Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν γνωρίζω, checkαρε τιμή στο AH αντικειμένου με παρόμοια stats...

 

ναι αν αλλάξεις/βγάλεις skills χάνεις τα buffs, πάντως δεν μου έχει τύχει να κάνω drag n drop κάποιο skill από την μπάρα :P

 

τριτη φορα μου εγινε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

real money auction house δοκιμασε κανεις?πουλησε τπτ?

 

Έβαλα εγώ 3-4 αντικείμενα το μεσημέρι έτσι για την πλάκα περισσότερο, να δω τι παίζει (3-7€ έκαστο).

Το απόγευμα μου είχαν σταλεί 2 e-mail από την Blizzard ότι πουλήθηκαν δύο από τα αντικείμενα. 3.88€ και 4€ κέρδος αντίστοιχα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πως το καταφέρνεις? πατάς εκεί κάτω για να κουνηθεί ο χαρακτήρας και τραβάς καταλάθος το skill?

 

ασε πικρα! ναι, οταν οι εχθροι ειναι κρυμμενοι κατω απο αυτα, μιας και παιζω με ranged παταω προς τα εκει για να σουταρω με λειζερ η οτι αλλο εχω και κανει αυτη τη βλακεια. μεγαλη πικρα!

 

Έβαλα εγώ 3-4 αντικείμενα το μεσημέρι έτσι για την πλάκα περισσότερο, να δω τι παίζει (3-7€ έκαστο).

Το απόγευμα μου είχαν σταλεί 2 e-mail από την Blizzard ότι πουλήθηκαν δύο από τα αντικείμενα. 3.88€ και 4€ κέρδος αντίστοιχα. :P

 

μπραβο μια χαρα! καλουτσικα αντικειμενα? εγω εβαλα 10 για 2-4 ευρω απο το μεσημερι και δεν εχει φυγει τιποτα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν έχεις 5 valor και ξέρεις πως δεν θα αλλάξεις skill build πάνε στα options και ξετίκαρε το elective mode για να μην έχεις τέτοια ατυχήματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ah ειναι απλα γελοιο. Δεν μπορεις να κανεις ενα bid με αξιωσεις αφου οποτε γουσταρει ο πωλητης γυριζει πισω το ρολοι του υπολογιστη του και εκει που παει να ληξει η δημοπρασια ΤΣΟΥΠ 1μερα παλι...

 

Πραγματικα πρεπει να το φτιαξουν αυτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

το crossbow δύσκολα θα πουληθεί, πολύ λίγο dps

 

To ah ειναι απλα γελοιο. Δεν μπορεις να κανεις ενα bid με αξιωσεις αφου οποτε γουσταρει ο πωλητης γυριζει πισω το ρολοι του υπολογιστη του και εκει που παει να ληξει η δημοπρασια ΤΣΟΥΠ 1μερα παλι...

 

Πραγματικα πρεπει να το φτιαξουν αυτο...

 

το έκανα αλλά δεν δούλεψε, πόσο πίσω το γυρίζουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το crossbow δύσκολα θα πουληθεί, πολύ λίγο dps

 

 

 

το έκανα αλλά δεν δούλεψε, πόσο πίσω το γυρίζουν?

 

 

ναι αλλα το ΜΟΝΟ κοντα που βρηκα ειναι με χαμηλοτερο dps και απλα υψηλοτερο Int και εχει και Vit. το πουλαγε για 135κ και ηταν μονο ενα. κατι μπορει να παει. ολα αυτα σε real money θα τα σπρωξω και για λιγα λεφτα μονο και μονο να φυγουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αν σκεφτείς ότι παίρνουν 900 dps 2H bow (μπλε) με τόσο gold, γιατι να δώσουν τόσα για να πάρουν κάτι χειρότερο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το crossbow δύσκολα θα πουληθεί, πολύ λίγο dps

 

 

 

το έκανα αλλά δεν δούλεψε, πόσο πίσω το γυρίζουν?

 

 

Καμια ωρα πριν τελειωσει και ενω το bid ειναι χαμηλα (100-200.000 για αντικειμενα που αλλου τα βρισκεις μυριο και πανω) ο timer παει 24 ωρες πισω. Καπου ειχα ακουσει για το ρολοι του υπολογιστη δεν το ειχα κανει ποτε ωστε να δω αν ισχυει, αρα καπως αλλιως το κανουν.

 

Οπως και να χει δεν λεγεται δημοπρασια αυτο το πραγμα και στην τελικη οι βλακες ας βαλλουν ενα ελαχιστο bid να μην περιμενω και γω σα μ@##$%

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά επειδή which doctor δεν έχω παίξει τι στατς θέλει αυτός; str int & dex?

 

γιατί μου κάθονται κάτι random rare που έχουν 3 παραπάνω και λέω τι άκυρα items είναι αυτά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...