Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

5NV stacks δίνουν 2 rare σίγουρα,για παραπάνω παίζεται.

 

α ναι? νομιζα ειχα διαβασει 3. 3 μου εδινε ως τωρα αλλα κατεβασα mf για να ανεβασω gear και μαλλον για αυτο εγινε.

 

τι τζεμ προτεινεετε για οπλο?

το dmg η το critical dmg?

 

dmg

 

To Natalya's Mark (ring) εδινε 115 dex, 15% IAS,150 life per sec και 800 Life after kill. Πηγα τσεκαρα στην τραπεζα, νομιζω οτι οντως 10 ευρω μου τα εχει φαει για να χρησιμοποιειησω την υπηρεσια τους,αλλα τα χρηματα του ΑΗ δεν εχουν μπει ακομα..ειναι και σαββατο ξερω εγω.. συμπερασματα απο δευτερα.

 

σου παιρνει 1 ευρω ΚΑΙ 15%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έγιναν όλα τα auctions canceled μιας και δε πούλησα τίποτα είπα να ξαναβάλω τα ίδια items για λιγότερα φράγκα. Και μέσα σε 5 λεπτά που έκανα ντουζ, έφυγε ένα weapon (καλό) για 30 ευρώ. Τα άλλα τα έχω για 5-10 ευρώ, για να δούμε θα πουληθούν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού έγιναν όλα τα auctions canceled μιας και δε πούλησα τίποτα είπα να ξαναβάλω τα ίδια items για λιγότερα φράγκα. Και μέσα σε 5 λεπτά που έκανα ντουζ, έφυγε ένα weapon (καλό) για 30 ευρώ. Τα άλλα τα έχω για 5-10 ευρώ, για να δούμε θα πουληθούν;

συμπέρασμα....

κάνε ντουζ για καλές πωλήσεις! :mrgreen:

btw με λίγο αλλαγή στα skills προχωράω το act2

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά όμως θα ήθελα να 'ξερα ποιός τα αγοράζει αυτά τα πράγματα... :mellow: Οι πάνω από μια ηλικία (που έχουν λεφτά) δεν νομίζω να πληρώνουν για D3 items.Οι κάτω από μια ηλικία δεν έχουν καν δικά τους λεφτά. Χμμμ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Items

The attack speed affix has been reduced significantly on all items. The following list outlines all of the previous values and new values for each affix level. This should give you a rough idea of how much IAS you should expect to lose.

Weapons

​Haste 1: Old: (2-3%) New: (2%)

Haste 2: Old: (4-5%) New: (2%)

Haste 3: Old: (6-7%) New: (2-3%)

Haste 4: Old: (8-9%) New: (2-3%)

Haste 5: Old: (10-11%) New: (3-4%)

Haste 6: Old: (12-13%) New: (3-4%)

Haste 7: Old: (14-15%) New: (5%)

Haste 8: Old: (16-17%) New: (6-7%)

Haste 9: Old: (18-19%) New: (8-9%)

Haste 10: Old: (20-25%) New: (10-11%)

 

Other Types (Rings, Amulet, Gloves, Legendaries)

Haste 1: Old: (2-3%) New: (2%)

Haste 2: Old: (4-5%) New: (2-3%)

Haste 3: Old: (6-7%) New: (3-4%)

Haste 4: Old: (8-9%) New: (3-4%)

Haste 5: Old: (10-11%) New: (4-5%)

Haste 6: Old: (12-13%) New: (5-6%)

Haste 7: Old: (14-15%) New: (6-7%)

Haste 8: Old: (16-17%) New: (8-9%)

 

Έλεος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά όμως θα ήθελα να 'ξερα ποιός τα αγοράζει αυτά τα πράγματα... :mellow: Οι πάνω από μια ηλικία (που έχουν λεφτά) δεν νομίζω να πληρώνουν για D3 items.Οι κάτω από μια ηλικία δεν έχουν καν δικά τους λεφτά. Χμμμ...

πλούσιοι υπάρχουν πολλοί.. :mrgreen:

αν γουστάρουν και το d3 τι είναι γι΄αυτούς τα 30€...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλεος....

Πονεσε..... Ζενι σου γραφει και εσενα processing στα completed items στο ΑΗ ?? εχω ανχωθει εγω για το αν επρεπε να κανω verify πρωτη την καρτα μου στο paypal.. Δευτερα the truth will be revealed!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κατι δεν καταλαβα καλα η κατι εγινε. καθως επαιζα επεσε ενα αντικειμενο με πρασινο ονομα. και μιας και δεν εχω δει αλλο απλα υπεθεσα οτι ειναι set η πως τα λενε. το πηρα λοιπον, αλλα δεν υπαρχει κατι πρασινο στην τσαντα. τι δεν εχω καταλαβει?

 

εδώ!

υ.γ. άντε ρε Ελλαδάρα τρέλανέ μας όλους....

Άνγκελα, πες αλεύρι, η Ελλάδα σε γυρεύει! :devil:

 

 

για πες στατιστικα που εχεις και που εχεις φτασει? ακομα Build Θα βοηθουσε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η κατι δεν καταλαβα καλα η κατι εγινε. καθως επαιζα επεσε ενα αντικειμενο με πρασινο ονομα. και μιας και δεν εχω δει αλλο απλα υπεθεσα οτι ειναι set η πως τα λενε. το πηρα λοιπον, αλλα δεν υπαρχει κατι πρασινο στην τσαντα. τι δεν εχω καταλαβει?

 

 

 

 

για πες στατιστικα που εχεις και που εχεις φτασει? ακομα Build Θα βοηθουσε

επειδή δεν παίζω και πολλές ώρες είμαι στο dahlgur oasis,στατιστικά τα είχα αναφέρει 1 ή 2 σελίδες πιο πίσω τσέκαρε.

Build : δεξί κλικ arcane orb(tap the source), αριστερό κλικ magic missle (charged blast)

και skills : diamond skin, hydra (venom),energy armor(force) και magic weapon (force) με passives:glass cannon,temporal flux και astral presence

αυτό το build Μου βγήκε μέχρι στιγμής στο act2, πολύ κυνήγι βέβαια αλλά και τι να κάνεις :mrgreen:

μόνο από κάτι απάλευτα elites και uniques τρώω ψόφο αλλά θέλει προσοχή και σιγά σιγά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελα ρε συ. χωρις disintegrate ΔΕΝ μπορω με τιποτα!

 

 

 

Ρε παιδια συμβαινουν κι αλλα περιεργα που δεν καταλαβαινω! εχω αρχισει απο σημερα και σπαω αντικειμενα lvl 60. γινεται να παρεις fiery brimstone και iridescent tear σπαζοντας απλα μπλε magic αντικειμενο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...