Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

οκ τωρα μου το εμφανισε

επιτελους βρηκα ενα pass απο εναν φιλο και θελω να δοκιμασω το παιχνιδι

αλλα ειναι μεγαλο 7,6GB αλλα μεχρι το βραδυ θα εχει κατεβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι προς το παρον ειναι καλο. ΔΕΝ ειναι πολυ διαφορετικο απο το 2. τι εννοω? θα περιμενα μεσα σε 10 χρονια (δε θυμαμαι ποσα εχουν περασει) να εχουν φτιαξει κατι ΣΟΥΠΕΡ σε συγκριση με το προηγουμενο αλλα οκ.

 

Αν εκανε μεχρι 30 το επαιρνα σημερα κιολας...

 

μπορει καποιος να μου απαντησει σε μερικες ερωτησεις που εχω?

 

1) save κανουμε η κανει αυτοματα παντα?

2) ΜΟΝΟ Online παιζει? δηλαδη αν δεν εχω συνδεση, η κολλαει η κατι αλλο, θα εχω θεμα?

3) αν μπορει να τα κανει equip μπορει και να τα χρησιμοποιησει ολα τα οπλα ο καθε χαρακτηρας?

4) κραταει αρκετα το παιχνιδι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) save κανει στοκαθε checkpoint αν κανεις logout σε παει εκει .

2) ναι παιζει ΜΟΝΟ online αν δεν εχεις συνδεση απλα ΔΕΝ παιζεις δεν μπορεις να κανεις καν Login

3) ναι μπορει αρκει να μην ειναι class item . Ακομα και equip να τα κανει δεν εχει νοημα να δωσεις intelligence item σε barbarian π.χ ...ειναι σαν να δινεις aggility σε mage στο wow

4) αν θελεις να το ευχαριστηθεις πολυ . Εχω 9 ωρες played και μολις μπηκα act 2 αλλα το εψαξα ΟΛΟ το 1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) δηλαδη, αν εχω περασει απο check point και παιζω 5-6 λεπτα, και αποσυνδεθω, μετα τα χανω αυτα τα 5-6 λεπτα?

2) στανταρ αυτο? ΠΟΛΥ χαζομαρα

3) ακου τι εννοω, με τον μαγο μου βρηκα ενα dagger το οποιο εκανε περισσοτερο damage απο το wand Μου. το εβαλα λοιπον, ενω το damage μου ανεβηκε δεν εκανε κινηση με το μαχαιρι αλλα με το σπελλ που ειχα. οποτε αυτο που ρωταω ειναι μπορω να μαχαιρωνω, χρησιμοποιω τσεκουρι κτλ η μονο θα βλεπω την επιδραση?

4) καλο αυτο. ξερουμε ποσα acts ειναι? βαθμους δυσκολιας δεν εχει ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την αληθεια? Δε μ'αρεσει. Για τις ενοχλητικες γραμμες κατα πρωτον, αλλα και γενικα αν δεν ειμαι κοντα στην οθονη, να νιωθω οτι γινεται στο παιχνιδι με κλειστα τα φωτα κτλ δεν εχει νοημα για μενα. 23-26 ινστες οθονη, με καλα ηχεια, τα μπασα στο φουλ και μια χαρα εισαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) δηλαδη, αν εχω περασει απο check point και παιζω 5-6 λεπτα, και αποσυνδεθω, μετα τα χανω αυτα τα 5-6 λεπτα?

2) στανταρ αυτο? ΠΟΛΥ χαζομαρα

3) ακου τι εννοω, με τον μαγο μου βρηκα ενα dagger το οποιο εκανε περισσοτερο damage απο το wand Μου. το εβαλα λοιπον, ενω το damage μου ανεβηκε δεν εκανε κινηση με το μαχαιρι αλλα με το σπελλ που ειχα. οποτε αυτο που ρωταω ειναι μπορω να μαχαιρωνω, χρησιμοποιω τσεκουρι κτλ η μονο θα βλεπω την επιδραση?

4) καλο αυτο. ξερουμε ποσα acts ειναι? βαθμους δυσκολιας δεν εχει ε?

 

1) Δεν χάνεις τα 5-6 λεπτά,αν βρείς items και πάρεις xp τα κρατάς,απλά χάνεις το progress.

2)Standard

3)Δεν έχει νόημα να χρησιμοποιείς το απλό σου attack γιατί κάνει πολύ λίγο dmg

4) 4 acts, 4 δυσκολίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) α δηλαδη οτι παρεις το κρατας απλα συνεχιζεις παντα απο το τελευταιο checkpoint

2) ΙΣΩΣ ο μονος λογος να μην το αγορασω τελικα

3) γιατι κανει λιγοτερο dmg? to dmg δεν ειναι αυτο που γραφει πανω?

4) λιγα δεν ειναι 4 acts αν σε 9 ωρες εχεις τελειωσει το πρωτο?

5) οι δυσκολιες που ειναι? ξεκινας απο τη μικροτερη και αν το τερματισεις ξαναρχιζεις στην επομενη? γιατι δε νομιζω να ειδα επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) α δηλαδη οτι παρεις το κρατας απλα συνεχιζεις παντα απο το τελευταιο checkpoint

2) ΙΣΩΣ ο μονος λογος να μην το αγορασω τελικα

3) γιατι κανει λιγοτερο dmg? to dmg δεν ειναι αυτο που γραφει πανω?

4) λιγα δεν ειναι 4 acts αν σε 9 ωρες εχεις τελειωσει το πρωτο?

5) οι δυσκολιες που ειναι? ξεκινας απο τη μικροτερη και αν το τερματισεις ξαναρχιζεις στην επομενη? γιατι δε νομιζω να ειδα επιλογη

1) Ναι

3)Τα spells παίρνουν το damage των όπλων και το χρησιμοποιούν σαν βάση για το δικό τους

αν π.χ ένα spell δίνει 200% weapon damage για ποιό λόγο να κρατήσεις το απλό attack που στην ουσία είναι το base damage?

4)Εξαρτάται πως το βλέπεις το Diablo,το main focus του game είναι να βρίσκεις καλύτερο gear συνεχώς και όχι τόσο η διάρκεια campaign

5)Πρώτα τελειώνεις εκεί που είσαι και μετά πας στην επόμενη όπως είπες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...