Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μια απ τα ιδια..

 

Εγω πηρα τηλ την γεν.ταχυδρομικη και μου πε οτι δεν πρεπει καν να το χει παραδωσει γιατι δεν υπαρχει ο κωδικος !?!?!

 

DONT GET PANIC! :ph34r: :ph34r:

 

λες τελικά να τα έστειλε σήμερα και να τα πάρουμε αυριο ?. :X

δεν θα έπαιζα απόψε γιατι 6 θα ξυπνήσω αυριο και αν κάτσω να παίξω θέλω τουλάχιστον 3-4 ώρες για την δόση μου, αλλα και πάλι δεν μπορώ να στήνω 2 μέρες καραούλι για τον courier ..΄καλύτερα να ερχόταν σημερα :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

DONT PANIC! :ph34r: :ph34r:

 

λες τελικά να τα έστειλε σήμερα και να τα πάρουμε αυριο ?. :X

δεν θα έπαιζα απόψε γιατι 6 θα ξυπνήσω αυριο και αν κάτσω να παίξω θέλω τουλάχιστον 3-4 ώρες για την δόση μου, αλλα και πάλι δεν μπορώ να στήνω 2 μέρες καραούλι για τον courier ..΄καλύτερα να ερχόταν σημερα :blink:

 

Επικοινωνησα με το game explorer και μου πε οτι θα τα στειλει σημερα και θα ερθει αυριο.

 

Υπαρχει ομως το εξης θεμα. Γιατι εγραψε οτι το παρεδωσε 12/5 στην γεν. ταχυδρομικη και εδωσε και κωδικο tracking!!!! ενω δεν το χει δωσει ΚΑΝ ..

 

Περιμενω μεχρι και αυριο, δεν γινεται να στηνομαστε 2 μερες για το courier, αν δεν ερθει ουτε αυριο θα μιλαμε για κοροιδια πλεον και θα ακυρωσω την παραγγελια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι αυτό το κλείνεις τα collectors σου απο 2-3 μαγαζιά 3-4 μήνες νωρίτερα + έχεις και digital copy λόγο annual pass + το έχεις κατεβάσει στα pc και είσαι έτοιμος για το Install :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αν ηξερα οτι θα γινει τετοια ιστορια και γω θα το προτιμουσα.

 

Μετα παραπονιουνται γιατι χανουν πελατες και γιατι δεν προτιμαμε τα "μικρα" ελληνικα μαγαζια.

Δυστυχως δεν ειναι μονο μια κοπια η παραγγελια και εχω παρει κοσμο στο λαιμο μου αλλιως θα το χα ακυρωσει ηδη.

Και το χα παραγγειλει εδω και 20 μερες οταν η τιμη ηταν στα 43 κοντα ευρω... που να ξερα.

 

Πλεον ξερω και φυσικα δεν προκειται να ξανααγορασω απο κει ουτε εγω ουτε οσοι θα διαβασουν αυτα τα πραγματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tbh πιστευω πως θα με περιμένει αυριο στο σπίτι οταν γυρίσω.

έτσι και αλλιώς δεν γίνεται να παίξω νωρίτερα και ας το έχω στα χέρια μου.

πάντως αυτό με ξενέρωσε γιατι έκατσα σπίτι ολο το πρωι να περιμένω τον courier (νόμιζα οτι έφυγαν το Σαββάτο).

 

πριν λίγο του έστειλα email να ρωτήσω αλλα με πρόλαβες και ξέρω τι απάντηση θα πάρω.

 

πάντως οποιος δεν ειχε κανονίσει να λιώσει απόψε πιστευω δεν θα έχει πρόβλημα ,άλλωστε 99,9% θα υπάρξει ενα μπούκωμα την πρώτη ώρα τουλάχιστον .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γι αυτό το κλείνεις τα collectors σου απο 2-3 μαγαζιά 3-4 μήνες νωρίτερα + έχεις και digital copy λόγο annual pass + το έχεις κατεβάσει στα pc και είσαι έτοιμος για το Install :P

 

Οργανωμένο το έγκλημα βλέπω!

Το annual pass ήταν μεγάάάάάάάάάλη μαγκιά για εμάς που παίζουμε και WoW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tbh πιστευω πως θα με περιμένει αυριο στο σπίτι οταν γυρίσω.

έτσι και αλλιώς δεν γίνεται να παίξω νωρίτερα και ας το έχω στα χέρια μου.

πάντως αυτό με ξενέρωσε γιατι έκατσα σπίτι ολο το πρωι να περιμένω τον courier (νόμιζα οτι έφυγαν το Σαββάτο).

 

πριν λίγο του έστειλα email να ρωτήσω αλλα με πρόλαβες και ξέρω τι απάντηση θα πάρω.

 

πάντως οποιος δεν ειχε κανονίσει να λιώσει απόψε πιστευω δεν θα έχει πρόβλημα ,άλλωστε 99,9% θα υπάρξει ενα μπούκωμα την πρώτη ώρα τουλάχιστον .

 

Μα το προβλημα δεν ειναι ποτε θα το παιξω εγω και εσυ, αυτο ειανι το λιγοτερο.Και γω πιστευω οτι θα γινεται χαμος στο start οπως ειχε γινει και στο wow vanilla για οποιον θυμαται.

 

Η κοροιδια και το ψεμα οτι το χει δωσει στην ταχυδρομικη και εδωσε και ψευδες tracking code ειναι το εξωφρενικο της υποθεσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...