι έχασες, δεν μπορεί....

 

(...).οταν θα το παιξεις εσυ,θα ειναι απλα ενα σκουπιδι για εμενα,τα αποφαγια μου.

Whatever, καλή χώνεψη.

 

με τα γραφικα ενος παιχνιδιου που θα βγει σε 1+ χρονο...

Μέχρι να επιβεβαιωθεί το 1+, αυτό είναι απλά εικασία. :-)

 

Δηλαδή θεωρείς ότι και τώρα να έβγαινε θα υπήρχε σύγκριση στα γραφικά ανάμεσα στις κονσόλες και το pc? Ax0a0x0ax0a0x0a0xa0x0a0xa.

Ευτυχώς υπάρχουν αρκετές προσεγμένες "μεταφορές/ports" στο pc, αλλά υπάρχουν (όπως προαναφέρθηκε) και τα προχειροξεπεταμένα "ports".

 

To GTA SA ήταν υπέροχο και στο PC :mrgreen: . Και πλέον έχει πολλά modifications (λίστα 1) και δύο (υπό διαρκή ανάπτυξη) multiplayer mods με πολλές δυνατότητες (ΜΤΑ και SA-MP).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή θεωρείς ότι και τώρα να έβγαινε θα υπήρχε σύγκριση στα γραφικά ανάμεσα στις κονσόλες και το pc? Ax0a0x0ax0a0x0a0xa0x0a0xa. Πλάκα κάνεις έτσι, δεν μπορεί να μιλάς σοβαρά.... Το είδαμε και στα υπόλοιπα multi που βγήκαν ταυτόχρονα :D. Φτυστά τα άτιμα!!!!

 

Στα @@ μου αν θα έχει 2-5% καλύτερα γραφικά,μου είναι εντελός αδιάφορο.Τα έχουμε ξαναπεί αυτά σε άλλο τόπικ,(καναπεδάρα,wireless αν θυμάσε...ψηφοφορία 45-6 αν θυμάσε καλά,τον πούλο πήρατε στο τόπικ...:-) ),ας μην χαλάσουμε και αυτό.Άλλα είναι τουλάχιστον ανόητο,το να κάθεσαι να λές ότι καλύτερα να αργήσει ενα παιχνίδι,γιατί σε τάδε μήνες θα είναι καλύτερο.Με το σκεπτικό το δικό σου,να πω και εγώ ότι καλύτερα το GTA 5,να βγεί στα pc αρχές 2009,και στο xbox αρχές 2010 στήν καινούρια κονσόλα που θα βγάλει η microsoft.Είναι σκεπτικό σοβαρού ανθρώπου αυτό;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...