Προς το περιεχόμενο

Grand Theft Auto IV [GTA 4][PC]


warcraftman

Προτεινόμενες αναρτήσεις

BOUGAS τα game στο pc δεν είναι και να τα παίζεις στο τέρμα αλλά με αυτή την δυνατότητα που υπάρχει μπορείς να φέρεις τα παιχνίδια στα μέτρα σου. Και γιατί χτηπιέσε? Πήγαινε παιξε τα παιχνιδάκια σου στην κονσόλα και άσε μας εμας εδώ στα pc να γράφουμε στα game

LFG

LFT

 

http://www.youtube.com/watch?v=PtsJvGB5LVM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 3,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Επισκέπτης
εσυ τα εχεις μπερδεψει και νομιζεις οτι το exclusive ειναι το hardcore τεσπα

γνωμη σου και ειναι σεβαστη

 

Τα παιχνιδια ειναι το hardcore για το gaming και οχι το ανεβασμα των γραφικων και τα Mods,δεν τα εχω μπερδεψει καθολου.

Τεσπα oπως λες και εσυ ο καθενας εχει την αποψη του.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι φαγωμάρα είναι αυτή? Καταλήγει πουθενά αυτό? Ok ναι στο pc είναι λίγο καλύτερα τα graphs ανάλογος το game, και υπάρχουν και τα mods που δίνουν κάτι παραπάνω...στις consoles απλά βάζεις το δισκάκι και τέλος...ούτε install, ούτε drivers κτλ.Και τελευταία τα πιο πολλά games βγαίνουν για consoles...αλήθεια αδιάφορο για το ποιος θα κερδίζει στο consoles VS pc...i rly dont give a flyin fook...

 

Από κει και πέρα όμως το mouse είναι mouse...το Turok το είχα στο PS3 και βαρέθηκα με το gamepad και το παράτησα γιατί έβγαινε για pc...τώρα στο pc το γουστάρω με mouse...simple...Το Assassins το προτιμούσα στο PS3 με το gamepad αλλα στο pc μπόρεσα και είδα ότι του Altair του λείπει ένα δάκτυλο λόγο καλύτερης ευκρινείς και καθαρότητας...

 

(ναι έχω Full HD TV, but still).

 

Lets relax and lock this topic γιατί πάλι Versus έγινε ffs..Peace :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα pc έχεις και ένα πληκτρολόγια να γράψεις σε ένα mmorpg "WTF"

 

Στις κονσολες αντι να το γραψεις το λες ...και πιστεψε με το 'φχαριστιεσαι καλυτερα !!!! LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι λόγοι που εγώ προτιμώ το pc από consoles

1) Με βολεύει το keyboard+mouse

2) Το να δώσω 300 ευρά για κάτι το οποίο μόνο θα παίζει παιχνίδια μου κάθεται κάπως. Προτιμώ να τα δώσω σε κάτι που κάνει + άλλα πράγματα.

3) Τα παιχνίδια στις κονσόλες είναι ΠΑΝΑΚΡΙΒΑ.

4) Τα παιχνίδια στο pc έχουν και διάφορα άλλα τα οποία δεν τα βρίσκεις στις κονσόλες, βλέπε mods-trainers.

 

Αυτά. Τώρα οι κονσολες όντως προσφέρουν πιο πολλά από άποψη απόδωσης για την τιμή τους αλλά από την άλλη να σκας τα 60ευρα για κάθε παιχνίδι παραείναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

trainers.

 

εντάξει,αυτός δεν πιστεύω να είναι λόγος να αγοράσεις pc αντι για κονσόλα :-D

ασε που το trainer χαλάει και το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να σημειώσω και εγώ κάτι σε σχέση με τις διαφορές Pc - κονσόλας. Μερικοί από εμάς θέλουν να εκμεταλλεύονται το 100% του hardware που έχουν πληρώσει. Τα διπλοκλειδώματα που εφαρμόζουν οι εταιρίες σε υλικό που έχεις πληρώσει μόνο απέχθεια μου προκαλεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε τι φαγωμάρα είναι αυτή? Καταλήγει πουθενά αυτό? Ok ναι στο pc είναι λίγο καλύτερα τα graphs ανάλογος το game, και υπάρχουν και τα mods που δίνουν κάτι παραπάνω...στις consoles απλά βάζεις το δισκάκι και τέλος...ούτε install, ούτε drivers κτλ.Και τελευταία τα πιο πολλά games βγαίνουν για consoles...αλήθεια αδιάφορο για το ποιος θα κερδίζει στο consoles VS pc...i rly dont give a flyin fook...

