Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε όλους δουλεύει χωρίς πρόβλημα το RMAH με paypal?

 

Έκανα add κανονικά το paypal account μου στη blizzard (μου έστειλαν αμέσως με sms verify code).

 

Όταν όμως προσπαθώ να βάλω κάποιο item για πώληση στο RMAH μου στέλνει τον εξαψήφιο κωδικό μετά από 15 λεπτά αφού έχει ακυρωθεί η δημοπρασία. Αν προσπαθήσω να ξανακάνω δημοπρασία δεν δέχεται τον προηγούμενο κωδικό και στέλνει νέο μετά από 15 λεπτά πάλι που δεν τον δέχεται…LOL…

 

Στα φόρουμ της Blizzard λένε δεν δέχεται κινητά με προπληρωμένη κάρτα μόνο με πρόγραμμα… ισχύει αυτό ?

 

Χρησιμοποιώ Vodafone με προπληρωμένη κάρτα, αλλά μου έστειλε τους κωδικούς και με άφησε να βάλλω το paypal κανονικά άρα τι φταίει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ααα δεν τον ηξερα. επειδη στο AH ειχα βρει διαφορα με το ιδιο ονομα και οι διαφορες ηταν πολυ μικρες. οποτε μονο τα unique ειναι ιδια ε? τελοσπαντων, αν μπορει ο φιλος ας μας πει (αν θυμαται) τα στατιστικα του.

 

εγω παλι, 6 ωρες και κανενα δεν εχει πουλησει.

 

παιδια δεν καταλαβαινω κατι για το fury. πριν λιγο καθομουν ακινητος και επεφτε, ενω τωρα οχι. τι παιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

ααα δεν τον ηξερα. επειδη στο AH ειχα βρει διαφορα με το ιδιο ονομα και οι διαφορες ηταν πολυ μικρες. οποτε μονο τα unique ειναι ιδια ε? τελοσπαντων, αν μπορει ο φιλος ας μας πει (αν θυμαται) τα στατιστικα του.

 

τπτ δεν είναι ουσιαστικά σταθερό...

 

Σ' ένα όπλο με socket, τι είδους gem επιλέγετε να βάλετε;

Κόκκινο για επιπλέον damage ή πράσινο για critical hit damage;

 

ανάλογα το χαρακτήρα και το build...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σ' ένα όπλο με socket, τι είδους gem επιλέγετε να βάλετε;

Κόκκινο για επιπλέον damage ή πράσινο για critical hit damage;

 

Swyped from my HTC Desire with Sense 3.5 using Insomnia app

 

με wizard intelligence εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιο λόγο νομίζω οτι το green 70% gem ακόμα και σε wizard είναι way better.

Δεν έχω ιδιαίτερη επάφή με το class though.

 

 

ναι αλλα για να δουλεψει σωστα δεν πρεπει να εχεις και υψηλο chance? ετσι το βλεπω, αν εχω chance 1.5% και 200% dmg να μου δωσει τι να το κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια για το magic find ξερουμε τιποτα? δεν ειναι δυνατον ο ενας να εχει 300%+ κι ο αλλος 30% και να τους πεφτουν τα ιδια πραγματα. μηπως δεν αξιζει τελικα ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια για το magic find ξερουμε τιποτα? δεν ειναι δυνατον ο ενας να εχει 300%+ κι ο αλλος 30% και να τους πεφτουν τα ιδια πραγματα. μηπως δεν αξιζει τελικα ?

 

πιθανοτητες ειναι...προφανως αυτος με το 300% εχει περισσοτερες απο αυτον που εχει 30% , δεν παει να πει ομως οτι ο δευτερος δεν θα του τυχουν καλα drops.

 

ειναι σαν να εχεις ενα σακουλι που εχει 100 ασπρες μπιλιες και 3 μαυρες , και ενα αλλο με 100 ασπρες και 30 μαυρες...αυτος που θα διαλεξει μπιλιες απο το 2ο σακουλι εχει περισσοτερες πιθανοτητες να τραβηξει μαυρη μπιλια...αυτο δεν παει να πει οτι αυτος που θα τραβηξει απο το πρωτο σακουλι δεν μπορει να του κατσει μια απο τις τρεις μαυρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

προτεραιότητα στα 5 stacks του Neph Valor Buff, αυτά σου εγγυώνται 2 rare drops στα bosses...

 

μετά το 1.0.3 θα εγγυώνται 1 drop από bosses αλλά κι 1 drop από elite/unique packs πράγμα που δεν ισχύει τώρα...

 

τώρα για το MF φαντάζομαι ότι βελτιώνει περαιτέρω αυτές τις πιθανότητες του drop...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αναγκαστικά αργά ή γρήγορα θα πρέπει να μπορείς να farmάρεις act 1 inferno, είναι με διαφορά το ευκολότερο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...