Προς το περιεχόμενο

'Ετοιμος ο Firefox 3.0


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χμ.... λοιπόν προς το παρόν τον έκανα uninstall διότι σε μερικά site (όπως contra.gr) το scrolling γινόταν με χαρακτηριστική δυσκολία. Κάτι δεν πάει καλά συνεπώς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 150
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Χμ.... λοιπόν προς το παρόν τον έκανα uninstall διότι σε μερικά site (όπως contra.gr) το scrolling γινόταν με χαρακτηριστική δυσκολία. Κάτι δεν πάει καλά συνεπώς.

 

 

Με τις flash διαφημίσεις μπλοκαρισμένες; Αν οχι, λογικό ακούγεται να έχει πρόβλημα το scrolling λόγω πολλών flash.

 

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/1865

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ.... λοιπόν προς το παρόν τον έκανα uninstall διότι σε μερικά site (όπως contra.gr) το scrolling γινόταν με χαρακτηριστική δυσκολία. Κάτι δεν πάει καλά συνεπώς.

 

εγώ στο contra δεν είχα κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω το babylon πασίγνωστο μεταφραστικό εργαλείο καί δεν μού δουλεύει με τη νέα έκδοση.Απ ότι είδα όμως ούτε το πρόσθετο qtl πού χρησιμοποιεί τη μηχανή τού babylon είναι συμβατό με τον καινούργιο ff.Ελπίζω να μού δουλέψει το πρόγραμμα όταν βγεί καί το νέο qtl.

Μού φαίνεται όμως παράξενο πού ενώ αναπτυσόταν επί διετία καί υπήρχε όλος ο χρόνος να δημιουργήσουν συμβατά πρόσθετα δεν έγινε αυτό.

Εννοώ, λέγοντας ότι δεν μού δουλεύει, ότι απλά δεν συνεργάζεται με το κείμενο των σελίδων τού ff απ' ευθείας καί πρέπει να κάνω copy-paste.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χρειάζομαι το autocopy addon και δεν λειτουργεί...

Πάρα πολύ κακό αυτό που κάνανε....

1000 φορές να περιμέναμε λίγο παραπάνω για καλύτερα αποτελέσματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ οραίος και γρήγορος αλλά με τα θέματα τι γίνεται (δεν μαρέσει αυτό που έχει :P)? Επίσης το megaupload toolbar δεν θα δουλεύει? Κατα τα άλλα μια χαρά είναι :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χρειάζομαι το autocopy addon και δεν λειτουργεί...

Πάρα πολύ κακό αυτό που κάνανε....

1000 φορές να περιμέναμε λίγο παραπάνω για καλύτερα αποτελέσματα.

 

Μπορείς αν θες να περιμένεις. δεν σε αναγκάζει κανένας να τον βάλεις από την πρώτη μέρα. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να βγάλουν ένα utility που να ελέγχει ποια addons δεν υποστηρίζονται ή να τσεκάρει πριν την εγκατάσταση και να σου λέει τι δε θα παίζει... Back to version 2 for me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους δεν δουλεύει το AutoCopy στον FF3 κατεβάστε από εδώ ανοίξτε την καρτέλα με τα add-ons και κάντε Drag & Drop το αρχείο εκεί κάντε Restart και όλα οκ. (Φροντίστε να έχετε αφαιρέσει την παλιά που δεν λειτουργεί).

Εάν θέλετε να δείτε το τη αλλαγή χρειάζεται για να παίξει η παλιά στον FF3 πατήστε εδώ.

Απλά για ευκολία έχω κάνει είδη την αλλαγή για εσάς στο αρχείο που στέλνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Members
εγω τον εβαλα, και μετα απο 1 ωρα τον εβγαλα

η location bar ειναι απαραδεκτη, δεν θελω να παω πχ στο conanarmory και να γραφω conan και να μου βγαζει σαν επιλογη το ageofconan.com

 

Αυτό το addon το δοκίμασες; https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/6227

 

Λέει ότι επαναφέρει την παλιά μπάρα.

 

(εμένα πάντως η νέα μπάρα είναι από τις αγαπημένες μου προσθήκες - βέβαια, την είχα ακόμη και στον Firefox 2 εδώ και μήνες, χρησιμοποιώντας ένα σχετικό addon, γι' αυτό και δεν με ξένισε καθόλου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...