 

Από κει και πέρα όμως το mouse είναι mouse...το Turok το είχα στο PS3 και βαρέθηκα με το gamepad και το παράτησα γιατί έβγαινε για pc...τώρα στο pc το γουστάρω με mouse...simple...Το Assassins το προτιμούσα στο PS3 με το gamepad αλλα στο pc μπόρεσα και είδα ότι του Altair του λείπει ένα δάκτυλο λόγο καλύτερης ευκρινείς και καθαρότητας...

 

(ναι έχω Full HD TV, but still).

 

Lets relax and lock this topic γιατί πάλι Versus έγινε ffs..Peace :-) :-)

 

Φιλε πρεπει να εισαι απο τους μονους που λενε οτι το pc εχει καλυτερα γραφικα απο κονσολα.:shock::shock:

Τι υπολογιστη εχεις που εχει καλυτερα χαρακτιρηστικα απο το ps3.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι ότι όσοι έχουν κονσόλες αυτήν την περίοδο έχουν αρκετά παιχνίδια και τα χαίρονται ενώ στα pc βγαίνουν παιχνίδια που οι κονσολάδες τα έχουν τελειώσει εδώ και κάτι μήνες. Άντε βγαίνει και κανα manager και κανα simulator και έχουμε κάτι να ασχοληθούμε.

 

Στο εντωμεταξύ οι κονσόλες έχουν τα καλύτερα sports games (ΝΒΑ 2k, Euro2008 nextgen, MLB 2k, NHL 2k, Fight Night3 κλπ), τα καλύτερα ραλάκια (με εξαίρεση racing simulators στυλ LFS, rFactor, GTR που έχουν ειδικό κοινό), απίστευτα RPG (Mass Effect, Lost Odyssey), ακόμα και φοβερά FPS (βλ. The Darkness) και δεν ξέρω κι εγώ τι άλλο. Μέχρι να βγει ένα game της προκοπής σε PC, έχουν κυκλοφορήσει τουλάχιστον 4-5 παιχνιδάρες στην κονσόλα. Κάποια στιγμή βγαίνει κι ένα Crysis και υποτίθεται ότι ρεφάρεται η κατάσταση. Με το multiplayer στις κονσόλες να έχει ανέβει κατακόρυφα σε αυτή τη γενιά, πραγματικά το μόνο που τους λείπει είναι το combo keyboard+mouse για τα παιχνίδια που το χρειάζονται. Και μετά... πάπαλα.

 

Όσο για το GTA IV σε PC, καλά Χριστούγεννα. Άλλοι είναι ήδη στο 40% του ίσως καλύτερου παιχνιδιού ever κι άλλοι περιμένουν αν και πότε θα ανακοινωθεί το... release date.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με το multiplayer στις κονσόλες να έχει ανέβει κατακόρυφα σε αυτή τη γενιά, πραγματικά το μόνο που τους λείπει είναι το combo keyboard+mouse για τα παιχνίδια που το χρειάζονται. Και μετά... πάπαλα.

 

Aκόμη και αυτό διορθώνεται ανετότατα.Κατά τα άλλα, συμφωνώ με το περιεχόμενο της δημοσίευσής σου.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή οι εταιρίες δεν είναι φιλανθρωπικά ιδρύματα αλλά πρώτα κ πάνω απ όλα ενδιαφέρονται για το κέρδος τους διαβάστε εδώhttp://www.gamespot.com/pc/action/crysis/news.html?sid=6190150&om_act=convert&om_clk=newlyadded&tag=newlyadded;title;1πόσο μετάνοιωσε η crytec που υποστήριξε το pc gaming.Δυστηχώς όλοι εμείς που γουστάρουμε πληκτρολόγιο ποντίκι πρέπει να ετοιμαζόμαστε για δύσκολες εποχές κ δεν είμαστε άμοιροι ευθηνών.Ο θείος σκωτώνει το pc gaming είτε μας αρέσει είτε όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...