Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι φαγωθήκατε όλοι με τα guest pass, εδώ οι κανονικοί δεν θα μπορούν στις 1 να μπούνε... τζάμπα θα χάσετε τις ημέρες και δεν θα μπορέσετε να το χαρείτε με τον χαμό που θα γίνεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όντως πάρτε το κρακαρισμένο να πάτε παραπάνω από 13 lvl & Skeleton King τουλάχιστον να δείτε λίγο παραπάνω το παιχνίδι να μην φορτώνετε και τους σέρβερ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανενα μαγαζι να το δινει απο σημερα αλλα οχι μεσανυχτα ξερουμε ρε παιδες ?

Ναι ρε γμτ, λες και δεν τα έχουν έτοιμα και περιμένουν να πάει 12 ελεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ντάξει μωρέ μια ερώτηση κάναμε, από το 2001 το περιμένουμε το παιχνίδι μπορούμε να περιμένουμε μέχρι αύριο το πρωί αν χρειαστεί :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.Εγω μιλησα για μαγαζι και οχι για κοπια

2. @Zeniath congratulations you have earned the achievement troll master αλλο ρωτησα αλλο απαντησες.

 

Στον ippoo το είπα όχι σε εσένα ρε μπάρμπα, και αν δε ξεχωρίζεις το αστείο από το σοβαρό πρόβλημά σου.

 

 

Quick Lois, bring me the bitch pills!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ρωτησα για σημερα επειδη φευγω επαρχια και για να το βρω εκει που παω κομματακι δυσκολο ετσι και αλλιως δεν μπορεις ουτε καν install να κανεις απλα για να μην κανω καμια 100αρα χιλιομετρα και αν το βρω....

@Zeniath μπαρμπα ξερεις ποιον να πεις και μαθε και τι σημαινει παραθεση για να μην παρεξηγεισαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ρωτησα για σημερα επειδη φευγω επαρχια και για να το βρω εκει που παω κομματακι δυσκολο ετσι και αλλιως δεν μπορεις ουτε καν install να κανεις απλα για να μην κανω καμια 100αρα χιλιομετρα και αν το βρω....

 

Πόσα μαγαζιά θα κάνουν midnight opening, Public, e-shop, cd media. Διάλεξε ένα και πήγαινε, το αν θα βρεις είναι άλλο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τι να πω που το έχουν στείλει απο Αθήνα απ ότι λέει το site στις 12 (Σαββάτο) και το tracking number στην γενική ταχυδρομική λέει Δεν υπάρχει τέτοιο αποδεικτικό

 

νευρα :mad:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...