Προς το περιεχόμενο

Diablo III Topic v1


kostacurtas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευκολοτερο απο τα υπολοιπα ινφερνο εννοεις ετσι; Γιατι απο 3 χελ δεν ειναι! Τα λεφτα θα αξιζουν ομως η μονο για εξοπλισμο αξοζει ινφερνο αντι χελ; Τι να μειωσω mf or gf?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 17,7k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

αυτό που κάνουμε συνήθως είναι να φοράμε το normal gear μας και λίγο πριν ρίξουμε το boss ή τα packs να αλλάζουμε όσο πιο γρήγορα μπορούμε στο MF gear (που δεν βγάζει dmg), δλδ λίγο πριν το killing blow...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

αυξάνεις τις πιθανότητες, γιατί όχι? έτσι κι αλλιώς ειδικά στο Act 1 δεν διακινδυνεύω τπτ, μπορώ να πω ότι αν και έχω άθλιο MF Gear (ως προς το dmg που δίνει) δεν αντιμετωπίζω πρόβλημα, απλά πέφτουν πιο αργά τα πάντα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειμαστε στο θεμα

με barb και τα παρακατω χαρακτηριστικα ως ποιο act inferno θα την παλευω?

 

Armor 7,7k

damage 12k

health 33k

resistances απο 550 εως 700.

 

Παντως περισσοτερη ευχαριστηση σου προσφερει να βρεις αντικειμενο καλο στο AH παρα in-game , που μεχρι και hell δε πεφτει και τπτ σπουδαιο...Πολυ κακο αυτο για το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειμαστε στο θεμα

με barb και τα παρακατω χαρακτηριστικα ως ποιο act inferno θα την παλευω?

 

Armor 7,7k

damage 12k

health 33k

resistances απο 550 εως 700.

 

Παντως περισσοτερη ευχαριστηση σου προσφερει να βρεις αντικειμενο καλο στο AH παρα in-game , που μεχρι και hell δε πεφτει και τπτ σπουδαιο...Πολυ κακο αυτο για το παιχνιδι.

 

εγω θα ελεγα μεχρι ακτ 1 οπως εγω. τι λενε οι γνωστες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και ειμαστε στο θεμα

με barb και τα παρακατω χαρακτηριστικα ως ποιο act inferno θα την παλευω?

 

Armor 7,7k

damage 12k

health 33k

resistances απο 550 εως 700.

 

Παντως περισσοτερη ευχαριστηση σου προσφερει να βρεις αντικειμενο καλο στο AH παρα in-game , που μεχρι και hell δε πεφτει και τπτ σπουδαιο...Πολυ κακο αυτο για το παιχνιδι.

 

To act1 το χεις, για να πας στο 2 θες να πας γυρω στα 40k HP τουλαχιστον, κανα 2χιλιαρο dps καμια 100αρα resists. Το αρμορ ειναι buffed ή unbuffed;

 

 

Εβγαλα για πρωτη φορα solo Siegebraker με 5 stacks με τον low budget βαρβαρο μου, εκανα αλλαγες στο build και στο gear. Περισσοτερα αυριο, παω να πιω τσιπουρακι να το γιορτασω :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λες κατι ψιλα? κανα ποσο σου ρχεται στο μυαλο?

 

 

ρε παιδια μονο σε μενα συμβαινει? παω να φαρμαρω τον μπουτσερ ινφερνο και ενω ιδρωνω να τον ριξω εχω τα 5 valor μου και παει το βελακι κατω στα σκιλς κι οχι μονο τα αλλαζω καταλαθος και φυσικα πεθαινω αλλα χανω και τα valor. αν ειναι δυνατον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

δεν γνωρίζω, checkαρε τιμή στο AH αντικειμένου με παρόμοια stats...

 

ναι αν αλλάξεις/βγάλεις skills χάνεις τα buffs, πάντως δεν μου έχει τύχει να κάνω drag n drop κάποιο skill από την μπάρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...