Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ειχα βαλει να κατεβαινει ο client του diablo εχει τελιωσει το κατεβασμα αλλα εχει μεινει ετσι:

aHoaQ.png

 

εχει και αλλο να κατεβασει?

 

περιμενε θα κατεβει ολο ανκαι μπορει να σου λεει 0 KBPS αστο θα κατεβει . Απλα μετα θελει και καποια ωρα να κανει convert τα parts σε mpq μην το κλεισεις . Εμενα στο laptop Που το κατεβασα δεν τοετρεξα μετ ο dvd εκανε περιπου 20 λεπτα στο 99 %

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες για να βγεί στο easy, πολύ μικρό σε σχέση με το 2, ξέρει κανεις αν υπάρχει τρόπος να ταξιδέψεις σε προηγούμενο ACT ?

 

Επίσης μεγάλο ξενέρωμα με τον τρόπο που κάνει lvl up, χάνεις την μισή αξία του παιχνιδιού έτσι.

 

Μου αρέσουν πολύ οι μάχες του, αλλά με έχει απογοητεύσει πάαααααρα πολύ μέχρι τώρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 ώρες για να βγεί στο easy, πολύ μικρό σε σχέση με το 2, ξέρει κανεις αν υπάρχει τρόπος να ταξιδέψεις σε προηγούμενο ACT ?

 

Επίσης μεγάλο ξενέρωμα με τον τρόπο που κάνει lvl up, χάνεις την μισή αξία του παιχνιδιού έτσι.

 

Μου αρέσουν πολύ οι μάχες του, αλλά με έχει απογοητεύσει πάαααααρα πολύ μέχρι τώρα.

 

το παιχνίδι ειναι hack & slash loot fest ,οπότε λογικό να μην δίνει τρελή σημασία στα main quest , στο προηγούμενο act πας με την επιλογή change quest που βρίσκεται στην οθόνη που πατάς continue για να μπεις να παίξεις με το char.

 

τι εννοείς για το level up ? οπως πάντα ειναι , quest + grinding με έμφαση στο 2ρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το παιχνίδι ειναι hack & slash loot fest ,οπότε λογικό να μην δίνει τρελή σημασία στα main quest , στο προηγούμενο act

 

Δεν με νοιάζει το main quest, με καλύπτει απόλυτα αλλά έπρεπε να έχει μεγαλύτερες τοποθεσίες και να σε καθυστερεί περισσότερο στο να φτάσεις στον προορισμό σου. Κατ'εμέ έχει πολύ λίγα και μικρά μπουντρούμια και οι περιοχές δεν έχουν ψωμί για εξερεύνηση.

 

 

τι εννοείς για το level up ? οπως πάντα ειναι , quest + grinding με έμφαση στο 2ρο.

 

Εννοώ πως όταν ανεβαίνεις επίπεδο απλά ξεκλειδώνεις abilities χωρίς καμία επιλογή, δλδ 2 χαρακτήρες ίδιου επιπέδου και ίδιας κλάσης διαφέρουν μόνο στον εξοπλισμό. Σου αφαιρεί την χαρά των skill trees και stats που είχες στο 2, που ήταν και το κύριο νόημα του leveling.

 

Ευχαριστώ τώρα κατάλαβα τι κάνει το change quest.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει μερικά affixes των Mobs στο Hell είναι λίγο tooooo much..όπως χρυσό με extra health,fast,mortar,frozen και γύρω του invunerable minions :mrgreen: άντε να τα σολάρω με wiz :eek:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν με νοιάζει το main quest, με καλύπτει απόλυτα αλλά έπρεπε να έχει μεγαλύτερες τοποθεσίες και να σε καθυστερεί περισσότερο στο να φτάσεις στον προορισμό σου. Κατ'εμέ έχει πολύ λίγα και μικρά μπουντρούμια και οι περιοχές δεν έχουν ψωμί για εξερεύνηση.

 

 

 

 

Εννοώ πως όταν ανεβαίνεις επίπεδο απλά ξεκλειδώνεις abilities χωρίς καμία επιλογή, δλδ 2 χαρακτήρες ίδιου επιπέδου και ίδιας κλάσης διαφέρουν μόνο στον εξοπλισμό. Σου αφαιρεί την χαρά των skill trees και stats που είχες στο 2, που ήταν και το κύριο νόημα του leveling.

 

Ευχαριστώ τώρα κατάλαβα τι κάνει το change quest.

συμφωνώ

 

ναι και εμένα με χάλασε που έβγαλαν το skill tree ..απορώ πως τους ήρθε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνώ

 

ναι και εμένα με χάλασε που έβγαλαν το skill tree ..απορώ πως τους ήρθε..

Εβγαλαν skill tree και attributes και εγινε πιο απλο το παιχνιδι αρα..θα το παιξουν πιο πολλοι..

 

Α υπαρχει κανεις που το πηρε απο zavvi?Του ήρθε?

Γιατι εγω ακομα περιμενω...(15 μου το εστειλε κ καλα..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α υπαρχει κανεις που το πηρε απο zavvi?Του ήρθε?

Γιατι εγω ακομα περιμενω...(15 μου το εστειλε κ καλα..)

και μενα οταν ειχα παραγγειλει mass effect 3 απο εκει αργησε λιγο (ανεμενομενο απο αγγλια ερχεται)

 

edit: αλλα στον ιδιο χρονο μου εχει ερθει δεμα απο hong kong :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παινχιδι το δοκιμασα σημερα (με guest pass) ειναι η πρωτη φορα που παιζω τετιου ειδους παιχνιδι (rpg η οπως λεγετε) και ηταν γαματο τρελη πορωση :mrgreen:

 

Original#2176

το tag μου για οποιον θελει αλλα ειμαι ακομα n00bas :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...