Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πάει...πήγα τον Διάβολα,πίσω εκεί που ανήκει :lol:..Μικρό σχετικά(εκτός και αν το έλιωσα εγώ :P ),αλλά ευτυχώς είναι παιχνίδι που επαναλαμβάνεται..

(πάντως για 49-55-60€ δεν είναι το παιχνίδι,είναι πολύ ακριβά κοστολογημένο,τέσπα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάει...πήγα τον Διάβολα,πίσω εκεί που ανήκει :lol:..Μικρό σχετικά(εκτός και αν το έλιωσα εγώ :P ),αλλά ευτυχώς είναι παιχνίδι που επαναλαμβάνεται..

(πάντως για 49-55-60€ δεν είναι το παιχνίδι,είναι πολύ ακριβά κοστολογημένο,τέσπα)

 

ναι αλλα φαντασου οτι εχεις 5 διαφορετικους παικτες να τερματισεις...αν το τελειωσες σε 5 μερες τον ενα, καντο χ5. επεισης εχει και 4 διαφορετικα επιπεδα δυσκολιας. σιγουρα στο τελευταιο θα σου παρει πιο πολυ καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι αλλα φαντασου οτι εχεις 5 διαφορετικους παικτες να τερματισεις...αν το τελειωσες σε 5 μερες τον ενα, καντο χ5. επεισης εχει και 4 διαφορετικα επιπεδα δυσκολιας. σιγουρα στο τελευταιο θα σου παρει πιο πολυ καιρο.

 

εεεε ναι ;) .Τί έτσι θα το αφήσουμε; Ποο μου άρεσε πολύ το παιχνίδι..Αν και στο τέλος, @@ items έριξε ο diablo...ολόκληρος diablo να που και αυτός τσιφούτης:P. Θα κάνω ένα διάλειμμα να δω τον κόσμο λίγο :P και θα παίξω πάλι,σε λίγο xD

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό που δεν μου αρέσει ειναι πως τα legendary items δεν αξίζουν τόσο όσο σε άλλα παιχνίδια.

Αυτό που έκαναν με τα random stats στο gear ειναι ok ας πουμε σαν ιδέα , όμως θα προτιμούσα τα legedary να ήταν πολυ ΔΥΣΚΟΛΑ να αποκτηθούν αλλα με σταθερά φοβερά stats ωστε να αξίζουν να τα κυνηγήσεις. (και σταθερό drop rate έστω και άπιαστο που να χρειάζεσαι τρελή τύχη η μήνες farming για να το αποκτήσεις).

 

είναι κάπως άσχημο να πέφτει η να φτιάχνεις κατι πραγματικά όμορφο και σπάνιο/δύσκολο αλλα να δίνει οτι νανε stats.

 

παρόλα αυτά δεν με χαλάει το παιχνίδι οπως ειναι απλά θα το προτιμούσα έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποσο πινγκ παιζετε?Εγω 250-320,ειναι φυσιολογικο?Δεν εχει lag παντως.

Κι εδώ τα ίδια. Σπανίως να πέσει κάτω από 200, αλλά γενικά δεν έχω καθόλου lag.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνιδι προς το παρον ειναι καλο. ΔΕΝ ειναι πολυ διαφορετικο απο το 2. τι εννοω? θα περιμενα μεσα σε 10 χρονια (δε θυμαμαι ποσα εχουν περασει) να εχουν φτιαξει κατι ΣΟΥΠΕΡ σε συγκριση με το προηγουμενο αλλα οκ.

 

Αν εκανε μεχρι 30 το επαιρνα σημερα κιολας...

 

κάτι super έφτιαξαν

ένα game δεν είναι μόνο τα γραφικά

για μένα μεγαλύτερη βαρύτητα έχει το gameplay

εκεί είναι που το diablo παίρνει 10'

μόλις σου βγουν 30 εχθροί στην οθόνη

θα καταλάβεις γιατί το έφτιαξαν έτσι

 

για τα χρήματα που λες

και 100 ευρώ να έκανε πάλι θα το αγόραζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτησω κατι ρε παιδες. DH ειναι καλυτερα με 2h bow, 2 1h crossbow κτλ. Ποιος ειναι ο καλυτερος συνδυασμος. Εγω αυτη τη στιγμη παιζω με 2 1h crossbow.

 

Μονος μου παιζω demon hunter;;;; B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...