Προς το περιεχόμενο

Οι gay επιλέγουν Apple


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια και βρισκόμαστε στην Ελλάδα, όπως ήταν αναμενόμενο το thread αυτό είναι γεμάτο με ομοφοβικά σχόλια. Εμ βέβαια εμείς οι Ελληναράδες είμαστε άντρακλες και δεν τα σηκώνουμε τα π****ριλίκια! Σε ένα αντίστοιχο forum κάποιας χώρας της Δυτικής Ευρώπης τέτοια σχόλια (προσοχή, τα σχόλια, όχι το θέμα θα είχαν προκαλέσει διαμαρτυρίες - εάν δεν είχαν γίνει ήδη ban).

Θα μου πείτε βεβαίως ότι δεν έχω βάλει καμμία παράθεση για να διευκρινίσω για ποιους μιλάω. Έτσι είναι σαν να τους βάζω όλους που απαντήσαν στο thread στο ίδιο σακί. Το θέμα όμως είναι ότι δεν γίνεται να κάνεις πολλαπλές παραθέσεις. Το κάθε κουμπάκι κάνει παράθεση μόνο σε μία απάντηση. Γίνεται βεβαίως, αλλά θα τρελαθείς στο copy + paste. Πιστεύω λοιπόν ότι αυτοί που έκαναν αυτόύ του είδους τα σχόλια ξέρουν ποιοι είναι. Όπως επίσης πιστεύω ότι ένας σωστός άνθρωπος διαβάζοντας αυτό το thread μπορεί να τα ξεχωρίζει από τα υπόλοιπα.

Κάποτε θα πρέπει να αποδεχτούμε και στην Ελλάδα ότι οι gay υπάρχουν, αποτελούν το 10% του πληθυσμού (ναι, ναι, 10%, οι περισσότεροι κρύβονται) και δεν πρόκειται δια μαγείας να εξαφανιστούν.

 

Ευτυχώς έχω ζήσει και 10 χρόνια στην Βρετανία όπου οι gay αντιμετωπίζονται ως ισότιμα μέλη της κοινωνίας και έχει ανοίξει λίγο το μυαλό μου. Γιατί πριν φύγω ήμουν και εγώ σαν και αυτούς : Κλασσικός Ελληνάρας ομοφοβικός

 

 

Νόμιζω υπερβάλεις:) Αυτά όλα είναι καλοπροαίρετα σχόλια τώρα να τα βλέπεις εσύ προσβλητικά τότε πολύ έμεινες στην ΜΒ που αντιμετοπίζουν τα τρίτα φύλα (εμείς και οι βάτραχοι) ώς ισότιμα μέλη (κ μλκιες περί συμβαίνει στι φύση γιατί όχι και στο apple μου τα ακούω βερεσέ:))

 

φιλικά πάντα ένας κάτοχος Pc ;p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 139
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Super Moderators

Και επι τη ευκαιρία, να σας ενημερώσω πως για τον Απρίλιο, οι πωλήσεις laptops της Apple αυξήθηκαν κατά 50%!

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δεις σε λίγο θα αλλάξει το wewantapplegreece σε wewantapplemykonos !

 

Χαρές που θα κάνει ο paredwse !

 

ααααααααααα!!!! μην κλεβεις! το λημμα "myconos" το εχω κατοχυρωσει για το solaris (βλεπε προηγουμενο μνμ μου, σελ.7).

 

Υ.Γ: παρακαλειται ο super moderator του subforum κυριος paredwse να διελευκανει την κατασταση, γιατι κανω αιματηρες οικονομιες εδω και 3 μηνες για να αγορασω macbook και δεν ειναι δυνατον να μας κοβει τον ενθουσιασμο μια αμφιλεγομενη δημοσκοπηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραια καιρος ειναι να βγαλει κανα δονητη για ποντίκι τώρα η apple.

 

mac -gay friendly

 

linux-straight friendly

 

Windows-Reboot friendly :-D

 

Το θέμα όμως είναι ότι δεν γίνεται να κάνεις πολλαπλές παραθέσεις. Το κάθε κουμπάκι κάνει παράθεση μόνο σε μία απάντηση. Γίνεται βεβαίως, αλλά θα τρελαθείς στο copy + paste.

 

Για το λόγο αυτό υπάρχει το Multiquote (ένα κουμπάκι με +)

 

Δονητης iGay....:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα. Το Thread είναι για γέλια :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αυτή η σιωπή δεν μ' αρέσει....

 

Ε ναι! ΟΚ! Το είδαμε, κάναμε χαβαλέ και τώρα βαρεθήκαμε με το "αστείο"!

 

Κρατήστε τα υπόλοιπα μέχρι την ανακοίνωση για τα νέα iphones στις 9 Ιουνίου!

 

B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσυ τώρα, βαρέθηκες με το "αστείο" ή έχεις λόγους ώστε να σε ενοχλεί το "αστείο".

Και σε παρακαλώ, κάνε μας τη χάρη.

Φιλικά πάντα (γιατί δεν είμαι ρατσιστής)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...